Kako reci svojima?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Video sam parameciumov post [ovde]:
paramecium je napisao(la):
Iz mog iskustva bolje je priznati nego kriti. cela porodica zna da varim i ne diraju me. U pocetku je bilo problema ali sada je sve OK. Chak mi i baba zna da varim... ~)

Pa imam za Vas pitanje, kako reci svojim da varite? I kako odreagovati na njihove (burne) reakcije? Znam da su svi ljudi drugaciji te bi se reakcije nashih matorih razlikovale. Ali uzmimo za primer jednog prosecnog roditelja koji misli da je trava bauk :)
 

paramecium

Aktivan Član
20.05.2005
164
0
0
42
moj recept: bez svadje, kulirati njihove napade i naterati ih na konverzaciju. mada nije svacija porodica
ista. Moja ortakinja kad je priznala da vari, ali samo da vari. njeni su je poslali u rusiju na detoksikaciju.
stasno. devojka je sada zombi. ::placko Tako prvo provalite kakva vam je porodica, pa onda odlucite. To moze da pomogne. Mozda sam ja imao srece sto mi je keva bila "dete cveca". ~)
 

hemicar

Aktivan Član
18.06.2005
69
0
0
38
e to je fora nem=kima su roditeji bivsi hipici ili neki umetnici pa mozda i mogu da razumeju ali prosecan roditelj ce to veoma tesko shvatiti,nekima je jednostavno isto reko im ti da duvas ili da smrces zuto ali potpuno svejedno u stilu droga je droga,zato edukujmo roditelje ako je to ikako moguce
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
a jebote.. ubili bi me da znaju da se *drogiram* (njima je to droga)
mama me vec zajebavala da ce me poslat na ljecenje od alkohola, a sta bi bilo da sazna za ovo...
inace zivim u malom mjestu, pa se sve lako sazna. zato se bojim...
odma bi ispala narkomanka... a jebi ga...
 

iz0t0p

Aktivan Član
07.09.2005
141
26
0
74
ma najbolje je ne reci im.. mada mene su moji izvalili u prvoj srednje da varim, napravili frku ali se iskulirali posle mesec dva... sad misle da sam str8 :D mada i u pravu su trenutno a sta sam sve radio dok su oni mislili da sam str8... loodilo :D
mada u principu svi u familiji mladji me pitaju kad nesto ima veze sa necim ilegalni :D a cak je pored mene i moja mladja sestra pocela da vari, i sad je interesantno da ja ne radim nikakvu gudru a moja sestra pusi dzeju cim joj dodje pod ruku ~)
 

paramecium

Aktivan Član
20.05.2005
164
0
0
42
Jebi ga P.P. to zivis u takvoj sredini. To ide u prolog tezi "prosecni zadrti balkanac". Zato mozemo budicim generacijama da omogucimo ono sto sad mi nemamo.
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
iz0t0p je napisao(la):
...a cak je pored mene i moja mladja sestra pocela da vari, i sad je interesantno da ja ne radim nikakvu gudru a moja sestra pusi dzeju cim joj dodje pod ruku ~)

sram te bilo, sestru si navuk'o na droZu! ::behehe
kako mene moj brat nije navuk'o neg' sam sam poch'o? a?
btw. evo stigao mi brat
 

iz0t0p

Aktivan Član
07.09.2005
141
26
0
74
mozda te nije navukao rodjeni brat ali onaj od tetke (CENZURA) on ti je sigurno davao neke savete da sam probas... ::behehe
 

dakii

Aktivan Član
10.07.2005
44
0
0
dakii.blog.hr
moji... ne znam shta bi bilo.. verovatno bi kenjali svaki put kad bi me videli...
mislim, kad su saznali da sam probala pljuge.. ajoooj... bilo je u faznu "to e tvoj zhivot, al' nemoj da to radish jer cesh ga upropastiti, i ako ga upropastish sjebatjesh se, a ako se sjebesh, sjebal;a si se za ceo zhivot..."
mislim, tako bi keva reagovala...
tjale ne bi picho'o sa mnom... mislim, on iovako ne pricha, tako da ne gubim nishta...
a, sesha.. ona je ubedjena da kad zavarish samo 1put da cesh da rodish retardirano dete ili decu... jer joj je to neko rek'o...
tako da...
inache, mene nie niko navuk'o... :p ::placko ::histerija
:petak
 

kurt_cobain

Aktivan Član
05.07.2005
71
0
0
i meni bi matori odlepili zato ne planiram u skorije vreme da im kazem.
malo je bezveze sto moram da krijem od porodice, ali imam super brata i sestru (od tetke :) koji vare s vremena na vreme.
uskoro mozda budem delio stan sa sestrom (drzite mi palceve)... (opet delim svoju srecu sa svetom)
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
Uuuu, moj recept traje vec par godina i vidno napreduje u poslednjih pola!
Najprije sam pitao matore sto mislite o tome, mama rece da mogu da se iselim, stari rece: sine, vidis, nije to u redu..
Proslo godinu dana, kad, evo mene pred mamom sa knjigom: Marihuana, zabranjeni lek.. uzme ona da cita i pocne kako nije to u redu, ovo, ono, u medjuvremenu saznah da je stari bio pravi borac za legalizaciju al, sjebale ga godine i politika sto nikako nije dobro..
Danas smo na tome da matori nemaju pojma da pusim.. razapeli bi me, odrekli se preko novina i slicne stvari.. ali vidno napredujem na tom polju.. samo po malo.. mozda cu im uspeti da kazem kada odu u penziju za petnaestak godina.. ::zidoglav