Kako sam pao i posljedice (tužna priča) !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Naravno da shvacan ali kada malo spustis tablete,odradis koju turu ulja...nikada neznas.Moj susjed je prije 15 godina dozivio prometnu,kazali su mu da je gotovo sa hodanjem,samo sa stakama..Mislim cak da sam jednom to pisao ovdje.Ugl.covjek se zainatio i svaki dan u grad na stakama,pjeske dole i gore..na pocetku mu je trebalo pola dana...da skratim,danas isto radi ali bez staka i kroz 45 minuta.Svaki dan u isto vrijeme..u 7 ujutro krene,u osam je na kavi u lokalnom kaficu:)
Vjerujem da ces uz pomoc ekipe i svoje volje uspjeti savladati tih 1,5 km;):thumb::thumb::thumb:A vrijeme...nije ni bitno,bitno je doci do cilja:)
 

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
Kod mene je medicina rekla svoje. Sad idem sa uljem, vutrom. @CilI će me voditi kroz to. Jasno u to se uključuje i prehrana, kretanje. i vodiću dnevnik o tome. Nisam sinoć popio "Cerson" tabletu za spavanje. i nisam spavao cijelu noć, sad bauljam po kući malo to čistim sutra mi dolazi gost :banana_rasta: Budemo li stigli ićemo i gore.
@Stipe čuj sanjke, a konja da je kupiti? ludilo bi bilo, brale koji bi to film bio. :) . e da mi je vas skupiti gore na ljeto deset dana ono vutra party.
 

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
jeste da @Zelenko63 život je stvarno sranje. Ima ljudi i u gorem stanju od mog na forumu ali se ne javljaju neugodno im je. Ja sam pregazio ponos, izjadao se. Dobio nadu, Zato mislim taj dnevnik mog lječenja otvoriti. Kako ja imam široku lepezu bolesti, :fuck: ko jeremija iz alan forda. nadam se da će neko pronaći u tome i nešto za sebe što ga muči.
 
08.03.2015
149
125
43
33
Za sve treba vremena!Po tvojoj priči mi se čini da za tebe ite kako ima nade!?Ne smije se niti tu majku toliko krivit za njeno neznanje,ona je žena u godinama i mozak joj ne radi kao vecini nas!Baš mi je žao i sto se No Joka napada i ne pokuša razumjet.Dexor sretan oporavak ti želim!
 

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
@metalmaniac jeste krivo sam reko nije život već ljudi, su ti koji prave sranje. kako je neko rekao "Nema čovjeka, nema problema".
@Hammer 2 @No Joke ima tu sreću da ima razumne roditelje pa ne kuži da roditelja ima svakakvih. Tako da se ja ne ljutim uopće na njega. Meni je pokojni stari bio alkos pa bi me pijan, tjerao kao dijete da spavam na ulici. Vjerujem da ovdje na forumu ekipa ima xx takvih priča sa roditeljima. Hvala na dobrim željama.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Ma to sa roditeljima je stara prica...Selo kaze..prijavi ga "miliciji",oni ce ga opametiti,dovesti u red..Hebiga,majka vidi drogu,problem,drogu...i kako ce reagirati..zvati "miliciju".To ne znaci da te majka manje voli vec samo neznanje kako da djeluje u takvoj situaciji.Zato je bitno mladim ljudima se sto prije osamostaliti,kako bi stekli stav i znanje,a ne mami "sisati"penziju od 1 800 kn(jedan moj poznanik od 48 godina,zdrav kao dren,a ljen u pm).
 

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
Jeste @hazeri baš tako, ja ovoj svojoj plaćam pola režija, i sad i oduvjek. I sve što bi zaradio servisiranjem kompova. Nisam ja nikuda išao pa mi trebalo samo za hranu, prestao i pušiti kad su cigare poskupile, a i radi zdravlja. Sad samo dajem za režije, jer vučem struju iz njene kuće.
Al' pustimo to evo, sad sam je otišao moj dragi gost sa foruma, pa smo malo zapalili, obišli kraj otišli na ćevape (deset upola slukom :) )
Nisam popio nijednu tabletu dosad, kasnije ću za spavanje jednu :puuuh:: Tako da se već lakše diše. Vidio box, poslaće mi dobrog gnjojiva, vidio je da ovdje nema ništa i zemlje jer mi jedna biljka u staroj zemlji. Perlita. i toga tako da će ovaj moj grow valjda napokon jednom uspjeti kako treba :mad: uvjeki neki problemi. Ajd to je valjda trnovit put kroz koji su mnogi prošli od vas. (Otvoriću dnevnik). Hvala svima. Najbolji ste! :respect: :vutra:
 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
Ja se uvek tešim sa : - ćuti ima i gore - hahhaha

A ovde se desilo nešto zaista vredno pomena -- ćuti ima i bolje ZA TEBE .

Drago mi je da su ti ljudi s vutre podigli raspoloženje i ulili nadu i obnovili volju za životom ...

Kad pogledam okolo po ovom stvarnom svetu ...dođe mi krivo što smo primorani da se maskiramo, kamufliramo , piskaramo iza šifri ... jer ovakvog druženja retko ima na javi .. Ljudi su okupirani problemima i sve manje se druže .. a i kad se druže to je obično neko bežanje od stvarnosti uz neizbežni alkohol .. sve proslave i neformalna okupljanja su obično praćena rekama alkohola . Ja nisam neki ljuti protivnik toga .. volim i ja čašu dve tri - vina ili piva .. ali šta ljudi rade to je ludost ...kad je u pitanju lokanje ... pogotovo žene su grozomorne ako to odaberu umesto druge legalne hemije - tableta.

Nisam baš zapamtila .. ali po imidžu i sećanju bi rekla da je Papa R. rekao - da si ti odabrao da vidiš samo ružnu stranu života . To je teško razumljivo i to je samo delimično tačno , jer ljudi i okolnosti oko tebe ti ne dozvoljavaju da vidiš nešto drugo , jer ne bi mogli da budu ni oni ono što jesu - ako bi se bilo šta promenilo ..zato se promene vrlo teško ostvaruju .. Svi mi imamo nekakve jebene CV -je u koje se predano upisuju naše greške i loše osobine .. Ono dobro se čini mi se i ne upisuje ili se brzo zaboravi . I čak i da nam se desi nešto dobro - pitanje je kako bi se snašli .
Loš život postao je deo našeg identiteta. ( loš - mislim - stresan, sirotinjski , u nemaštini koju prate sveđe i konflikti zbog nemanja para i nerešivih problema oko toga )

Ja se prva ne bi snašla u nekim boljim uslovima .. Zaboravili smo kako da budemo srećni i da se makar na trenutak oslobidimo nekakvog osećaja krivice za sve i svašta . I tako održavamo postojeće okolnosti i način života a stalno mislimo kako bi hteli nešto sasvim drugo .

Eto slučajno se desilo da si hteo da ovde podeliš tu ružnu priču o prijavi i policajcima - pa si osetio veliki priliv pozitivne enegije i video i nešto lepo , drugačije od tog tvog svakodnevnog života i borbe sa računima i crkavicom ... I stvarno pomaže kad se ode u prirodu jer je ona harmonična sama po sebi i prosto te preuzme , prilagodi svojim vibracijama . A dodatno ovo angažovanje oko growa je veliki doprinos tome . Svi smo mi tajno srećni .. hahhahaha , samo zamišljam osmeh oko ušiju iza svake odgajene biljke , bila ona drvo ili kržljavac ..
Znam to jer osim ove sekte , tako se slobodno slikaju pečurkari i ribolovci .. to neko ko se sa osmehom slikao pored bmw-a ne bi razumeo .

:)
 

joe123

Aktivan Član
27.08.2015
153
518
63
To što smo došli na ovaj svijet preko roditelja, ne znači i to, da su nas roditelji stvorili. Oni su se samo u zgodnom trenutku poševili, a blage veze nemaju o tome kako je ta ševa proizvela novi život.

Ne dugujemo mi našim roditeljima život, niti naša djeca duguju svoj život nama.

Matere uobičajeno osjećaju nagon da zaštite svoje dijete. Ako je ijedna ljubav čista, onda je to ljubav matere prema djetetu. Evo nekidan je bila vijest kako je neka majka spasila djecu poguravši ih ispred jurećeg automobila, pa je sama pritom poginula.
Ali, ima i drugačijih matera. Takve mrtve-hladne puše 3 kutije cigareta dnevno (3 x 23,kn x 30 dana = cca 2.100 kn/mjesečno), dok im nepokretni sin crkava sa 1.250 kn.

Mrziti takvoga roditelja?
Ni slučajno. Mržnja je čista autodestrukcija. Ne treba mrziti nikoga, a naročito ne onu, koja te 9 mjeseci nosila u utrobi. Treba joj biti zahvalan na tome. I na sisi, kojom te hranila.
Ali, treba biti realan. Ljudi se teško mijenjaju, a sigurno se neće promijeniti stara oštrokonđa od 70 godina. Od nje treba i ubuduće očekivati probleme.

Druškane, ja ti savjetujem dobrog odvjetnika. To što ti je savjest čista, pa računaš da se možeš braniti samostalno svjedočeći svoju istinu, ti neće pomoći ako te se dohvati naše nakazno pravosuđe. Ti si onda - najebao.
Nemoj se sad prepasti, ovo je samo upozorenje. Ja vjerujem da ti sud neće ništa. O zatvoru, nema ni govora. Ali, neka odvjetnika, za svaki slučaj, "uza te".
A onda s tim dobrim odvjetnikom možeš provjeriti kakva su prava sina invalida i psihijatrijskog slučaja u odnosu na stambeni prostor u kojemu živi. I, može li se nekako pobiti ono što si potpisao. Npr, ako je to potpisivanje bilo nakon tvoje nesreće, kad si bio loše i psihički i fizički ?
Možeš onda i provjeriti bi li bilo dobro da za ubuduće pripremiš sebi kakav papirić napisan od strane psihijatra, u kojemu psihijatar potvruđuje kako ti konzumiranje cannabisa smanjuje simptome svih mogućih psihičkih problema koje imaš?

_____________________

Prije svega, mir u duši.
 

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
@joe123 je da, sve je to tako, vješt si sa riječima vidim. Ne vrijedi tu ni priča sa njom, ona je već stara i čak i da razumje i da mi dozvoli canabis, sutra će joj nešto drugo zasmetati, pa će me tim ucjenjivati. Tako da samo službeno. "dobra ograda radi dobre susjede".
Dobrog odvjetnika! :zvezda:: Druže nemam ja ni za dobre gume, a kamoli za odvjetnika. Jasno da bi bilo dobro, ima kod pravosuđa svašta.
Odrekao sam se imovine u materinu korist dok sam bio zdrav pa pobijanje nemože proći.
Al i da me se odrekne imam pravo na nužni dio, i to uvećan budući sam ulagao u to sve imam i račune, svjedoke a i na invalidnost nešt. Tako sam bar našao na netu.
http://klinika.pravo.unizg.hr/content/pravo-na-nuzni-nasljedni-dio
Jedino da proda sve, a to bi malo teže išlo. Odavde svi odlaze niko ne dolazi.
Psihijatrici ću reći, rekao sam svojoj doktorici opće prakse. Mada neznam šta psihićka misli o lječenju kanabisom.
Definitvino ću joj reći čisto zbog "borbe za legalizaciju". :thumb:
E kad bi ona napisala u zadnjem nalazu "samoizlječenje kanabisom bla,bla" bilo bi super.
Od toga ništa, slabo ona mene i sluša, ja joj rekao da se zadnje vrijeme znam i napiti ona napiše "Alkoholna ovisnost", :fuck: sad bi mi napisala "opijatna ovisnost". A to mi ne paše za sud.
Idem ja :puuuh:: jutarnju terapiju nešto radukat.
Mogao bi danas započeti i i dnevnik moje su biljkice ljepo krenule.
Bitno je da čovjek nije sam u svemu tome. Sve se nekako drugo riješi čim je tu nada i volja. A sve zahvaljujući vama :vutra:
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Dexor nisam par dana bio baš previše aktivan okolo po forumu jer mi se isto dogodila bolest u obitelji pa samo uletim na brzinu po neki savjet oko ulja.
Mogu samo pretpostaviti kako ti je kad te vlastita obitelj prijavi bez nekih naznaka,al brate za to si zaslužan u velikoj mjeri sam.To vjerojatno shvačaš jer da si kroz godine majku polako privikavao na situaciju i potrebu za biljkom nebi se ovo dogodilo.Al sad već kad se je ovo sve desilo,daj istinu van jer nemaš što izgubiti.Ne prodaješ,imaš dokumentaciju vezanu za zdravlje te stoga mislim da ćeš proći lagano.
Nije pravosuđe kao nekad,prije 20g kad smo dobivali rigorozne kazne zbog nekog panja trave.
Što se tiće toga mogu ti dati moralnu podršku,a za ostalo ti mogu ponuditi da mi se javiš u pp.
Drž se,pozz!
 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
@joe123
Psihijatrici ću reći, rekao sam svojoj doktorici opće prakse. Mada neznam šta psihićka misli o lječenju kanabisom.
Definitvino ću joj reći čisto zbog "borbe za legalizaciju". :thumb:
E kad bi ona napisala u zadnjem nalazu "samoizlječenje kanabisom bla,bla" bilo bi super.

Od toga ništa, slabo ona mene i sluša, ja joj rekao da se zadnje vrijeme znam i napiti ona napiše "Alkoholna ovisnost", :fuck: sad bi mi napisala "opijatna ovisnost".

A to mi ne paše za sud.

:upiii::upiii::upiii:

:lol:

:respect:

0000000000.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful and dexor

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
@Minja3 Moja lječnica opće prakse nema ništa protiv marihuane. Mlađa generacija razumna. Možda i ona dimi. :)
Ova je neki namćor. ni neide mi se kod nje. Kad ja budem imao svoje tj znao to uzgojiti koliko i čega mi treba. Onda da definitivno usput svratiti!
 

joe123

Aktivan Član
27.08.2015
153
518
63
Definitvino ću joj reći čisto zbog "borbe za legalizaciju".
Nisam ni psihijatar ni odvjetnik, ali ti moram reći da je ovo zadnje, što bih ja rekao svome psihijatru. Od svih mogućih razloga koji bi opravdali tvoje korištenje cannabisa, ti biraš - borbu za legalizaciju. Pa kakve veze ima borba za legalizaciju sa tvojom bolešću i tvojim stanjem? Jesi li ti bolesnik, ili vutra-aktivist ?

Ja sam nedavno bolovao, nadam se da sam i uspješno odbolovao svoje. Do 11. mjeseca prošle godine sam bio na kemoterapiji. Tokom bolovanja sam imao psihičkih problema, pa sam posjećivao psihijatra.

Ono što sam izjavio psihijatru, je sljedeće:

1. teški sam bolesnik koji se liječi teškim lijekovima (kemoterapija+svašta drugo)
2. lijekovi dodatno loše djeluju na moju psihu (pojačavaju mi strahove /agresiju / nervozu /apatiju itd) a pritom mi ne smanjuju bolove (čak mi se čini da ih pojačavaju)
3. ustanovio sam da je ulje cannabisa jedina stvar, koja mi pomaže da se smirim, da zaspim, da dobijem apetit, da osjećam manje bolova itd.

I sad ja imam papirić napisan od strane psihijatra, na kojem se navodi da sam se tokom cijele svoje bolesti liječio uljem cannabisa, a travu da sam koristio samo onda, kad nisam imao za ulje.
Psihijatar u mome slučaju baš i nije imao velikoga izbora. A čini mi se da je tako i u tvome slučaju. Po tebe i po društvo je bolje da uokolo šetaš veseo i napušen, umjesto suicidalan, agresivan i mrtav-pijan.

Onkolog nema pojma o svemu tome, u mome slučaju. Htio sam mu reći, ali čovjek sa mnom nije htio pričati o alternativi :)

Kako bilo da bilo, pretpostavljam da bi taj papirić činio neku razliku ako bi me sutra uhvatili sa 5 grama trave u džepu, ili ako bih se odlučio na growanje, pa me uhvatili.

__________________

U Splitu postoji služba besplatne pravne pomoći za siromašnije građane. Možda postoji i u tvojoj županiji, pa provjeri. Možda netko na vutri zna kakvog odvjetnika spremnog da te zastupa pro bono? Velika pomoć ti je i sam pravni savjet, čak i da te ne zastupaju. Bar ćeš znati kakva prava možeš imati. A svako od tih prava koja možeš imati, ti moraš TRAŽITI. Nitko te se neće sjetiti, ako se sam sebe ne sjetiš.
Provjeri što ti u pravnom smislu donosi "opijatna ovisnost" koja je posljedica bolesti i liječenja, a ne "lude glave". Ta "ovisnost" ti omogućava da više ne piješ alkohol (kad konzumiraš ulje, "ne ide ti" alkohol) i osim toga, koristiš puno manje svih drugih lijekova. I ulje te smiruje, smiruje, smiruje, smiruje.

Čudni su putovi Gospodnji, a čudni su i putovi pravnički. Znam za frajera koji ima sinkopu, pa je od pravosuđa dobio "licence to kill".

__________________

Pretpostavljam da je onih 1.250 kn "pripomoć bolesniku" koju si dobio od CZSS.
Provjeri na istoj adresi pripomažu li u plaćanju struje. U Splitu daju, mislim 250 kn. A CZSS nije splitski, nego državni. Znači, ako daju u Splitu, dat će i bilo gdje u RH. Meni rekoše da se odmah javim sa računima od struje, čim dobijem tih 1.250.

Edit:
Ima u ovoj zemlji puno psihijatara i nisu svi isti.
 

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
Je da, tako je to. nisam mislio borac ljuti za legalizaciju, ali čisto da se i u njoj probudi svijest, kad vidi da joj dugogodišnji pacijent, ne koristi tablete, nema probleme. koristeći kanabis.
Ti si vidim to već prošao, i to zbog teže bolesti.
Meni se to sad dešava pa još sam zbrkan.
Tih dvjesto kn, za struju kao nemogu primati jer živim u istom domaćinstvu sa starom a ona ima mirovinu, mogu provjeriti jeli bilo šta novog.
"osobna invalidnina" se točno zove. Na forumu sam osoba sa posebnim potrebama pa znam šta i kako ide to sa pravima. Nemaju invalidi više pravo ni na povlastice oko uvoza auta ili nešto drugo.( Kakvih tu tužnih priča ima) :(
 

joe123

Aktivan Član
27.08.2015
153
518
63
Kod jednog stambenog prostora odvojeno kućanstvo može se utvrditi ako postoje najmanje jedna soba koju korisnik i članovi njegovog kućanstva koriste samostalno u odnosu na druge osobe koje koriste isti stambeni prostor. (propisi.hr)

Kažem ti, treba ti dobar odvjetnik da te savjetuje.
Vjerojatno bi ti se i materi svidilo da uspiješ iskamčiti nešto od države za struju.

Pusti tugu i tužne priče.
 
02.05.2016
85
230
33
Pozdrav dugo me ni bilo i slučajno naletio na tvoj post, ja sam isto pao, ali sam oslobodjen prvi put radi lažne dojave, drugi put jer je buraz uzeo dio moje zalihe bez mog znanja, prodao svojim frendovima koji cinkali, ovi došli doma, ovaj reko da zna da mi to nije prvi grow i da prodajem na sve strane, a niko nema pojma da prodajem... Uglavnom straight to the point, odvjetnik ti nije potreban, prvo moraš shvatiti da odvjetnik nije tu da bi tebe štitio već da ti uzme pare, drugo, prisit će ti i sudske troskove... Treće, ne opravdavaj se niti bogu ocu, kamoli majci ili sucima jer ispadas slab, kad se počneš opravdavati suci će te pokopat. Četvrto, nauči svoja prava koja imaš kao čovjek, živo biće, vjernik, stanovnik hr... Peto, zastupaj svoja prava kao da ti život ovisi o tome. Šesto, izgradi stav, ako ga nemaš najebo si, nemozes doc pred suca ko slabić i počet se opravdavati da ti je trebalo za to i to, već dignes glavu i pitaš, odakle vam dokazi? Da li ste svjesni da ovime što meni radite krsite članak ustava taj i taj? Da li znate da prema un rezoluciji o ljudskim pravima clanak taj i taj ja to smijem koristiti? To je moje vjersko pravo itd itd kad ti počne upadati u riječ odma mu velis da ne krši ustavno pravo članak taj i taj o slobodi mišljenja i govora, na kraju možeš i tražiti izuzeće suca jer se bavi sotonizmom jer ako je kršten i ne slijedi bibliju on se bavi sotonizmom, ako nije kršten obavezno se bavi sotonizmom s tim da komuniciras sa zapisničarom bez da te jebe sudac i njegovo mišljenje. Na ovaj način, maksimalno što možeš dobiti je uvjetna nekakvo pisanje ali i kad to dobiješ odma ideš na žalbu, a ideš iz razloga jer nisi kriv, prihvaćanjem bilo kakve osude osim oslobađajuće ti priznajes da si kriv. Pretpostavljam da ti optužnica nije sjela ali bit će sigurno za uzgoj i preprodaju. Kad dodjes tam pitaš gdje su vam dokazi da sam prodavao? Ovaj šuti il nešto blebece, ti opet gdje su vam dokazi? Gospon sudac dal vi imate dokaze ili ne? Okrenes se zapisničaru i velis: zahtjevan da udje u zapisnik da sudac nema dokaza da sam prodavao marihuanu, onda ideš dalje jer će ti isto tak pisati da si tim gore počinio kazneno djelo protiv zdravlja ljudi, pa uderes, molim vas recite mi čije zdravlje sam ja to ugrozio? Moje, vaše, susedovo? Čije? Dokaz? Nemate ga aha zapisničaru zahtjevam to i to idemo dalje, pisat će u optužnici da si uzgojio drogu sa više od 0.3% THC-a, da bi bili sigurni u to moraju poslati na vještačenje i ti tražiš papir od laboratorija di to piše ako ga nema, halo pa o čemu se mi razgovaramo? Isto tako oni u 90% slučajeva pretpostavljaju, a ti kad znaš svoja prava i kad imaš stav ne mogu ti nista. Pogledaj si na guglu imaš dedeka koji je ruknul sa 100 i nes biljaka i oslobodjen je jer je njegov odvjetnik znao ovo gore. Prelistaj imenik nadji ga i nazovi i reci situacija je takva i takva jel može pomoć, savjet itd. Te zakone kad izvadis van su na 3 strane a4 papira i to nije teško naučit. Ak te zanima javi mi se u poruci pa te spojim sa ljudima koji su pripremali mene plus dobil budeš od mene i cure snimku prvog ispitivanja da vidiš kak se igraš sa njima ja sam izravan i kratki odgovori dok ona je mutava i ne razumije pitanja. Nakon mog ispitivanja državna odvjetnica se pukla smijat dok nakon ispitivanja moje cure je izletila van sva razjebana... bio sam postavio ovdje na forumu ta prava koja se trebaju naučiti pa su se ljudi uzjebali jer su vidjeli da se branis vjerom i članke bez objašnjenja koje se nisu ni trudili pročitati pa je moja objava obrisana. Drugo ja i moja cura ovaj tjedan počinjemo sa istraživanjem jer smo pristali doc pred kamere da koristimo travu za naše zdravlje pa idemo kod svojih doktora da prate to istraživanje a ako nece htjet fala bogu ima drugih, konkretno se radi o cbd ulju jer nam trebaju istraživanja koja su napravljena u hr a ne u americi itd. Nakon toga se ide na veći obujam i korak bliže legalizaciji. Nažalost debela većina oboljelih ne želi javno reći da su se liječili ili se ljece sa travom tak da smo imali prošli tjedan sastanak sa malo većim facama di smo pristali na ovo istraživanje, kak dugo bu to trajalo nezz al et ak ćeš ti htjet istupiti van, dobrodošel si kod nas i imaš besplatnu pravnu pomoć.
Btw vi koji smatrate da se do 6 biljaka tretira kao za osobnu potrebu ste u krivu, u hr zakonu nigdje to ne piše i potpuno ista kazna je dal ste pali sa jednom biljkom ili sa 100, dal su vas ulovili sa 10g ili sa 10kg
Ps
Živi zid je stavio pred sabor prijedlog za travu no međutim zajebali su jedan dio tak da nezz kak bude to ispalo, na ovom sastanku je slučajno i pernar došao u prolazu pa kad smo mu hteli rec kaj ne valja okrenul se i presel... Ako prodje o legalizaciji tad si ti automatski oslobodjen skupa sa svima ostalima koji su u procesu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.