Kako sam prevario test na THC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.10.2016
50
49
18
53
...ovisi o puno faktora; možda da, možda ne....
ali, preveniraj stvari dok još možeš!!! za početak, nabavi [ako možeš] tester u ljekarni, pa nakon nekoliko dana pauziranja provjeri....vjerojatno će biti pozitivno. probaj opet nabaviti tester, pa možeš probati metodu za koju sam čuo da je djelotvorna [nisam je osobno isprobao, jer do sada nisam imao potrebe, ali neki su potvrdili da im je pomogla, pa ne mogu garantirati!] - stavi u svoj urin malo medicinskog alkohola, pa provjeri tada...ako bude negativno, onda je to rješenje. ako ne, imaš ovdje raznoraznih ideja, ali meni se najoriginalnijom čini post #21 https://www.vutra.org/threads/kako-sam-prevario-test-na-thc.16490/page-2 ....u tom slučaju moraš koristiti tuđi urin, ali valjda je to najmanji problem...bilo kako bilo, imaš dovoljno vremena, budi snalažljiv, kreativan i naći ćeš rješenje.
sretno...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: .i. and PowerSeed
13.02.2019
1
3
1
24
Hoću sa vama da podelim svoju priču, u slučaju da budete u situaciji kao ja...
Duvao sam jedan period jako često, svaki dan po joint, i matorci su me provalili posle nekog vremena radili mi test i bio sam pozitivan, nakon toga dug period nisam pušio, puna 3 meseca bez i jednog dima, ali posle sam se opustio i uzeo par dimova i moji nisu provalili, nakon toga još par i opet ista situacija, i poslednji put sam ispušio pola jointa, posle čega i dalje nisu sumnjali, ali nakon par dana došao sam sa žurke na kojoj nisam uzimao marihuanu, stigao kući i majka je umislila da sam napušen kao zmaj, to je bilo tačno 10 dana od moje poslednje konzumacije i rekla mi je da ću sutra ujutru raditi test. Ja nisam bio siguran da li sam negativan ali sam verovao u to da jesam. Ipak sam odlučio da se čistim te noći, popio sam 2 tablete aktivnog uglja i 8 l vode za noć, sutra ujutru bio sam pozitivan. Nisam znao šta da kažem i u deliću sekunde pala mi je na pamet stvar koja me je izvukla. Rekao sam da test nije ispravan, lagao ih, kleo se u sve živo i pošto mi je palo na pamet da je THC najkraće u krvi rekao sam da hoću u dom zdravlja i da hoću test krvi. Moji su donekle poverovali i odveli me u bolnicu, gde su mi izvadili krv u kojoj se nije nalazio ni jedan jedini procenat THC-a tako da imajte na umu da je THC u mokraći mnogo duže nego u krvi i ako ste u sličnoj situaciji pokušajte sa mojom pričom...
 

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Pitanje za ekipu koja se uspješno očistila bilo kojom od metoda u ovoj temi i prošla test: da li je nakon čišćenja pala tolerancija na thc? Mene ne testiraju na poslu, ali kontam ne bi bilo loše malo oboriti toleranciju.
 

Soze

Aktivan Član
20.02.2018
107
268
63
35
Poz ekipa nije me bilo odavno, prosle fodine sam uzgajao dvije prelijepe autice napolju i bas sam zadovoljan bio i kvalitetom i kvantitetom, nego da ne zamaram, kad sam sve to ispusio morao sam se vratit u svoj grad, i raditi u porodicnu firmu pa sam odlucio a, i bio sam donekle prisiljen da malo batalim pusit, posto moji to ne da ne vole, nego kao da je najgora droga na svijetu, pa sam usao u dil sa mojima da radim jako lagan fin i profitabilan posao pod uslovom da ne duvam, i ja pristanem. Dugo sam bio bez vuje, ali ljeto u mom primorskom gradu(a tada ne radim) jako je dosadno bez iste pa sam se opustio i pusio nekih 20ak dana svaki dan. Batalio da pusim, jer krece sezona rada 20 avgusta, i evo 30 avg traze mi mokracu za test. Ja kazem ne mogu sad pisat i podjem u prodavnicu, kupim test, ja posle 10 dana pozitivan kao da sam juce zapalio, i sta cu, zapalim pravo za grad dje sam nekad studirao i radio. Cekajuci moje da dodju tamo sa testom pio sam bukvalno svaki dan po 3L vode i 2L pive. Pij pissss, pij pisss i tako satima. I gle cuda za dan i po, linija na testu je bila tako vidljiva da sam stekao utisak da se test moze vec nakon 3-4 dana lagano prevariti na tu foru. Hmmm tacno mi voda na usta ide, bojim se da cu se pretvoriti u Galon vode :) znaci kad prigusti, mnogo tecnosti i mnogo mokrenja, i moze sve. Prastajte na duzi post, ali ja ne umijem drugacije ako to nije lijepo napisano :)
 

alive

Aktivan Član
11.06.2019
115
663
93
28
Cuo sam istu pricu od poznanika. I razmisljam o tome vec godinama.. Dosao sam do zakljucka da je to zbog klora u vodi, ili mozda grijesim?
 

Soze

Aktivan Član
20.02.2018
107
268
63
35
Moje neko misljenje je, da kad toliko vode prodje krz organizam i stalno se ide u wc, prosto se mokraca razrijedi, i prakticno pocnes izbacati vodu koju si i unio, jest da mokraca nije pravo zuta, al ja ne marim za to, iako ima cime da se oboji, bitno je za mene samo da mokraca izadje iz mene, tj da nije podvaljena tudja mokraca, iako sam to pripremio u slucaju da se ne uspijem iscistiti. Ja sam 10 godina padao na testu, od sad bojim se da nikad necu :) jeste da ne pusim kao ranije, al sad znam da bar mogu jednom mjesecno popusit jee mi je to zaista gust, a pritom da nema frke kuci u vezi toga. Tako da kome je frka ba, da ima naum da se naliva sto vise i da proba, ne kosta ga nista.
 
05.05.2015
12
37
13
27
Poz ekipa nije me bilo odavno, prosle fodine sam uzgajao dvije prelijepe autice napolju i bas sam zadovoljan bio i kvalitetom i kvantitetom, nego da ne zamaram, kad sam sve to ispusio morao sam se vratit u svoj grad, i raditi u porodicnu firmu pa sam odlucio a, i bio sam donekle prisiljen da malo batalim pusit, posto moji to ne da ne vole, nego kao da je najgora droga na svijetu, pa sam usao u dil sa mojima da radim jako lagan fin i profitabilan posao pod uslovom da ne duvam, i ja pristanem. Dugo sam bio bez vuje, ali ljeto u mom primorskom gradu(a tada ne radim) jako je dosadno bez iste pa sam se opustio i pusio nekih 20ak dana svaki dan. Batalio da pusim, jer krece sezona rada 20 avgusta, i evo 30 avg traze mi mokracu za test. Ja kazem ne mogu sad pisat i podjem u prodavnicu, kupim test, ja posle 10 dana pozitivan kao da sam juce zapalio, i sta cu, zapalim pravo za grad dje sam nekad studirao i radio. Cekajuci moje da dodju tamo sa testom pio sam bukvalno svaki dan po 3L vode i 2L pive. Pij pissss, pij pisss i tako satima. I gle cuda za dan i po, linija na testu je bila tako vidljiva da sam stekao utisak da se test moze vec nakon 3-4 dana lagano prevariti na tu foru. Hmmm tacno mi voda na usta ide, bojim se da cu se pretvoriti u Galon vode :) znaci kad prigusti, mnogo tecnosti i mnogo mokrenja, i moze sve. Prastajte na duzi post, ali ja ne umijem drugacije ako to nije lijepo napisano :)
ja sam prije cca godinu dana prosao na istu foru, u par dana sam popio hektolitar vode i prosao test, jest da je mokraca bila prozirna al nitko nije obracao pozornost na to