Kako sam pao i posljedice (tužna priča) !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
Znam druže kad uđeš u "njiovu" mašinu da ne puštaju tako lako. Valja im pravdat postojanje.
I to na "sitnoj raji" bio sam u zatvoru sve jad do jada, nema ovih "velikih" jaaaako rjetko.
 

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
Ako se ne javljam, šaljite banane majmunu u zatvor :).
Evo mi neki flashbeck se javio, tip koji je ležao samnom. radi u tvornici sardina. (bilo je to davno, ja sam uzoran građanin koji eto dimi tu "travulju". čuj dimi,!? ma ko krava ždere! :joint2: nebi dvije krave simentalke toliko plastova sijena trebale. :ajnstajn:)
Kako se moglo u tom trenu (zatvorska pravila se mjenjaju stalno, ono šta smiješ šta nesmiješ dobivati)
Pošalje nama između ostalog i konzervu vutre. oalaaa. ubili se. Slali su nam i votku u juhi. (jer votka nema mirisa). Mislim.... vi bar razglednicu šaljite i pišite šta dimite da :drull:. me shebete skroz :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jaime88

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
do osam biljka što reče power se ovdje smatra "zanemarivom kolićinom
[Prije vise od 10god pao sam s 8 biljki ,velikih,mozda su neke bile i za harvest. Priznao sve jer nisam imao izbora, nisam se mogao branit jer je bilo posađeno na mom posjedu itd..prije toga sam bio samo prekrsajno kaznjavan 2 puta ,pao s par g., kao maloljetnik,i dobio odgojne mjere. Na suđenju sam odbio odvjetnika 3puta jer sam rekao 'kriv sam,ne zelim se branit, ali opet kada sam dosao na izricanje kazne saceka me mlada cura ispred vrata prostorije suda i pruzi mi ruku te mi kaze da je ona moja odvjetnica,nisam stigao ni pitat kako .sta, zovu nas da uďemo sudnicu s tim da je ona usla 2min prije. Tad mi sudac govori da sam Kriv po točki 171.3( proizvodnja s namjerom daljne distribucije), kaze sudac 'decko zbog ovog djela se ide u startu od 1god do 8,sad cemo te malo pecnut da ti to vise ne pada na pamet i da mi 3mj. Odvjetnica se nije ni oglasila,sudac rekao kolegici 'piši: kajem se zbog pocinjenog djela,bivsi sam ovisnik koji konzumira marihuanu jer mi se na taj nacin lakse nositi s apstinencijskim simptomima i kada ne bi konzumirao marihuanu vrlo vjerovatno da se ne bih mogao nosit s situacijom i vratio bi se tezim drogama,nisam ranije kaznjavan,iskreno se kajem i djelomično svjestan sam posljedica svoga djela,itd itd. Uglavnom, meni je taj sudac bio najbolji odvjetnik i puno mi je pomogao. Zatim cita nalaz sudskog vjestaka(psihijatra kod kojeg me sud uputio), i da skratim 'zbog lječenja od ovisnosti opuzeni nije bio u cjelosti svjestan tezine pocinjeog djela niti posljedica istog, djelomično uračunljiv. Meni su radili lab nalaz i mislim da je bio postotak pd ok5.5% thc, da ce se unistit prema zakonu ....., te da se protiv rjesenja mogu zalit ministarstvu rada i poduzetništva,zdrastva i jos jedno ministarstvo je pisalo,ne sjecam se. Sudac je bio extra,rekao je i da napise'casni sude tek sad sam svjestan tezine svoga djela,iskreno se kajem i sigurno nikad necu ponovit isto djelo. Ja da sam tad samo pogledao sudca bahato il spomeno neto tipa 'borba za legalizaciju', siguran sam da bi par god odlezao.Uglavnom smanjena uračunljivost,je po mom shvacanju jedna od najjacih stvari na koju se mozemo pozvat ako je sve drugo iscrpljeno,@dexor prijatelju, da li te sud slao kod psihijatra po misljenje? Ako nije mislim da to mozes i sam zatrazit jer imas osnove,ljekovi koje uzimas sigurno utjecu na sposobnost rasuđivanja. Ovo je moj primjer i svjestan sam da je svaki sl prica za sebe ali zato i trazimo primjere sudske prakse na koju se pozivamo kad idemo pripremat obranu.. neuracunljivost i djelomicna uracunljivost moze biti jedan veliki adut koji moze prevagnut sve i ucinit da sud ima punoooo 'lakse' misljenje o tebi.
 

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
Nema veze ljudi, moj život je i onako uništen, (mislim na ovaj vanjski ili kako već, nedaju mi "bolan" da djecu viđam jer sam "ašišar" pa puco bi im u glavu, "ovjerio" ih nek su mi sto puta familija,rodbina,obitelj. Doći će @CilI vidjeće sve, nije čovjek glup.
nadam se da nakon susreta sa mnom da će htjeti i napisati par riječi ovdje.
Evo sad ljutio se ili ne (sory buraz, moram te spomenuti ) znači @kiwi83 je bio kod mene. Ali ne piše mnogo na forumu. lik je proživio sve što i ja, lik kako kaže sam "ne da sam bio na dnu već tri kata ispod dna" Još mi odzvanjaju te njegove riječi. Negdje u pozadini, malom mozgu ovom mom debilnom.
stalno mi te njegove riječi se ponavaljaju kao pokvarena ploča. Hvala @kiwi83 tom čovjeku. skinite kapu. Kao i ja. Nije ni rječi rekao kako mi je pomogao, sloooovaaa allllooooooooooooooo.
 
Poslednja izmena:

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Tebe je dobrano zivot pogodio, ali svi smo mi bili na nekom dnu i izvukli se. Izvuci ces se i ti. Zdravstveno stanje je tu na prvom mjestu. Vrijeme lijeci sve rane. Pomalo ce to nabolje. Za ovu presudu se stvarno nadam da nece bit nista, a i vjerujem da imaju dovoljno pameti da naprave ono sta je ispravno. Dan po dan i budi pozitivan.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam and dexor

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
To je to. @Long balls Larry definitivno, u čemu je svrha mog života? Moram ga naći sam! mandela je bio 20 i kusur godina u zatvoru ali on je Mandela.
rekao je nešto svijetu rekao je nešto, ljudima ako su ljudi, ako mogi da shvate da čovjeka ne čini BMW. niti ljepa fasada na kući. Kupiću ga i ja. Hoću li biti bolji čovjek!? Ma neću ja sam isti stari seronja ko što sam i bio. Al eto ljudima je to uspjeh! Pazi uspjeh, nova fasada u dvorišti bmw. mercedes benc. :fuck: u mom dvorištu "jarane" (nešto sam u fazonu mojih bosanskih prijatelja pa koristim te izraze) a i onaj amir na youtube me oduševio. stoji matiz daewoo matiz, 800 kubka 41 konjsku snagu ima, skupa samnom, ajnšpric alo. full, al eto nemam para da ga registrujem. Pa vas nemogu ni obići. "Hvala" državi što mi dade 1.200 kn. mjesečno. Hvala đe čuli i nečuli, da ja kod svog znanja pa i imanja, nemam jadan za osnovne stvari, gledam gdje je šećer jeftinii po trgovinama! E zato ti pričam ovo što pričam, nek moj život , postojanje ili kako već ga nqazvali, nek ima neku svrhu! Jednom se umire buraz! Nemoš dvaput da ga jebeš. Ja hoću, ostaviti traga, pozitivnog traga, za sobom. Koje istina danas ne cijene i ja vjerovao ili ne. "Živim" sam u ovih 4 zida. ali hvala bogu imam net,. i hoćuuuuu da kažem nešto! Seljačina jedna debilna al to sam ja!
gledaj komentare moje na "videjo"
 

Ceracki Mustang

Dr. Green Thumb
17.12.2015
797
2.901
163
43
Bog je reko, cuvaj se ti, cuvacute i ja...Drug kontam sve, imao sam isti problem, rszlika nam je samo ti lekovi. Drz se buraz i triiput meri jednom seci. I netreba da mrzis nikog, pogotovu majku. Kakva god da jee, jedna je majka.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dexor

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
Pokušavam, i uz vas kontroliram! Definitivno, te fore "jedna je majka" bla,bla, nemoj se ljutiti ali nije za svakog da bude roditelj, Aj jebla te ona, reci mi kako ona "jedna je majka" može dozvoliti da joj sin živi u šupi, sin koji joj dolazio u posjet u bolnicu, prao, je kupao poslije. prijavi policiji da sadim marihunau????????
 
Poslednja izmena od urednika:

Ceracki Mustang

Dr. Green Thumb
17.12.2015
797
2.901
163
43
Hoce ljudi pred smrt svasta da rade, moj deda babu drzao zakljucanu u kuhinji dinu dana i umro...buraz kad bi krenuo da ti pricam o porodici mojo...picao bi odma...

Prihvatio sam da su avi oni totalni moroni i nastavio svoim putem. Nema razloga da ih mrzim, svako svoju srecu bira!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dexor

Ceracki Mustang

Dr. Green Thumb
17.12.2015
797
2.901
163
43
Btw..Ja se stvarno izvinjavam ako sam te uvredio necim...nije mi bila namera nikako! Samo sam izrazio svoje misljenje, nista zlonamerno. Postujem svaku tvoju odluku.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dexor

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Jedino sta ti mi tu mozemo je dati neku podrsku i pokusat te savjetovat. Samo si radis stetu razmisljajuci o svem tom osobito sad kad si na dnu recimo. Ja bi ti savjetovao da bas sad,znaci ovih dana malo pokrenes vijuge ali prema necem dobrom,pozitivnom. Uzmi si neki projekt,neku zadacu. Bilo sta moze bit. Izradi nesto od drveta,naslikaj neku sliku,ako mozes mozda nesto oko kuce,bilo sta. Ovo ti dajem kao neki generalni primjer. Daj si cilj i ostvari ga. Neces mislit o problemima i kroz taj cilj ces dobit neku pozitivnu energiju koja ce te gurat prema naprijed.
 

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
Baš vas volim, i opet stafu kažem "pustite me da se izjadam vi ste mi sve što imam" ne banujete me. Imam milon i + mejlova sa kojim se opet mogu registrirati, ako budem htio. Pustite "pravila" Polako sa "pravilima"! Polako,,,, Ja kad sam vam rekao da se razumjem u IT tehnologiju.
Ja vas nisam lagao!
Logično, čovjek koji je nakon nesreće, ostao malo,po malo sam, sve što mu ostaje net. i onda. nakon debilana facebooka, igrica krekovanja itd, od dosade krene te zanimat, kako to funkcionira, šta je hosting, domena, šta je baza (sqol) kako to sve "dejstvuje". i jasno ja ne "visim" samo na ovom forumu, ovaj mi je za dušu moju ovu sjebanu totalic. jebg. nesmjem navoditi te forume (zbog pravila foruma.) ali znate o kojima je riječ.
Nemogu @Long balls Larry Šta bi ti mene mogao uvrijediti, (tko me uopće može više uvrijediti nego jesu?) Tvoje mišljenje, meni mnogo znači. radio sam ja to sve što ti kažeš, imam brdo slika, tetovaža, izložbi, u novinama, (nemoj da ih moram postavljati ovdje) kopao sam, riljao, imao krave aloo. Nisam ja taj. Nemogu ići "uz vjetar" NE mogu slušati, ove nebuloze. NE mogu gledati oko seb te sitne duše, kojima je "uspjeh" ljetovanje 5 dana ili golf 4. Ne mogu. aloo. ja kad vidim lika u golfu 4 kako se nakrivio ko da vozi trans ama. Meni se povraća! Taman i da vozi to govno američko, nebi se krivio, i pravio lola. ja imam matiza 800 kubika 41 konj + ja! Full ajnšpric, "đubre drogeraško" šprica se a nebi ponudio ,ja mu gume kupujem, govno jedno! mislim se, nešto: Daj majmune dokle god možeš hodati svojim nogama" ne koristi ga, debilu. Samo zagađuješ okolinu a košta te, para, kad nemaš auto "moraš" ići pjehe, cipelcugom. I to ti je priroda, kretanje je pod must. A ne ja bio u sloveniji, srbiji, aaa jesam se naodao.! Ma nisi! Ti si jarane sjeo u auto i "samo" sjedio, izašao si da vidiš šta to dimi, i da naliješ vode jer ti fićo kuva! :)
 
Poslednja izmena:

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Nisam do sada citao tvoje postove.Jesam ,ali ne pazljivo.
Ti si nabijen kao puska,negativna energija koja vibrira u svakom slovu koje natipkas.
Komentari na YT koje si napisao ispod one gluposti ...govore dovoljno !

Ovako cemo!
Pravila moraju postivati svi clanovi.
Sad cu ti zakaciti gps na avatar i znat cu svaki tvoj korak na forumu.
Jos jedan krivi korak i letis sa foruma ..trajno!!
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Vidis, jos ce te i banat ako nastavis sa ovim glupostima. Moras shvatit da nema nista od drkanja po netu i stalno vrtit te probleme po glavi. Moras se primit neceg sta ima smisla. Imas na netu hrpu prilika nesto korisno napravit. Ispuni si dan sa takvim stvarima, a ne ovom negativom. Svima je nama zao zbog tvoje situacije i da ti mozemo pomoc da ozdravis i da ti je bolja situacija svi bi ti pomogli, ali ne moze to tako. Ti moras napravit taj korak naprijed i izvuc se iz te petlje. Razmisli malo i pusti ove sa golf cetvorkom i ljetovanjem od 5 dana. Kog boli kifla za njegovu golf cetvorku i di je ljetovao. Nadi jednu korisnu stvar koju mozes odradit i to napravi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.