Kako protiv losih ucinaka vutre

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.05.2009
14
0
0
29
Siguran sam da ste se svi bar jednom zbedirali, zakljucali, uspavali... ima jos puno naziva
nadam se da ste shvatili na sta mislim..

Otisli ste sa ekipom duvat i sve je super kada odjednom se vama jako prispava, pocnu vam svi ici na zivce, nemate energije... a a svi su jos "high" zasto se to dogadja kako protiv toga dali to ovisi o ekipi s kojom pusite???
 
10.10.2009
11
0
0
34
Iz mog iskustva, ako duvas s ekipom s kojom se dobro osjecas, s kojom si dobar, onda nikad ne bude problema.
Ako duvas s nekim s koj si na tako-tako, jebiga onda, pocet ce te zivcirati garant. Barem mene.

Ali sve to ovisi i o tebi kao osobi, i o tome sta se desilo prije duvanja, dali ste lako nabavili, ako vas je netko ganjao, ili o cemu si razmisljao prije i tokom duvanja, dali ti se nesto lose desilo i tako te stvari..

Malo sam ga otisao filozofirat, ali i to je jedan pozitivan ucinak. .)

Peace and fly high.
 
11.10.2009
12
0
0
32
Meni se skoro desilo da sam se smorio i zamlo zaspao. E sad neko kaze da je to efekat kad se preduvas, a neko da ti nije dan za to, npr ako si mnogo premoren i tako... :)
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
jbg, ljudski um je prevrtljiv i promjene raspoloženja su za njega normalne...radi na tome, pa neće niti bit takvih nelogičnih i nesmislenih mijenjanja...a i vutra zajebana jer sve dublje gledaš i osjećaš, pa kad ti nešto zasmeta onda se to onako pedantno i nakuplja dok ne dođe zasićenje i potreba za mijenom :)
 
31.08.2009
38
4
0
36
true, true... vutra u velikim dozama ispoljava ono svoje pravo ja, ono šta ona u biti jest - psihodelik, dakle zna odnijet u mislima, pogotovo ako smo umorni, potisnuto nezadovoljni, loša roba, ekipa, nepovoljna biometeorološka prognoza.... :icon_lol:
može bit i podizač, ali i spuštač (ne volim termin 'depresor'), kako god okreneš sve ovisi o tebi/nama...
umor otkloni adekvatnim snom, manjak psihofizičke kondicije radom na sebi, stvari koje te čine nezadovoljnim nemoj odgađat, nastoj pušit kvalitetnu robu (ako nisi u prilici onda smanji), pažljivije selektiraj ekipu za napušavanje, kao i okolnosti u kojima ćeš to radit, itd itd......
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ne bih rekao
otkad pušim što kažu "velike doze" uopće ne osjetim ikakve loše stvari

iako prije jesam kad sam se kao "prenapušio spricanog sranja" :D
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
zavisi meni je znalo pre kad sam bio klinac biti cudno na vutri nisam znao kako treba da se ponasam ..
a sad mi je opusteno samo sto ja nikad nekuliram uz vutru nego vecinu vremena samo smejalica i zajebancija al znam se u prirodi opustiti ...
 
10.02.2009
32
0
0
34
najbolje ti je malo se aktivirat - ustat se, pocet nes piskarat ili tak nes (pazi da ne zakljucas na to :D)
uglavnom, radi nes da se razbudis. ako ces samo sjedit i kljucat mogu ti 100% tvrdit da nece bit bolje
eh da, ako pijem uz vut. onda mi bas gore navedene metode ne pomazu kad zakljucam :D
 
03.05.2009
14
0
0
29
Dobro ok znaci zasad smo zakljucili da je to uglavnom od umora ili kada se zbog neceg nemozes opustiti... A ako je fakat frka sa spavanjem i vise-manje nista ne radi jer se smije popiti jedan red bull
ili neko drugo energetsko pice???
 
10.02.2009
32
0
0
34
smijes popit ali nije dobro u nicem pretjerivat
ako si u mogucnosti i imas npr. flashu vode (po mogucnosti neotvorenu) nebi bilo na odmet umit se malo i prosetat i tak
bilo sta sta te i inace razbuduje

kad bolje razmislim, neznam zapravo koliko redbull i takve stvari (i kava tu spada) mogu pomoc kad si napusen...
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
meni je prije pomgala ledena voda na vrat iza i na čelo al onda mi se počeo sviđat svaki oblik napušenosti pa i taj umorni... nema slađeg neg zaspat uduvan.....
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
e da sad si me sjetio, ja imam neke čudne pojave u zadnje vrijeme

naime, kad se naduvam kasno navečer i dođem doma i zaspem, ujutro oko 9-10 uvijek vidim staru kako ulazi u sobu i priča nešto samnom i ja s njom i onda valjda zaspem, i kad se probudim kasnije ne sjećam se tog razgovora, a glupo mi pitat staru "e jesi ti ušla meni u sobu i jesmo mi što pričali?"

malo mi glupo pošto sam većpao na murji i zna da sam duvo al misli da sam presto.... tako da bi vrlo lako opet posumnjala nakon tog pitanja xD
 
10.02.2009
32
0
0
34
BigL je napisao(la):
e da sad si me sjetio, ja imam neke čudne pojave u zadnje vrijeme

naime, kad se naduvam kasno navečer i dođem doma i zaspem, ujutro oko 9-10 uvijek vidim staru kako ulazi u sobu i priča nešto samnom i ja s njom i onda valjda zaspem, i kad se probudim kasnije ne sjećam se tog razgovora, a glupo mi pitat staru "e jesi ti ušla meni u sobu i jesmo mi što pričali?"

malo mi glupo pošto sam većpao na murji i zna da sam duvo al misli da sam presto.... tako da bi vrlo lako opet posumnjala nakon tog pitanja xD

mozda ti se ponavljaju snovi
zna vu bit zajebana sto se tice snova :icon_lol:
al zato je i volimo...pusit prije spavanja
 
03.05.2009
14
0
0
29
e da sad ste me sjetili sa snivima i tim stvarima... pa da podjelim to sa vama!!!

prvi put mi se dogodilo u 9. mj kada sam isao duvat na bocarski dom. sijetio sam se da sam prije 5-6 godina sanjao seriju snova o tome da sam skoro pao i kako je padala neka kisa i murija me trazila a ja sam bio sav izgreban osijecaj nesigurnosti, sramote, jada u jednom... imao sam neku vrecicu trave koja zapravo i nije bila moja.bas se sijecam i nekih detalja zato sto je bio jako realan i sve... bio sam siguran da je to bio san. sve to u okolici toga parka di smo pusili
suocio sam se sa strahom i sjeli smo se tocno na tu klupicu di sam ja to sanjao. popusili smo pola a ostalo sam tako zbuksao 15-ak metara od nas na 100% sigurno mijesto...

razmisljao sam o tome dugo sve do prije 10-ak dana ista stvar samo na drugom kraju grada nije bilo bas u tojko detalja ali se isto dobro sijecam. ukratko dosli smo u jedan parkic tam su biji neki rokeri koji su cugali i derali i bili fakat glupi a mi smo gensali na drugom kraju parka(to je bilo i za stvarno i u snu), nije se nis dogodilo ali sam sanjao los nastavak:murija, batine, pad kod staraca...

od tada nisam pusio ali se svaki dan pitam jer to bio neki de-ja-voo ili san ili nesto pola pola,totalno sam zbunjen cak mi je palo i na pamet da odem kod psihijatra kojeg znam zena je fkt super bavi se analizom snova i onak malo je cudna i nebi nis rekla starcima...


kaj da radim???

otvorit cu za ovo novu temu da nebi mijenjo temu ove teme...
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
ili sam sebi priznat da si se prenapusio, otic doma spavat?

i sljedeci put biti "umjereniji" :)....

plus.. probat pusit sative.. indice su glavni krivac za takav high.. :) bar meni...
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Waht Yami said! Veliki utjecaj uz ovo sativa/indica ti ima i vrijeme ubiranja biljki odnosno postotak CBNa i CBDa koji ima narkotični učinak. Puno ove komercijalne žiže koja se kupuje na cesti je ostavljena predugo da cvjeta jer žele veči prinos pa zato i ima viši postotak CBDa i CBNa.