Kako saèuvati žižu?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
Dakle sutra dobijam vutre od dilera :) [JUPI :D]
i treba je saèuvati do 4.10..jer mi onda starci idu na put nekoliko dana...dali je ok da je saèuvam u one vreæice koje na vrhu imaju ono zatvaranje,ako znate na koje mislim,pa da dobro istisnem zrak i stavim u ladicu ili da zamotam u celofan i onda u vreæicu?
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Mozes ovako:
Upravo te kesice (ima ih svakakvih, od onih malih namjenjenih za tablete do malo vecih).... stavi u nju vuvu i zatvori gore (naravno ibaci sto više zraka), ako mozes savij koliko moze ali ne preko zatvaraca (jer ce se otvoriti), To mozes ako imas alu folije umotati i stisnuti (ne previse) da dobiju "jaci" oblik. To sve na neko mracno mjesto i prst u uho.
Ovo govorim posto rece do 4.10 (sto je blizu), onda rece da dobijas od dilera vuvu (sto opet kontam da je spremna za konzumiranje :D )
Vjerujem da ti je ovo sasvim dovoljno sto se tice "spremanja vuve" na neko vrijeme :)
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
pozdrav

mozes ti nju sachuvati kako god hoches...bitno je ako nije skroz suha da je dnevno proluftash da ti se ne upljesni....ako je suha...nije bitno kako je drzhish...vrechica,staklenka,mozhes je i zamrznuti,pa ti mozhe stajati 6 mjeseci...bitno je da je dobro zatvoreno da ne gubi miris i da ne hlapi....i bitno je da je na tamnom mjestu pa process fermentacije ide dalje...to je uvjek dobro za paradajz....

pozdrav
SM
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
eov je u celofanu i u vreæici sa istisnutim zrakom..
BTW.
imam onaj ureðaj za praviti vakum u vreæicama..da nema ništa zraka u vreæici..da u to stavim možda?
 
19.09.2006
0
0
0
Samo da pozdravim ovog gospodina sa Zeljinim grbom.Bezze ba, tu se krijes jel, a ja te trazim i trazim a vidi njega gdje se zavuko.Hhehhehe, inace pozdrav svima!!!
 
27.08.2006
0
15
0
45
Ja uglavnom chuvam vutru u teglama (ako je neka malo veca kolichina u pitanju) i tako zatvorena u tegli mozhe da stoji kol'ko 'ocesh... probaj pa javi ;)
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Fanatik je napisao(la):
Samo da pozdravim ovog gospodina sa Zeljinim grbom.Bezze ba, tu se krijes jel, a ja te trazim i trazim a vidi njega gdje se zavuko.Hhehhehe, inace pozdrav svima!!!
Pa gdje si ti jebo te.... ljudi te traze preko mene, de vidi gdje je, nema ga na "onom" forumu itd itd :) LOL hehehehehe aaa vidi njega....cak su te i neki zvali na fontele ba :) LOL hehehehehe Haj super brate, bas mi je drago sto te vidim, cujemo se na pm
Nadam se da se neces "ispaliti" kao onda :) LOL
 
19.09.2006
0
0
0
Ejjj da si mi bar reko za ovaj forum, ovo ne da valja i da je dobro,OVO JE ZAKON!!!!
Bez pretjerivanja, ovaj forum je super, ja nemam rijeci i vjeruj mi Bezze ja necu se odavde ispalit,eto vidjeces. 8)
 
19.09.2006
0
0
0
Hehehhehe, i ja isto.Koliko god da imam, djaba to se mora u dim pretvoriti.A i tu su raja, znate kako ide, dodje onaj zapali sa njim,pa onda onaj drugi pa sa njim.....
I sve u nedogled, i sve se pretvori u dim jako brzo.