Kako provodite subotnje veceri?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Evo kako izgleda moja subotnja vecer:

Izlazim oko pola 8,nalazim se sa curom,osjecam se sretno sto je ljubav mog zivota samnom.
Ako imamo trave odemo na neko osamljeno mjesto i napusimo se.
Ako je trava stvarno dobra ne nalazimo se sa frendovima vec uzivamo napuseni i kad nas popusti odemo u neki kafic gdje svira dobra glazba.

A ako nemamo trave ili nije bas neka ili ako je neki frend s nama zapalimo onda i u drustvu.Ne bude mi zao sto frendovi puse na moj racun nego sto na kraju svi osjete jedva nesto ili nista jer svako oce dima pa na kraju svi i dobiju 3-4 dima.Ali zbog izobilja na novu godinu bilo je za sve samo sto su se neki suzdrzavali.

Ako nema trave onda kupimo cigarete,secemo i razgovaramo.Nadjemo se sa ekipom kupimo alkohola odemo negdje i pijemo.Nisam bas ljubitelj alkohola ali tu i tamo se totalno napijem pa cura mora paziti na mene ali i ona nekad popije samnom,ali ne puno.

Nakon toga idemo ja i cura u svoj kafic a ostatak ekipe u svoj.

U kaficu sto cemo piti ovisi o tome koliko imamo para.

Do kraj veceri nam bude super i zabavno ali kako postaje kasno,ako smo bili napuseni djelovanje popusta,nestaje cigareta,nestaje novaca,odlazimo kuci.

p.s Ako je dovoljno toplo,onda i seksualna ljubav.I trava je dobar afrodizijak,definitivno,ali mislim da nije u ugromnim kolicinam dobar zacin za sex inace je super.

Evo kako ce izgledati moje veceri preko ljeta,jedva cekam:

Ja i cura....more..
Izlazit cemo oko 8.Opkribit cemo se sa dovoljno trave tako da uvijek ima.Mozda si ponekad kupimo pivo i/ili cigarete.Odlazit cemo negdje na plazu,negdje uz obalu.Birat cemo izmedju pljuge,bonga(u mom gradu nije pogodno za pusenje vani,strah me poznatih ljudi i murije,jer ako bi slucajno morao bjezati vjerovatno ga nebi uspio spasiti a i skuzi se sa 2km,inace pusimo na bong samo u kuci) i lule.Nakon sto se napusimo vjerovatno ce sljediti setanje uz obalu,nocno kupanje ili jednostavno ostanemo gdje jesmo.Poslje sljedi sex.I za kraj mozda sladoled,posjet nekom kaficu,mozda jos jedan djir po rivi ili tako nesto.
Jedva cekam :) :) :) :) :) :) :).
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Nadjemo se kod frenda oko 8-9. Pijemo.
Odemo van, u ducan, kupimo pijacu, nadjemo se sa drugom ekipom i pijemo.
Oko 11-12 kruzimo po kaficima i pijemo.
Oko 12-1 se utaborimo u "svom" baru i pijemo.
Sat-dva kasnije mozda odemo u jedan od druga dva kluba i tamo pijemo.
Oko 3-4 krecemo doma sa picem iz kluba, i pijemo.

Previse pijem.
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
Ljepo odem sa curom oko pola 8 na kavu i budemo na kavi do pola 10...onda ljepo do 10 dođemo do mene..ja ljepo upalim 2 svijeće,napunim svoj jacizzi toplom vodom,zatim ljepo upalim neki film i dok ležimo u kadi sa svjećama lagano gledamo film :)
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Jedva ceka da pocnem zivjeti s curom ili bar da pocnem zivjeti sam pa da moze dolaziti kod mene.

Bit ce puno ljubavi,puno razumjevanja i puno srece
A bit ce i puno sexa,puno droge i puno r"n"r
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ne izlazim više opće ko prije prije sam pio ko smuk sad mi je uglavnom dosadno za popizdit ako se ima nešt za pušit odem i naljugam se s dva najbolja legosa ako nema budemo u kafu i odem kuć relativno rano uglavnom.
U zadnje vrijeme mi je život postao izrazito dosadan čekam da mi prođe školski tjedan da bi dočeko vikend i vikendom se uglavnom dosađujem,
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Oko 8 ja i jos jedan prijatelj izademo u grad,
do 9 se nabavi sta nam treba i razvalimo se,
odemo u kafic naletimo na kakve cure i budemo do 11 il pola 12,
onda idemo u jedan predobar nocni klub i tu budemo po potrebi 1,2,3
a i ima jos boljih kad pravimo partije po kucama, naravno kad su kuce slobodne i ljeto je za to zakon
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
Ma ići van je sranje..ja nisam bio pola godine vani i uopće neidem...ili idem na party kućne...tj kada mi starci odu negdje pozovem 4 lege i onda se napljugamo..ali to možda 1 u 2 mjeseca sada..inače stalno..svaki dan sam sa curom i samo sa njom sam vani i kod kuće i svugdje :)

DirtyDeeds je napisao(la):
Jedva ceka da pocnem zivjeti s curom ili bar da pocnem zivjeti sam pa da moze dolaziti kod mene.

Bit ce puno ljubavi,puno razumjevanja i puno srece
A bit ce i puno sexa,puno droge i puno r"n"r

ma pričaj mi ;) :)
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Moje suboynje vece?
Ovako: oko 20:00h idem sa ortacima u jednu kafanicu i tu pijemo do 2:00h onda odemo do nekog kluba tamo malo kibicujemo ribice i posle sat se vratimo u kafanicu i pijuckamo.
 

PSG fan

Aktivan Član
03.01.2007
107
4
0
35
Idem kod ortaka oko 9 pola 10, tu popusimo par pljugica,oko 11 idemo u neki kafic na pice a kasnije u diskoteku uglavnom, pre dok sam vise pio sve to je bilo drugacije i zanimljivije. Sada samo sto se popusi i to je to. Nema nekog preteranog ludila...
 
08.10.2006
43
1
8
36
Jeste li provalili da svak pochinje prichu od 20:00. :) zanimljivo

Subota ujutru, ustajem oko 12-13h onako u mamurluku od petka, smaram se kuci sa cimerima, gledamo filmove, lezimo, uveche ili nam dolazi neka ekipa ili ne izlazimo vec kupimo alkohola i pijemo, i naravno granja uvek ima tako da se stalno pushi, eto i tako je svakog petka i subote
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
oko 8 pola 9 nadjem se sa curom, odemo negdje di nema ljudi, jer ni ja ni ona previse ne volimo mjesta di je puno ljudi, tu i tamo zapalimo koji gens, ona ne pusi travu,... budemo tako vani, zajebavamo se, smijemo...nema mi boljeg od toga, van mi se neda nikad ic, jer ekipa brije na kemiju(moje staro drustvo)... u svakom slucaju prodjem bolje od njih...
oko 12 sati vratim se kuci, zapalim jos jedan gens, legnem u krevet i gledam tv....evo najboljeg subotnjeg izlaska:sun2:
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Extrra tema...sta,zaboravili je svi...

Pre je bilo drugacije...Izlazio sam,ludovanje,izadjem sa starijom ekipom,imalo se punom novca,puno riba,droge svuda,ja se nisam mesao u ta sranja s hemijom...Onda sam video kako su ljudi podmukli,splacine,krenuo sam drugim putem...
Izadjem oko 10,sa najbolja dva ortaka.,dodje i koja drugarica,chill u tihoj noci,marihuana,vopi,mirno celo vece...Dalje od ljudi...

A nekad se i ode na neku trance ili techno zurku i ludi se celu no0c...ali to je retko...
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
Lucid u potpuno smo istoj situaciji. Nema mi vece brije nego vecer provest s curom i pljugom uz neki dobar film, ili mozda south park :) izlazim od 14e god, sada mi je 24 i totalno mi je doklincilo to divlje izlazenje. Mozda sam jadan, *****, papak al proslo me sve to i najveci gust mi je opustit se kvalitetno nego naroljat ko budala dok trazim teturajuci put do kuce...bilo je lijepo dok je trajalo...
 

DinkoCentar

Aktivan Član
07.07.2008
54
0
6
44
nadjem se sa ekipom u kvartu, cugamo kod osnovne, obicno pivu ili vino neko. Poslije cuganja ili sjednemo u kvartu u birc, chillamo malo, pusimo pljuge i zaje****** se, ili odemo "u zivot", lovit trebe i tako. Dobro bude uvijek. Granje subotom malo rijedje, to vise preko tjedna.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Brener je napisao(la):
izlazim od 14e god

Ja izlazim od 12e jbg,odem u grad,udjem u disko,krisom kupim jedno pivo i tio je veliko vece za mene tad bilo...tako sam svakog dana kupio fore,naucio svasta i dosadilo mi je to...
Mozda je i bolje tako..da sam nastavio da ludim svakog dana sjebo bi se kad tad...
 

Django

Aktivan Član
06.05.2008
99
2
0
38
Brus je napisao(la):
Pff nikad nijedna subota nije ista,,,

tako je i kod mene, al sad po ljeti najviše volim ostat negdje vani na zraku cijelu noć, ima vremena za birceve po zimi...

ali najviše volim kad smo doma kod nekog od prijatelja