Kako sam prevario test na THC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.237
10.093
358
gugl kaže za pretragu urina: ...Uzorak nije preporučeno prikupljati za vrijeme menstruacije, neposredno prije i nakon menstruacije. Navedeno nije potrebno ukoliko je uzorak hitni ili za urinokulturu...

to je općenito, nevezano za test na droge, e sad, izgleda da može proći, ali možda i ne :D
 

Milic355

Doctor Oz
22.06.2023
178
938
93
Vidim gore pišu da ugljen ne radi posao .

Aktivno ugljen RADI posao ,koristio sam ga 4 dana prije testiranja
Svakih 6 sati po 3-4 ampule te kao tablete ugljena i dosta vode ,djeluje ako se prestane pusit 4 dana prije testa ,možda 3 dana,manje ne ..
Uglavnom bio sam cist,tako da dajem ruku i vatru da radi jer je to moje iskustvo ,pozz i netrebalo nikom … :rasta:
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.633
13.693
358
Bitnije od ugljena ti je kolicina popijene vode,ako par dana prije povecas kol vode da si svakih sat na vcu postoji velika sansa da se test prode jer ce bubrezi stalno izbacivat vodu i kolicina thcmetabolita u urinu se mozda ne uspije detektirati. Mislim da sam vec pisao o nacinu na koji vrhunske sportasice prolaze doping testove na urin pa bi se i ovdje dalo primjeniti samo treba malo upotrijebiti mastu ili google.
 

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
722
5.081
233
Dalmacija
Sve ovisi koliko pusis dnevno i koliko dugo vremenski. Thc se talozi u masnim stanicama, u svemu. Ti mozes bit na testu negativan ako si popio litre i litre vode i ides na wc svako 20 minuta. Ali negativan nisi. Cim tu vodu izbacis i krenes normalno piti, opet si pozitivan. Jer treba vremena da se thc izluci iz tjela u mokracu. Ako stalno “flushas” taj dan si negativan, dok pijes kao deva. Meni je trebalo mjesec i pol dana da se ocistim da mi ujutro prva mokraca bude negativna. Ali tu pricamo o pet i jace grama dnevno svaki dan bez iznimke godinama. Ako ovako pusis nikakav ugljen te nece ocistit u tri dana. To su mitovi.
 
18.11.2023
3
2
3
24
Braćo novi sam treba mi hitno pomoć dns mi se omaklo jbg, ali ne pušim uopće često zadnji put zapalio u septembru imam sistematski pregled za sport koji treniram da li mi ista može pomoći? Dajem i urin i krv. Sistematski u ponedeljak
 
18.11.2023
3
2
3
24
Kako ti se moglo omac ako znas da imas sistematski u ponedjeljak? Upala truba u usta a pluca refleksivno povukla par serija? Ccc
Kazu da ako si stvarno zapalio samo jednog trebao bi bit cist nakon 3-4 dana..javi nam da znamo poslije sistematskog. I sretno.
Da li pomaže aktivni ugalj danas sam ga kupio popio sam već 6 kapsula, također sam čuo da mlijeko moze da prevari test nez koliko je to tacno
 
27.12.2023
2
4
3
27
Pozdrav ljudi,
Nisam do sad ista pisao, ali imam potrebu podeliti sa vama nesto sto je meni uspelo po licnom iskustvu
Naime, uhvatili su me sa dzojusom, prosao kod javnog tuzioca sa kaznom itd, ali sad dolazi na red test

Duvam svaki dan skoro 10 godina vec. Pomaze mi oko tikova i nesanice.
Rok za test su mi dali 15 dana od sudjenja, gde sam se frapirao i krenuo guglati svuda kako sto pre da se ocistim
U ovih 15 dana sam uzeo preko 60 kapsula aktivnog uglja, nakljukavao se vitaminom C i B, magnezijum i milgama, zeleni caj, sta sve ne sto nisam nasao ovde a i na drugim platformama.
Zamolio sam nadlezne lekare, kako zbog posla tako i zbog samog testa, da se pomeri za 5 dana (cisto da stignem da se testiram sam kod kuce da budem siguran)
Kad ono, pozitivan....Ne znam ni sta sam ocekivao posle toliko duge konzumacije. Nisam se ja sad otkidao razumete, ali sigurno jedan buf dnevno. Majka mi je sve vreme gurala ka tome da uzimam Zeolit prah jer to po njenim recima ''cisti kao infuzija''
Ja poludeo vec, reko jebote da me salju na LECENJE zbog dzojusa...Nemam dalje opcije, sve sam probao, pa reko ajde
Popio sam po 3 case tog dana (jedna kafena kasika u casu vode i rokaj) i sledeci dan se testirao, ja ne znam sta da vam kazem, ali eto negativan sam. Nekom ludom logikom, ovaj zeolit me je iscistio ko lud.
Pisem ovo kao savet svima koji su u slicnoj situaciji kao ja, zajebite aktivni ugalj i sve, samo Zeolit prah u apoteci i cisti ste kroz par dana...U neverici sam i dalje, ali eto uspelo je za mene.
Naravno, podrazumeva se da ne duvate za to vreme sto se cistite. Znam da zavisi sve od kilaze i organizma itd, ali evo ovo je moje iskustvo bar. Generalno nisam nesto napucan lik, sedim za kompom i crtam, manje sam aktivan.
Za svaki slucaj sam uzeo jos par testova da proverim je l sve ful, testirao se sad par minuta pre nego sto sam ovo napisao i dalje negativan.
Sutra mi je testiranje i siguran sam da ce sve proci ok :)
Pozdrav za sve, hvala vam na svim clancima sto pisete, nadam se da cemo nekome koristiti ovo.

Da napomene, zeolit prah sam koristio konkretno. Ima u apoteci pakovanje od 200g za 500 kinti. Works like a charm!