Kako sam prevario test na THC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.07.2017
2
3
3
37
Bok ekipa, evo samo da kazem svoju pricu kako sam ja prosao tj, zaobišo test na thc.
Uglavnom, da skratim pricu, copili su me za volanom dok sam bio naduvan prije 9 mj, op, stize mi prekršaj, 2500 kn i sutkinja mi odredi oduzimanje dozvole na mj dana.
Ok, nakon 9 mj stiže mi plava kuverta, sa obavjesti da mi je oduzeta vozačka na mj dana i obavezni izvanredni lječnički pregled unutar 15 dana. Ja ono, WTF, lječnički?!!
Inace čiburim već duže vrijeme , jedno min 5 godina ali u periodima sam prekidao i ponovno nastavljao. U zadnje vrijeme sam pljugao 2-3 pljuge na dan kad bih imao tako da nema šanse da se očistim za 15 dana. I tako ja prestanemi počnem režim čišćenja, trčanje, velike količine vode i 3x na dan uvin h čaj , da bi za 10 dana obavio kućni test, gdje sam bio pozitivan (bez velike količine vode), ali nakon jedno 2-3 litre vode negativan. :)
E sad odlučio sam da probam da pristupim lječničkom s tom opcijom veliki unos tekućine i odem ja na u medicinu rada tako.
Znaci postoji veliki propust sto se tice birokracije a to je da medicina rada ne vidi podatke mupa osim što mi piše na riješenju da su me kaznili zbog opojnih sredstava ILI alkohola. I tako ja njima rekao da su me zaustavili zbog alkohola gdje me nisu slali na nikakve pretrage urina niti krvi niti iceg, vec samo vid i psihotest i mjerenje tlaka.
Bez problema sam dobio potvrdu da sam sposoban za vožnju i s tim ošo do mupa. Ja sam mislio da ce me pitati nesto vezano za taj prekršaj ili barem rpovjeriti rezultate medicine rada, jer u riješenju se navodi da se imaš pravo izjasniti vezano za prekršaj. Na kraju, došao u policijsku upravu da bi mi rekli da odem na šalter za vozačke dozvole, tamo sam predao uvjerenje o sposobnosti i teta za šalterom mi nije ni a rekla. I t o bi bilo to.
Naravno da su išli provjeravati za što sam kažnjen vidjeli bi da je bilo riječi o thc-u, ali niko se nije ni udostoji pogledati o čem se radi i sve je prošlo glatko bez problema.
I btw valjda sam izbio par kila kamenja od naljevanja vodom i tekićinama. :D
Sretno ako se netko nađe ko ja u ovakvoj situaciji. ;)
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
ovo mi nije jasno uopce:

"I tako ja njima rekao da su me zaustavili zbog alkohola gdje me nisu slali na nikakve pretrage urina niti krvi niti iceg, vec samo vid i psihotest i mjerenje tlaka."

sta to znaci da te policija zaustavila i skuzila da si uduvan, a nisu te nigdje slali na pregled da to dokazu? po mom nekom laickom razumjevanju to onda nema nikakvog slucaja jer nema nikakvih dokaza medicinskih ili ja to ne shvatam bas...
 
31.07.2017
2
3
3
37
ovo mi nije jasno uopce:

"I tako ja njima rekao da su me zaustavili zbog alkohola gdje me nisu slali na nikakve pretrage urina niti krvi niti iceg, vec samo vid i psihotest i mjerenje tlaka."

sta to znaci da te policija zaustavila i skuzila da si uduvan, a nisu te nigdje slali na pregled da to dokazu? po mom nekom laickom razumjevanju to onda nema nikakvog slucaja jer nema nikakvih dokaza medicinskih ili ja to ne shvatam bas...

Znaci kad su me zaustavili napravili su test na licu mjesta, ono sranje sto ti uzmu slinu i uz pomoc toga dokazu da si pozitican na thc. Ja sam odbio daljnje testiranje krvi zbog kojeg bi morao otici u policijsku postaju s njima plus to što bi mi se novčana kazna povećala za iznos testa. I zbog toga što si odbio testiranje oni te šalju na izvanredni medicnski pregled, jer to stoji u riješenju prekršaja.

E sad pošto zakon o sigurnosti cesta obuhvaća opijate, kao što su ljekovi i droge ZAJEDNO sa alkoholom, u riješenju prekršaja ti stoji da si za nešto od toga kriv i da te šalju na izvanredni medicinski pregled. Jel kužis da oni iz riješenje na kojem piše da si napravio prekršaj nestoji izričito da si bio zausavljen radi thc u krvi nego bilo kakvih opijata. I kada s tim dodješ na liječniki pregled u medicinu rada, oni nevide tamo zašto su te poslali kod njih, nego vide samo opijate ili akohol. Tu možeš reči onda bilo šta jer uzrok prekršaja nevide a time nevide ni da moraš obaviti pregled urina.
 

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
Imam sličan slučaj sa :murija:. Samo meni radi toga što nisam htio potpisati zapisnik. Danas mi donesoše "Zaključak" u kojem mi se određuje da moram za 15 dana donjeti lječnički taj nalaz. ili 1.000 kn kazne i nema vozačke dok ne donesem lječnički.
Mislim a baš sam na terapiji "Biomix" kapsula a i dimim. :puuuh::.
Nemam pojma oćul' tako lako proći kao pokretač teme.
Pa ću morati napraviti pauzu odmah. :( .....Nalazim na netu svašta.
A i bez veze je da ne daju da to odgodiš i kazna još. Mislim :mad:
Da je dok ne doneseš lječnički nema vozačke pa ajde. Ko da svi imamo para
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Ja trebam vaditi ljekarski za posao u ponedeljak. Gradjevinska firma, rad na masinama.
Nije mi receno jel testiraju na droge. Procitao sam par tema ovdje, jedni vele da je to obicni ljekarski, a opet u drugoj temi kazu da testiraju i na droge.

Ajd budi pametan. Nisam palio dzok od kako saznah za ljekarski, ali slaba vajda, kratak je period za ocistiti se. Doduse, nisam mnogo nesto ni duvao. Jucer par dimova, i nakon toga sam dobio info za taj ljekarski. Pih... Sta bude, bice.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dexor

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
lijecnicki pregled i test na narkotike nemaju veze jedan sa drugim :) ako nigdje ne pise i test na droge, onda se nemas sto brinuti i mos zapalit. A i da imas narkotest, nemos se ocistit u par dana
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Da, znam, kao sto rekoh, kratak rok za ciscenje. Nista meni nije receno u firmi, osim: Izvadi to i to, taj i taj dokument i ljekarski u poliklinici. Doslovno.
Neko je rekao negdje u temama oko ovih testova, da bi trebali da kazu ako te testiraju na droge.

Malo si me umirio sad. :thumb:
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Ma nista ugljen, dovoljno dugo citam ovaj forum tako da znam za jadac. :thumb:

:spliff:
EDIT: A dzoksa sam vec ispusio po preporuci stipeta tako da... Ako nadju sta, jbg, ne bih se stigao ocistiti svakako.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and dexor

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
A šta ja da radim? :fuck: pušim i taman krenuo na terapiju "Biomix" kaspulama. Koja počela davati rezultate. Dal da ostavim.?! Neću kvragu, probaću svašta. Od ovoliko informacija zamuti se čovjeku u glavi pogotovo kad je ovako :puuuh:: ko ja. Još sam tek ostavio tablete i (alkohol nisam skoro ni pio 3-4 puta godišnje) Znači nastavljamo a i kolega @CilI je za to. Jedino što kad mi nađu (ako) mogu reći da je to od ulja kanabisa kupljen u apoteci.
To je malo trća žalba ovo, ono, ali opet ionako mi auto nije reg. nemam para sad ću i u dug upast za to platiti otići u drugi grad na lječnički uhhh.
 
13.11.2016
64
54
18
Stuttgart
ja sam se davne 2012 bilo mi 18 god toga rijesio jednostavno da sam otisao u apoteku kupio flasicu za urin te poslije toga se odvezao autom do teretane kako bi dao prijatelju koji je bio na treningu thc negativan da se popisa.....lijepo otisao u bolnicu i oni me sa plasticnom casom poslali u wc i ja samo iz flase koja je bila u dzepu od jakne prelio u tu plasticnu casu....sve bilo gotovo za 10 min, srecom nije ova sto je to radila skontala da je urin bio hladan imala je rukavice i drzala za vrh case....toga me bilo najvise strah....testiranje mi je bilo za pomorsku iskaznicukad sam se 2012 zaposlio se na kruzeru....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vetrenjaca123

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Kod nas ulazi doktor u wc, prije toga te pregledaju na sve, dal imas nesto kod sebe.. tako da doktor ili sestrica nadzor drze.. na moju srecu.. uvijek neka stara baba sestrica.. ne bi je ni poslije 4 gajbe pive i 3 litre rakije.. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dandin
25.10.2016
50
49
18
53
.....prije skoro godinu dana sam započeo s tom temom, jer sam kao i većina nas ovdje prisutnih involviran u tu tematiku, i vidim da mnogi brinu o istim "problematičnim situacijama"....mnogo toga je već napisano, dosta korisnih stvari, ali informiranosti nikad kraja, jer je to jedino rješenje koje može biti spasonosno u takvim situacijama...prije negoli napišem nekoliko stvari vezano uz kontekst teme, moram spomenuti, zanimljivu koincidenciju (ako je to koincidencija, a ja sam pomalo skeptičan u vezi toga!), koja se dogodila u međuvremenu dok se ovdje razvijala rasprava o toj problematici i/ili temi....čim sam započeo temu, i nakon toga je nekoliko osoba dalo svoje sugestije vezano uz isto, saznao sam da su se "službeni organi" raspitivali kod doktora, u mjestu u kojem živim, koji su donekle upućeni u tu problematiku, kakve sve metode postoje za testiranje, jer je testiranje sline - citat: "nepouzdan"....iz toga mogu, skoro nedvojbeno zaključiti, da i "oni" čitaju ove tekstove, pa nastoje biti u određenoj prednosti....vjerojatno ćete se složiti samnom, da tematika je prilično zanimljiva, i svi mi tražimo neku vrstu čarobne formule, koja bi nas oslobodila neizvjesnosti....vezano uz to, želim vam svima napomenuti, da će propisi, zakoni, norme i sl. vezane uz to biti sve rigorozniji i temeljitiji, zato savjetujem svima da se na vrijeme dobro informiraju, da uvijek budu pripravni i dobro informirani, jer u protivnom će se prije ili kasnije susresti s neželjenom situacijom....tražite informacije na Netu, od poznanika koji imaju takvo iskustvo ili bilo koga tko vam može dati bilo kakav smislen savjet, prije negoli što upadnete u probleme, a realno gledajući, ti problemi i nisu baš bezazleni; osobito ljudima koji su navikli biti vozači i kojima se ne plaćaju ne baš male kazne za takve prekršaje....što se tiče testiranja na slinu, listerin je vjerojatno djelotvoran, i dok ne otkrijete nešto bolje, imajte ga uvijek pri ruci....na temelju iskustva poznanika, recimo "iz druge ruke", on je prošao testiranje urina, jer je uspio ubaciti malu količinu također listerina (bezbojnog) u urin, pa je ispao "negativan"....smislite način kako, ako do toga dođe, prilikom davanja uzorka urina, ubaciti unutra ili navedeni listerin, ili bilo koju toksičnu tvar (u neprimjetnim količinama), koja je dovoljno snažna, da uzorak urina bude neobradljiv...npr. medicinski alkohol...par kapi je dovoljno...testeri su osmišljeni da prepoznaju samo urin, i kada naiđu na neku toksičnu tvar, poput navedenih, jednostavno se "zbune", jer nisu predviđeni reagirati na takve supstance, pa ne mogu očitati pravo stanje stvari, pa pokazuju ili skroz negativno, ili pokazuju kao da su neispravni (a nakon toga, nema ponavljanja, ne možete više p**** i gotovo)....to je iskustvo nekoliko mojih poznanika...a što se tiče, vađenja krvi, uvijek se možete pozvati na prigovor savjesti - ne dajete i ne primate krv - i nitko vas ne može prisiliti na isto....
na kraju, ono što sam već naveo, tražite rješenje tako dugo dok ga ne nađete, budite inventivni, koristite maštu, sve dok ne pronađete odgovarajuće rješenje....a za sve postoji rješenje, tako i za to!!!
osim toga, možete i sami kupiti takav tester u ljekarni, pa esperimentirajte dok ne nađete modus, uz misao da je uvijek biti dobro korak ispred.....sve dok se ne nađete u takvoj situaciji....
sretno svima.....
 
09.10.2017
8
17
3
POZDRAV LJUDI! Zelim da podelim pricu s vama jer smatram da ce mozda nekom biti korisna ovako KAKO PREVARITI TEST NA DROGU govorim iskljucivo o onom iz apoteke...ukratko da kazem pusim vrlo cesto od 2 do 7 puta nedeljno ...pre 2 dana znaci nedelja pusio sam skankcinu neku bolesnu danas su me moji bacili na test negativan znaci poenta je pijte nenormalno vode i ispisajte se vise puta dok pisacka ne bude sto svetlija moguca kad treba da pisate uzmite kapi za oci sipajte malo u casu pisajte u solju i u sredini pisanja ispisajte se malo u casu sipajto malo vode promesajte i pomolite se bogu to sam ja uradio...a ako imate vremena i znate da ce te vas baciti na test uzmite pisacku od nekog str8 nek se ispisa u kondom i to je to... to sam prosli put uradio i manje cete se nervirati i 100% sigurno ...nemam baterije gasi mi se fon mozda ovo vec sve znate ili je pisano ali eto iz prve ruke vam kazem ...NE DAJTE SE BRACO ZIVELA BILJKA
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tashanna