Kako sam pokidao pismeni zadatak napusen! :-)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Pike

Banned
Banovan
18.07.2011
11
2
0
35
Prekljuce smo imali pismeni iz srpskog jezika i ja sam onako znatizeljan hteo da probam kako izgleda raditi napusen, pod rizikom da dobijem jedinicu :costumed-smiley-027 Na kraju se ispalo savrseno dobio sam 4+ zbog toga kako pise u profesorcinom komentaru previse progutanih slova i gramatickih gresaka, tema je bila "Kasno kajanje", a ja sam pisao o tome da sam se kajao sto nisam kupio pljeskavicu na velikom odmoru pa sam bio gladan tokom celog pismenog zadatka, razred je pao u komu kad sam procitao sastav, evo danas je donela pismene i zezaju me u skoli, a ja sav srecan sto od moje male biljcice konacno ima neke vidljive vajde :b_jump:
 
23.10.2011
23
1
0
34
Pike je napisao(la):
Prekljuce smo imali pismeni iz srpskog jezika i ja sam onako znatizeljan hteo da probam kako izgleda raditi napusen, pod rizikom da dobijem jedinicu :costumed-smiley-027 Na kraju se ispalo savrseno dobio sam 4+ zbog toga kako pise u profesorcinom komentaru previse progutanih slova i gramatickih gresaka, tema je bila "Kasno kajanje", a ja sam pisao o tome da sam se kajao sto nisam kupio pljeskavicu na velikom odmoru pa sam bio gladan tokom celog pismenog zadatka, razred je pao u komu kad sam procitao sastav, evo danas je donela pismene i zezaju me u skoli, a ja sav srecan sto od moje male biljcice konacno ima neke vidljive vajde :b_jump:

Brate ti si kao onaj lik iz filma Limitless :)
Onaj sto koristi one tabletice i sve dobro radi :)
 

Pike

Banned
Banovan
18.07.2011
11
2
0
35
Sad sam pogledao Trailer, ali nisam ja u tom fazonu, Priroda je keva, ovo sigurno i da postoji imalo bi nus pojave, znas koliko dnevno bi covek morao da spava, meni je ovako lepo :banana_rasta:[h=2][/h]
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
pokido sam se kad sam pročito o čemu si piso... daj okači tekst tu molim te, dam ti rep... hehe
 

Pike

Banned
Banovan
18.07.2011
11
2
0
35
Haha 3 lude stranice, nemam vise vezbanku ali cu sutra u toku dana otkucati, mozda ce neko pomisliti da sam pukao, al neki ce se i pronaci :ridinghorse: Kad si gladan nisi sav svoj! :sun2:
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
a znam kako ti je jer znam kakav bi ja tekst napiso da sam high... ahahahha znam u srednjoj kad bi zabrijo na neš skroz deseto od teme, pa dobijem 1 samo zbog fulane teme, al kao tekst je bio super.... hahahha
 

Pike

Banned
Banovan
18.07.2011
11
2
0
35
HHAHAHAHA onda nemas srece, a meni se posrecilo :banana: A desilo se i jednom da me prozove profa da odgovaram, a bio sam na 8 nebu, rasirio noge, lezim na stolici bukvalno i sav sam se pogubio hahahaa, fazon sve opusteno, pricam sve iz glave, samo cujes profu O cemo ti pricas dete drago? Ajde sedi i nauci to za sledeci cas, nekako sam sav u fazonu kad sam high HAHAHAHA :banana_rasta:
 
12.07.2011
15
0
1
hahahaah najjace :D ja sam do sad skoro na svako predavanje na faxu isla napusena,rijetko kad bi mi se desilo da dodjem na fax a da prije toga nisam izdimila,i pala sam 2 predmeta,cudim se kako sam i ovo ostalo polozila xD ladno sam na neku sliku iz Grcke iz istorije umjetnosti napisala bazen,kao da su tad postojali bazeni xDD
 

Pike

Banned
Banovan
18.07.2011
11
2
0
35
HAHAHAHA Pa tebi je bilo mnogo dobro :banana:A bas mi se da idem u skolu kad sam napusen, sve mi je zanimljivo, sav sam veseo ceo cas, nikad smor samo se keslam i primetio da se i ljudi oko mene povecano smeju kada sam ja spicen, dal udisu onaj moj zadah sta li je u pitanju ne znam, al je ludnica :banana_rasta:
 

Pike

Banned
Banovan
18.07.2011
11
2
0
35
Mozda padne banana na tvoju glavicu da se opametis i pocnes da muckas glavom :vb_wave: Kad mi bude neko od Administratora bude trazio licnu skeniracu mu i poslati i do kraja srednje skole imam jos 2 tromesecja. A steta taman si mislio da si ispao faca, drugi put :iamwithstupid:
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
zlo&naopako je napisao(la):
Sad će pasti i banane, pošto vidim da tu imamo srednjoškolce, a znamo da se srednja završava sa 18, tako da :vb_wave::icon_lol:https://forums.vutra.org/content/220-pravilnik-vutra-organizacije.html

To vrijedi samo ako je osoba imala 6 godina i 3 mjeseca kada je krenila u skolu...samo u tom slucaju bi osoba imala 18 na zavrsetku srednjoskolskog obrazovanja(4 godine)...takvi su iznimno rijetki i vecina krece u skolu sa napunjenih 7 godina, a nekolicina i kasnije...

Tako da preko 80% ljudi imaju 18 godina prije pocetka zadnje godine u srednjoj skoli...
 

Devla

Banned
Banovan
29.10.2011
0
0
0
32
Kasno buraz Heman me je vec banovao bez provere, al nema veze sto je pala nepravda, odsad cu da stojim kao senka
:eek:hno:
 

chifnotech

Aktivan Član
17.08.2011
119
63
28
44
Ja sam sve svoje sastavke radio naduvan, i sve sam dobivao 5ice. Uvijek pisao o glupostima :D
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Sekach je napisao(la):
To vrijedi samo ako je osoba imala 6 godina i 3 mjeseca kada je krenila u skolu...samo u tom slucaju bi osoba imala 18 na zavrsetku srednjoskolskog obrazovanja(4 godine)...takvi su iznimno rijetki i vecina krece u skolu sa napunjenih 7 godina, a nekolicina i kasnije...

Tako da preko 80% ljudi imaju 18 godina prije pocetka zadnje godine u srednjoj skoli...

Ajde molim te...pročitaj kako pišu jjbte, balavci :icon_lol: di su oni još od završetka :rofl: Momak se nije ni potrudio pročitati pravilnik, moron neuki bez osnovnog odgoja :icon_razz: I onda kao nije on maloljetan, zašto je dobio bananu :knockknock:
Pa mogu maloljetnici bit tu, nema naćina da se to sprijeći, ali ovakvi kao što je Pike :icon_lol: :signs034::wave:
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
svašta

p.s. sve dobre teme završe na graveyard :icon_lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.