Kako sam pao i posljedice (tužna priča) !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
:respect: Ne mijenjaj ono što pišeš i koristi mala slova
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Ceracki Mustang

Dr. Green Thumb
17.12.2015
797
2.901
163
43
Too, samo pozitiva, da sam i ja razmisljao negativno nebi nista bio bolji od tih dusmana! Ovde ti niko nezeli zlo, i nemoj se inatiti, koliko mogu da primetim inatis se samom sebi. Opa je 101% upravu, pravila su da bi se postovala, kao i da bi se ponekad prekrsila, al malo u dozi ;) nekazem ja sad da trebas da se istog trenutka promenis da postanes hipi i neznam ni ja sta, svak ovde ima svoj problem i svakom je najtezi. Kazem kontam sve, i mene je keva namestila, kao sto rekoh isti problem samo predpostavljam da sam ja malo mladji od tebe pa me i zdravlje jos kolko tolko sluzi, pa nemam te terapije za koje si se zajebo prvi put kad si ih i popio, mslm da mi nema marijane vrv bi bio u zabeli zbog masovnog ubistva, mslm ne samo zbog nje, seo sam i popricao prvo sam sa sobom i dogovorio se, to toplo i tebi preporucujem, smotaj jedan i popricaj sam sa sobom. Tesko ti je, muka ti je, kontam i to. Za to ti je kriva ta negativna energija koja je oko tebe i koju ti proizvodis. Ja sam sa 14 god otisao od dusmana i krenuo svoim putem, nemam kola, nemam stan( bar ne svoj, imam zenin ako se i to racuna :D) al imam ponos i mnoooogooo predobrih prijatelja. Ja sam s tim presrecan, a da sam ostao i mracio se... kuku lele kuku imam giju i bazuku!
 

Ceracki Mustang

Dr. Green Thumb
17.12.2015
797
2.901
163
43
Hahahaha barba, moras pustiti jednu sansu... meni sad najvise krivo ako procitam sutra u novinama da se nedo bog obesio il puco u glavu, imacu osjecaj krivice...:/
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Klasični primjer nedostatka samokontrole :djede:
Svakojake misli 'ti' lete glavom kad se nađeš u situaciji.
Uz to,ti i bolestan.
No,šta je tu je. Tako je.
Natjeraj se da izbistriš glavu. Svrpi med. dokumentaciju i da se prvo obraniš.
Ja da sam sudija,oslobodio bih te.
Drž' se :thumb:
Al' džaba priče. Konfuzija,nekultura na društvenim mrežama,besmislene privatne poruke,prijetnje i sl.
Uz to sve se 'okitio' sa imenom :vutra:
Očekujemo sada alter ego :cool: tj. druge naloge.
 

Ceracki Mustang

Dr. Green Thumb
17.12.2015
797
2.901
163
43
Da mi nije žao, smejao bi se...Potrovaše nas farmaceuti...Umove izopačili...Živela Marijana i :vutra:
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Auu, ljudi, ja ne znam za vas, ali procitah one komentare i prijetnje na youtube-u sa ovog njegovog videJa. Nije ono za foruma... Mogu zamislit sta vam je pisao po privatnim porukama kad onako javno pise i prijeti. :crazyd:
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Pa onom videu sa predhodne strane sto je stavio na yt. Citaj komentare videa.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.