Kako pušit hašiš?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.02.2007
14
1
1
32
mi može netko objasnit kako da zamotam hašiš u rizlu?(čuo sam da ga treba zagrijat pa mrvit...) da ga mješam sa duhanom ili čisti da pušim?
hvala
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Uzmes kockicu, malo je izgoris upaljacem uzmes duvan i umecis to sto si zagrijao u njega i tako dok ne umjesas sav duvan sa tom predvidjenom kockicom za pusenje... tako makar ja radim. :) Mozes da pravis i crvice, ili loptice. Loptice su prije za lulu.
Neka neko ispravi ili doda.
 
20.01.2007
18
1
0
38
^^ upravo tako

malo upaljacem predjes preko kocke shita,znaci ne da przis vatru pola sata,nego malkice cisto da lakse mozes da ga mrvis...i tako to sto si odlomio za pusenje pomesas sa duvanom,smotas i vec si spreman za akciju :D
 

omy

19.02.2007
1
0
0
Kao sto su "kolege" rekle, upaljacem po malo palis kockicu da omeksa, onda pokusas da od toga gde si palio odlomis deo koji bi trebalo da bude kao "testo" kad odlomis. procneis od prilike koliko ti treba, uzmes papir drzis ga u prstima, sipas po papiru duvan, preko stavis smesu :) pa opet odozgo duvan i uzivaj :) my way :p
 

1mc

Aktivan Član
13.02.2007
42
5
0
Ako si u prilici dodaj neke bolje vutrice (ili još bolje - skanka) umijesto duhana,a može i oboje,što se mene tiče sve zeleno ide u rizlu..! :bis: (my way :sun2: )
 
22.10.2014
2
0
1
Pusio sam navodno hasis. Bio je pomijesan sa duvanom. Posle toga mi nije nista bilo i kapacitet pluca mi je neko vrijeme bio smanjen... Je li moguce da je to zbog toga sto nije bio dobro istopljen?
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
ajde da i ja koju pametnu udijelim, kad se već diže tema...

druže uragan, ja mislim da si ti pušio samo duhan. :)

meni se kao najbolji način pokazao bong. malu kockicu stavim u bowl, odlomim komadić ugljena za nargilu, užarim ga i pincetom prislonim na kocku haša dok vučem kroz bong. jednostavno i funkcionalno.