Kako provodite subotnje veceri?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.07.2008
1
0
0
40
pa pokusavam otvoriti temu ali ne mogu,ne mogu nista upisati u ovu kucicu,kaj je sad to,mogu u druge teme ali svoju nemrem nista napisati osim naslova
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
korisnik77 je napisao(la):
pa pokusavam otvoriti temu ali ne mogu,ne mogu nista upisati u ovu kucicu,kaj je sad to,mogu u druge teme ali svoju nemrem nista napisati osim naslova

opa...pa tebi je stvarno super subotom a?? bravo bravo...

@red...ajde smiri se ti iz indian shopa... :p hiti se :D:heartbeat:
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ex,ne pijem skoro nikada...sada sam pio...i cinio razne stvari koje trezan ne bi...zato ne volim da pijem...
mada je vece lepo proslom u seksualnom pogledu...
ali tu su druge stvari koje nemogu da zanemarim...
Inace,izasao u grad sa par drugarica i ortakom,popili par pica( :O ) ,na mene je alkohol cudno delovao,prosetali malo,i gajbi sad...nista posebno...
 
30.06.2008
30
1
0
37
blago vama, ja subutu provodim u noćnoj smjeni, ako imam sreće slobodan sam dvije subote u mjesecu, došo sam prije tri sata iz noćne, možda malo odspavam pa opet u noćnu, ludilo brale :icon_mrgreen:
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
subotom sam uglavnom doma ali tu i tamo se izađe negdje đir po gradu pa u neki klub ili kafić, prije toga se zapali jedan đok a unutra koja pivica... i to sve nikad ne bude planirano vec u zadnji tren se ekipa dogovori i onda se kreće.:sadbanana:
 

nocna_ptica

Aktivan Član
20.01.2008
78
1
0
31
subota, hmm....

sto se tice izlaska, krece se van iz kuce oko nekih 8-9...lagano se nadem sa legom, odemo malo do centra, sprdamo se, nekad se okupi ekipa pa se u parkicu pije...poslije toga se ide u kaff prvi, pa drugi pa treci, ludo se zabavalja, da bas...i ide se doma oko 2,3 jer nema nekog posebnog zivota poslije, uzevsi to da zivim na selu...

nekada se ode do obliznjeg grada pa se tamo zabavlja sa ekipom...

prije jos dok sam imao curu, znali smo ovak: ona dode do mene oko 8-9, budemo zajedno, ona se sredi (sminkica ovo ono) i onda krenemo van, oko 11 i mal odemo do kaffa pozdravit prijatelje, mal se druzit s njima, i onda poslije odemo negdje nasamo...

ali tako je bilo dok sam imao curu...sada vise ne :(