Kako protiv losih ucinaka vutre

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.10.2009
27
0
0
33
BigL je napisao(la):
e da sad si me sjetio, ja imam neke čudne pojave u zadnje vrijeme

naime, kad se naduvam kasno navečer i dođem doma i zaspem, ujutro oko 9-10 uvijek vidim staru kako ulazi u sobu i priča nešto samnom i ja s njom i onda valjda zaspem, i kad se probudim kasnije ne sjećam se tog razgovora, a glupo mi pitat staru "e jesi ti ušla meni u sobu i jesmo mi što pričali?"

malo mi glupo pošto sam većpao na murji i zna da sam duvo al misli da sam presto.... tako da bi vrlo lako opet posumnjala nakon tog pitanja xD

hahaha :rofl:
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Eh,ja tako te iste jutarnje razgovore zaboravljam i kad ne varim.Jednostavno,mozak nije spreman za taj razgovor koliko ja vidim,tj nisam se rasanjivio.
Uglavnom kad ustajem i spremam se za negde,ja to radim mehanicki.Tek posle dvadesetak minuta shvatim sta sam sve uradio nerazmisljajuci.
 

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
pa mozda i faktor sto si ostalo konzumirao od hrane i pica prije/poslje duvanja. znam kada na prazni zeludac da me savije ali moram jesti brzo ili mi bude lose (tu bi volio da imam neku tetu da me hrani :)
Isto tako obicno sam punoo bolej volje (pusio ili ne) kada je vani suncee:D kada je kisa ovaka oso bi ispod kede i spavo:S
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Nemojte mješati alkohol i zelenilo, pogotovo ak ste nubovi
Nadalje, nemojte puno duvkati (ak ste nubovi)... polako s time
jer na početku trava vozi, a treba znati voziti travu
i onda dođu pitanja tipa spalio sam si pluća, šorala me paranoja, sve mi se zacrnilo bla bla

trava i nema neke loše učinke (osim sjebanog kratkoročnog pamćenja - u mom slučaju)
ali treba polako s njom dok se ne dođe do nivoa da moš pušit x mgra dnevno i da nema posljedica


EDIT
I dakako, uzgojite si sami svoju vutru
nema boljeg osjećaja nego kad znaš što duvkaš
1. nema govana koje dobiješ kod dilera
2. možeš birati kaj ćeš duvati - sativu, indicu, hibrid
dakle, ako je kljucaona poželjna fino indica, a ako se ide negdje i treba smijalica - sativa
i probajte ne gnojiti umjetnim gnojivima... dim je neopisivo bolji kad je organic 100%
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
E Lucid, svaka čast na potpisu, najjači film, najjača uloga..... George Jung, ajmeeeeee....

RESPECT

(htio sam ti poslat PM al neće neznam zasto tako da se ispricavam na offtopicu)
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
Tarki je napisao(la):
Nemojte mješati alkohol i zelenilo, pogotovo ak ste nubovi
Nadalje, nemojte puno duvkati (ak ste nubovi)... polako s time
jer na početku trava vozi, a treba znati voziti travu
i onda dođu pitanja tipa spalio sam si pluća, šorala me paranoja, sve mi se zacrnilo bla bla

trava i nema neke loše učinke (osim sjebanog kratkoročnog pamćenja - u mom slučaju)
ali treba polako s njom dok se ne dođe do nivoa da moš pušit x mgra dnevno i da nema posljedica


EDIT
I dakako, uzgojite si sami svoju vutru
nema boljeg osjećaja nego kad znaš što duvkaš
1. nema govana koje dobiješ kod dilera
2. možeš birati kaj ćeš duvati - sativu, indicu, hibrid
dakle, ako je kljucaona poželjna fino indica, a ako se ide negdje i treba smijalica - sativa
i probajte ne gnojiti umjetnim gnojivima... dim je neopisivo bolji kad je organic 100%



Tarki slazem se totalno....kad bi se tog držalo samo pola ljudi koji krecu imat posla s marihuanom bilo bi sve drugacije...
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Nisam znao gdje da smjestim ovaj svoj "problem" koji to i nije nego obična rupa u pamćenju (obožavam ih), a nisam htio postavljat novu temu za ovako nešto, pa evo, tu ću ju nastanit....

Naime, pošto aktivno pušim već dosta, a pod dosta se misli na svaki dan (stanke možda od 2-3 dana), mislim da mi se otvorila nova rupa koju sam ponosno nazvao "daily hole"

Radi se o tome da jednostavno neznam jel se neka stvar dogodila danas ili jučer, maloprije sam išao u chatbox napisat kadsam zadnji put zapalio i razmišljo sam nekih 15-ak sekundi prije neg što sam došo do zakljucka da je to bilo jučer a ne danas.... Nadam se da ste me razumjeli....

Pa me zanima dal se "daily hole" i vama događa?

I nije to prvi put, a događala mi se i slična rupa koju sam već spomenuo, kad spavam ujutro i majka uđe u sobu i neš kaže a ja nastavim spavat a poslje neznam jel stvarno ušla ili sam sanjao... xD sjebno....


Al, volim te rupe od vutre, zanimljive su mi a nisu ozbiljne jer što se tiče ozbiljnih stvari (škola, životne potrebe) nema ih, normalan sam kad se to od mene zahtjeva....
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Ma nisu to rupe od marihuane garant, ja nisam pusija ima vec 4-5 godina a takvih rupa imam ko svicarski sir :icon_lol:
Predpostavljam da to ima neke veze s djelom mozga koji radi one sheme s dejavu-om i svjesno/nesvjesnim stanjima.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
A moguce i to, al sjecam se ko dijete mi je sve bistro bilo a sad baš i ne, upravo te sitnice blesave zaboravljam, npr, žarko želim nešto saznat o nečemu, otvorim google i stanem, gotovo...nemogu se sjetit što sam htio trazit a razmišljo sam o tome par minuta prije, znači, dok sam došo do kompa, upalio ga, otišo na google, ja sam zaboravio.... i onda se nakon 5-6 sati sjetim i lakš mi je hehhehe....