Kako sam prevario test na THC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Jedina sema koja je uspjesno na taj nacin funkcionirala je mjesanje sa soli,a i ta sema mora da otopi svu sol...inace...ako ti pisaka nije bistra padas...govorim kod si obavezan ici na testiranje..ovo sa alkoholom prvi put cujem sto ne znaci da nije istina.Najjednostavnija sema..mogu svi provijeriti kuci..test je 4 eura
Popi prije pisanja 3,4 bezalkoholne pive,popisaj se 5,6 puta i 7 u casu...garantiram dvije crvene crte(cist)...a sve ove druge seme...ma pisi kuci propalo:)A prije toga se slobodno upusi;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: .i. and sale82ful
12.09.2018
3
6
3
29
Haaaaj :D
Nova ovde,pa se ne znam ponasat...Forum mi je bas pomogao sto se tice dosta stvari,pa da pokusam i ja nekome da pomognem. U ponedeljak su me uvalili na testiranje urinom,hronicni pusac,rijetko koji dan da preskocim,a kad pusim po 3-4 bude. Subotu sam pusila,u ponedeljak bio test. Ponedeljak ujutru prvo u wc otisla,popila skoro litru mlijeka i oko pola litre vode,otisla u laboratoriju,tamo se popiskila i dosli su negativni rezultati. Kako sam uspjela ne znam,ali upalilo je.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Moj ujak je jedan dan na poslu pio sok od borovnice skoro dva ona tetrapaka od jednog litra. Covjek inace ne cuga alkohol.
I bilo testiranje u firmi, i pokaze mu 0,03 promila alkohola. Taman u zakonskom okviru po tadasnjem zakonu, a ujak mi se kune da nije cugao. A znam njega, lik ne voli alkohol sekunde. Valjda fermentacija tog voca, ili sta vec... Ludilo.
 

Vanzemljak27

bzzzzzz
09.06.2017
373
2.131
143
Cura imala najavljeno testiranje na thc. Poslodavac zahtjeva na ljecnickom.

Pusimo inace svaki dan predvecer, navecer.. Samo ciste.
Radili smo nekakvu svoju metodu čišćenja.
Pila je dnevno oko 3 l destilirane vode ( iz deatilatora), pojacali voce. I trcanje na traci navecer da se znoj izbaci.
Nakon 2tj smo napravili test i bili smo oboje negatativni. S tim da je njena kontrolna crtica bila izrazenija od moje. A pila i vise destilirane vode.
Ja sam iz solidarnosti isto postio :D

I. Ondah sam ja jedan dan radi probe isao povuci 2 dima fina čistoga. I iduce jutro naravno pozitivan.. I nakon 5 dana probam test i opet negativan.

Mislim da je destilirana voda dosta djelotvorna. Ona kupi u sebe dosta toga i ispire te puno bolje od obicnih pica zasicenih. A pogotovo od ovih kemijskih voda s kojim nas napijaju xD
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
destilirana ti bas i nije zdrava. pogotov u vecim kolicinama jer ispire/uzima minerale iz tela.
zato se u onim RO masinama za prociscavanje vode treba dodati nakon svih filtera onaj dodatni koji ponovo obogacuje vodu sa mineralima. mislim da mg i ca ako se dobro secam
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vanzemljak27
20.09.2018
1
0
1
23
Pusio sam vutru od juna ali ne svakog dana, pusio 6dana pa odmarao 3, pusio 10 pa odmarao 8 ali od 12Avgusta do 16 septemvra svakog dana sam pusio po 4,5 jointa u prosek. vec 4 dana ne pusim. Trenjiram u teratani, jedem voce i od danas sam poceo da pijem po 4 litra vode. Hocu da vas pitam da li cu uspeti da se iscistim za jedan mesec raditi sve to sto sam nabrojao zato sto ce stari da mi radi test i necu opet pozitivan. Mislim da kupim taj ugljen sto ga svi pricate.
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.659
13.851
358
radi tako kako i radis, tjedan prije uzmi u ljekarni test pa provjeri dal si jos pozitivan!
 
21.09.2018
2
0
1
23
Ja iman pitanje tj triba mi neki savjet. Evo ja nisan bas neki pusas sta se tice trave al volin zapalit koji put ono kad neko ima isto mi je gust,al evo vec zadnjih 30 puta me uvati neko tupilo buden u bedu.Daj sta da radin oko toga :/
 

Vanzemljak27

bzzzzzz
09.06.2017
373
2.131
143
Pusio sam vutru od juna ali ne svakog dana, pusio 6dana pa odmarao 3, pusio 10 pa odmarao 8 ali od 12Avgusta do 16 septemvra svakog dana sam pusio po 4,5 jointa u prosek. vec 4 dana ne pusim. Trenjiram u teratani, jedem voce i od danas sam poceo da pijem po 4 litra vode. Hocu da vas pitam da li cu uspeti da se iscistim za jedan mesec raditi sve to sto sam nabrojao zato sto ce stari da mi radi test i necu opet pozitivan. Mislim da kupim taj ugljen sto ga svi pricate.
Ugalj ne uzimaj djaba.. Nastavi ovako i cist si.. Voda i kardio vjezbe u teretani.

Uzmes test kao sto kolega kaze i provjeris nakon 20 dana.. U ljekarnoj gradskoj oko 30kn..
 
05.05.2015
12
37
13
27
pozdrav svima, evo za par dana idem na pišanje zbog posla u inozemstvu, shvatio sam da nema sanse da se ocistim u tako kratkom vremenu pa sam rekao j*biga ufurat cu urin od frenda hah, jel zna netko koliko ml su casice u koje se treba pišat?