Kako protiv MS bez ulja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Melissa Officinalis

Aktivan Član
21.06.2018
178
451
63
35
Drugari evo skoro mesec dana sam bez ulja i do skoro sam se borio nekako malo tinktura od psilociba malo caj od naticnjaka malo masaza tinkturom od rusomace... Tek u zadnjih 10 ak dana mi se uzasno pojacao spazam u misicima pogotovu je izrazen u misicima vrata i lica, ravnoteza 0 bodova, vid duplirao nacisto jbm ti ovaj MS, i fizioloske potrebe uz urgenciju. Nije da se pusta u gace al blizu je. Dok sam imao ulja bio sam ko nov malte ne. Ovo sad uzas stanje. Na sve to sam u bekstvu i nemam nikoga da mi pomogne ako spadnem s nogu samo je jedno resenje, nit me ima ko sakatoga pogledati nit mogu sakat na robiju. Dajte ako se jos neko bori sa ovim zlom ili ima neko saznanje kako ga obuzdavati neka mi pise bilo ovde bilo na pm. Molim vas pomozite mi uzasno sam uplasen
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Uljani bolje i sto jaca kincentracija to bolje, i jos nesto nabavi sjeme gorusice(senf sjeme) i napravi tinkturu na litru rakije 200-300 g sjemenki 20 dana na sobnoj temperaturi procijedi ispresaj 3 x dan jusna zlica gorusica sjeme sadrzi brasinosteroid to je vrsta biljnog steroida koji ce pojacat abaorbciu proteina u misicima i ponasat se kao anabolicki steroid bez nekih nus pojava steroida to ce te dic i ojacat misice sto bi moglo takoder smanjit tremore i grceve i dat ti snagu i vitalnost neku