Kako sam prevario test na THC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Mojizbor

Aktivan Član
29.01.2017
102
386
63
Znaci nemam pojma sta me ceka ali 09.07 ove godine idem na kako se rekli droge test ovdje u njemackoj pocinjem radit na jednom ekstra radnom mjestu
Ali mislim da je to u sklopu vozacke za viljuskar znaci rekli su mi oći, uši, i droge test
Imam srece pa nisam bas duvo ovih dana jer nemam a moje bogu hvala nije gotovo (sudbina)
Svi govorite o urinskoj pretragi a sta ako mi budu krv vadili?
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.460
2.598
Postoji mogucnost da ti u krvi rade pretragu u Njemackoj medutim kod nas toga nema.E sad,treba doci netko tko je radio u "Minken,Nemacka":D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mojizbor
25.10.2016
50
49
18
53
...možda sam u krivome, ali nisam siguran da se u krvi zadržava kraće nego u urinu...u vlasti kose se, npr. zadržava cijeli život (još se nisu dosjetili da bi i to mogli testirati :murija:)....u svakom slučaju, kao zadnju alternativu imaj neku dobro osmišljenu priču (bajku, poput:> iz prigovora savjesti ili tako nešto, ne dozvoljavaš vađenje krvi)....djeluje neozbiljno, ali svi znate kakve čudesne rezultate daje ponekada mašta. uglavnom, sretno...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Buffalo
25.10.2016
50
49
18
53
...drago mi je da si me demantirao. sada znam više negoli do maloprije....zato i služe forumi...ovo u svezi kose mi je malo diskutabilno, možda nismo mislili na istu metodu...nekakva eventualna trenutna testiranja vjerojajatno daju takve rezultate, ali prava DNA analiza kose ti može pouzdano potvrditi da je netko koristio kanabis prije 50 godina....na taj način, su npr. ustanovili pomalo misterioznu činjenicu da su u starom Egiptu koristili kokain....zvuči nevjerojatno, ali je istinito; na temelju DNA analize ostataka kose balzamiranih faraona... uglavnom, sigurno ćemo se složiti da informiranost nema alternative.....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
thc test nema veze sa dnk, ako imas duzu kosu, i krenu da te trkeljaju, a kako znamo prosecan rast kose, moze se skoro u dan odrediti kad si duvao, u slucaju da si prosecan korisnik.
slikovito da objasnim, to dodje kao godovi na drvetu, one linije kad ga preseces, ne nalazi se thc u celoj vlasi nego ti konzumiras, thc se veze za kosu, onda ne duvas, nema thc u tom delu, pa onda iz pocetka.
 
25.10.2016
50
49
18
53
...slažem se, nisam ni mislio uspoređivati test na thc ili bilo što drugo sa DNA analizom, jer je nepraktično i nema smisla....samo sam apostrofirao da je DNA analiza vrlo detaljna i precizna, i da kad bi se nekim slučajem primjenjivala (a vjerojatno neće, barem ne u skorijoj budućnosti), može se znati kada si prvi puta zapalio, i da li si prije npr. 30 godina, vukao crte bijelog, žutog etc,etc...
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.460
2.598
Misli da grijesis.Pomocu DNA analize se moze utvrditi tvoje porijeklo,obiteljsko stablo po mogucnosti da imaju usporedbu.Toksine koje unosis u tijelo udaraju po zivcanom sustavu,ostecuju pojedina polja ali sumnjam da bas mogu provaliti vrijeme,kolicinu.Jer bi inace svi Ruski olimpijci bili suspendirani,ovi iz 70,80 godina.Oni sto su tada rokali u sebe,,kukuleleee..poletis,sletis,poletis i nikada ne sletis:D:thumb:
 
25.10.2016
50
49
18
53
sorry, ali mislim da ne griješim....vjerojatno mislimo na različite stvari odnosno različite modele....DNA struktura i njezino dešifriranje je jedna od najvećih dostignuća u ljudskoj povijesti, koja nam je dala na uvid bezbroj stvari koje do tada nismo znali ili nismo pravilno shvaćali....postoji opća DNA genska šifra koju svi dijelimo, ali postoji i osobna, znači unikatna za svakog od nas...a u toj genetskoj šifri je zabilježeno apsolutno sve što si možeš zamisliti i čega se možeš sjetiti, kao i velika većina onoga na što niti ne pomišljaš...ako se pravilno interpretira i/ili dešifrira - ovisi koja definicija ti više odgovara - može se znati apsolutno sve o tebi....kažem apsolutno sve, jer to znači i ono što sam malo prije napisao....a u vezi primjera koje si naveo iz 70-ih ili 80-ih godina, uzmi u obzir dvije presudne činjenice: prva je da tada navedena DNA analiza nije bila kompletirana niti usavršena kao što je to danas, i drugo, zar misliš da navedenim rusima, na raznoraznim natjecanjima, je sustav zabranjivao tako nešto, ili je sistematski stimulirano upravo suprotno - masovno dopingiranje (a znali su, kao što i danas znaju kako mnoge stvari izbjeći, odnosno prikriti!), upravo iz vrlo jednostavnog razloga da time dokažu koliko su (u ovom slučaju) sportski superiorniji od zapadnih "imperijalista" (može sa i bez navodnika, ovisno o percepciji stvari)...dakle, upravo suprotno, usavršavali su takve metode do besvjesti (a čini mi se da ni danas nije drukčije!)...znači, moja poanta bi bila, kada bi stvarno odlučili primjenjivati pravu DNA analizu na svaku osobu koja je u poziciji da mora dokazivati da li preferira "zdrav život" ili ne (što je gotovo nemoguće, jer je poprilično skupo i podosta traje), vjeruj mi, nema tog podatka koji bi mogao biti skriven...a to opet znači i stvari koje sam naveo u zadnjem postu....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
može se znati kada si prvi puta zapalio, i da li si prije npr. 30 godina, vukao crte bijelog, žutog etc,etc...
.Toksine koje unosis u tijelo udaraju po zivcanom sustavu,ostecuju pojedina polja
to je fizicko-hemijska analiza, ne dna.
naprimer, imamo nepoznatu osobu (preminulu) sta nam vredi dna kad ne znamo ko je i odakle je?
e sad, kako nauka napreduje, razni su uslovi odrastanja i uticaj zivotne okoline... tako da se sad, bar u jednom delu razvijenog sveta, a i sire, skoro sa 90% sigurnoscu moze odrediti gde je ko ziveo i odrastao, samo na osnovu procenata raznih hemijskih elemenata u organizmu,
evo ja nor, kod mene ce naci razne benzene, azote i jos trista svasta jer zivim relativno blizu tih fabrika, neko ko je kod rudnika olova, bice puniji olovom nego neko ko zivi pored mora ali ce imati jod vise od onog na planini, bla bla bla...
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.460
2.598
navedena DNA analiza nije bila kompletirana niti usavršena kao što je to danas,
Po postu prije sam zakljucio kako nije ni bitno dali je tada tehnologija bila na vrhuncu kao sada jer sadasnja otkriva toksine koje si tada unosio u tijelo.
- masovno dopingiranje
Da..u Rusiji.Ali da su Ameri to tada znali brzo bi to propalo.
izbjeći, odnosno prikriti!)
Slazem se ali zar zato bas taj DNA ne razotkriva njihove prevare posto se mogu naci toksini od prije 50 godina.
vjeruj mi, nema tog podatka koji bi mogao biti skriven..
Frend vjerujem ja da oni imaju tehnologiju gdje spare covijeka i slona i dobiju....To su Ameri.Medutim sumnjam da javno to prikazuju.
Kada se radi test na doping(radio sam ga)ti se jednostavno popisas i oni to zamrznu,znaci imaju uzorakMogu i nemoraju ga ici provjeravati ali ga imaju spremljeno.Moze proci i 50 godina,tada ce znati ali bez uzorka..neznam,ne kazem da si u krivu.Sve je moguce ali jedno je sigurno..nas pljugere nece nitko DNA-irati:Dkad sam stalno pun THC-a i CBD-a:D
Frend :respect:drago mi da ima netko za "raspraviti":thumb:
Edit;Stipe..nemoj nas sada "poklopiti"sa znastvenim cinjenicama:D:D:D:thumb:
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Edit;Stipe..nemoj nas sada "poklopiti"sa znastvenim cinjenicama
..a sta ja imam poklapat :D znamo kolko znamo o dnk i za sada nema sanse da se otkrije sto unosimo u tijelo prema dnk analizi. bili to kanabinoidi, vitamini, alkaloidi ili nesto trece. ostavljaju li neke supstance tragova na dnk ili da rade neke promjene, da... al to je tema za sebe. kolko bi to samo moralo bit informacija zapisano u dnk strukturi kada bi pamtila apsolutno svaku unesenu molekulu i vrijeme :)
 
25.10.2016
50
49
18
53
....a nemam više što za nadodati....svi mi ovdje pomalo šaljivo diskutiramo o određenoj temi, što je u osnovi pozitivno, jer takav je smisao ovog foruma...i svi smo manje ili više fokusirani da li nas netko može "provaliti" jer koristimo kanabis, a velika većina (nas) sasvim sigurno i ostale supstance, i to je sasvim razumljivo i sasvim u redu...i bez brige, neće nitko sprovoditi DNA analizu nad nama zbog takvih stvari...postoje druge metode, ali svaka metoda se može "prevariti", što vjerojatno svi mi znamo i manje-više bili u situaciji da nam mašta i inspiracija daju svakojake ideje....
Ali, moja završna poanta; o kojoj više ne moramo, ali i možemo diskutirati, je da tema DNA analize prelazi okvire ovog foruma, jer je duboko znanstveno i činjenično implicirana, tako da sa stajališta članova ovog foruma, jednostavno ne može biti pravilno i znanstveno interpretirana...stojim iza svega što sam napisao, jer me zanimaju svakojake teme, što znači da želim biti informiran o što je moguće više stvari....već sam to napisao, ali ću ponoviti, jer mi se čini kao najeklatantniji primjer ovoga o čemu smo dijalogizirali: egipatska civilizacija, koja je bila u svoje vrijeme nevjerojatno razvijena, a postojala je prije nekih 8000-6000 godina pr. n.e, nam je ostavila ogromnu baštinu znanja i činjenica, ali nam je isto tako ostavila i gomilu, pitanja na koje ni danas nemamo odgovore, npr. kako su izgrađene piramide? tada, bez tehnologije, bez kompjutora i sličnog, ali one su tu, i još nije pronađen odgovor: kako? vezano uz time, naveo sam da su na temelju DNA analize nedvojbeno ustanovili da su (na temelju balzamiranih tijela faraona), tada koristili kokain, a pronađeni su i tragovi kanabisa.i to na način da su navedenom metodom, analizirali ostatke vlasišta i kose koji su preostali nakon toliko tisuća godina balzamiranog stanja....i još nema odgovora kako? u to vrijeme nisu znali da je zemlja okrugla (sve do Kopernika), pa samim time nisu znali niti za "ostatak" svijeta, a biljka koka (od koje se dobiva kokainska pasta, a od nje kokain), raste jedino na drugom kraju svijeta, u Andama (područje današnje Kolumbije, Perua i Bolivije)...znači, od kud im kokain? manje važno, ali je činjenica da je to znanstveno potvrđeno i nije stvar spekulacija....znači, i dalje tvrdim da navedena DNA analiza može dati apsolutno svaki podatak o određenoj osobi, a time i, u slučaju o tematici o kojoj diskutiramo, što je sve unosila u organizam, jer je to zauvijek pohranjeno...a to zauvijek može značiti, toliko dugo dok se može pronaći bilo koji posmrtni ostatak neke osobe, a to su najčešće kosti.....tako da je to, vrlo kompleksna stvar, koja, ponavljam prelazi okvire ovog foruma...neki se neće složiti s time, neki vjerojatno hoće, ali sasvim je svejedno....mislim da ne trebamo više trošiti vrijeme na tu temu....

nadam se da vam svima grow ide po planu, i da će jesen biti veselo razdoblje ubiranja plodova, za dugu i sivu zimu...
piece & love
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.460
2.598
E to...imati cemo sta pricati,ima tema,ti imas kulturu razgovora..zasto ne.Postujem i drago mi je da nisi od onih koji skacu na prvu kao klokan.
Od mene :respect::thumb:
Idemo dalje..a DNA,DEA...hebes..:D:thumb:
Idemo tamo u "sve i svasta";)
 
25.10.2016
50
49
18
53
E to...imati cemo sta pricati,ima tema,ti imas kulturu razgovora..zasto ne.Postujem i drago mi je da nisi od onih koji skacu na prvu kao klokan.
Od mene :respect::thumb:
Idemo dalje..a DNA,DEA...hebes..:D:thumb:
Idemo tamo u "sve i svasta";)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
slažem se s tobom, drago mi je da cijeniš erudiciju....vjerujem da niti ti nisi od onakvih kakve si naveo, da si spreman čuti i prihvatiti drukčiji stav i drukčije mišljenje, a to su vrednote koje treba unapređivati.....zato, slobodno možemo razmjenjivati mišljenja o svemu i svačemu, jer cilj dijaloga i/ili razmjenje mišljenja nije da bi netko dokazivao da je ekskuzivno u pravu, već da se činjenice sagledaju sa više strana, jer istina je uvijek polivalentna....
zato, slobodno, možemo diskutirati o bilo čemu drugome, kada god se pruži prilika...vjerujem da i ja od tebe mogu mnogo toga saznati....
:spliff::thumb::thumb::clap::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri