Kako sam prevario test na THC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.09.2018
6
70
13
25
Moj frend kad je piso stavio sol u tu casicu pa nisu uspjeli nac..gdje god ide nosi sol sa sobom ..sad kolko je to istina nezz..moze bit da to samo prica da ispadne frajer
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
U Hr ti čašice pokazuju temperature urina i ako nije kako treba nece priznat test, sad ne znam jel ih koriste bas svugdje ali iz mog iskustva natrag par godina su stalno ove čašice
 
15.01.2019
4
1
3
30
A ti bi nekog provjeravao? :D
Da, naravno da se placa. Zavisi samo od metode testiranja. (koliko para toliko muzike)

Mozes kupiti test i u apotekama-ljekarnama.

Ne, ne zelim da kupujem nista, zelim putem krvi da proverim brata. :D

A ti bi nekog provjeravao? :D
Da, naravno da se placa. Zavisi samo od metode testiranja. (koliko para toliko muzike)

Mozes kupiti test i u apotekama-ljekarnama.


Koliko bi otprilike kostalo da se izvadi krv na thc?
 
15.01.2019
4
1
3
30
ima 17 uskoro puni 18, krajem marta i htela bih da uradi test pre nego sto napuni 18. Nismo iz Beograda, Jagodina ali je on u Svilajncu zbog skole i nema nadzor uopste.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud

Nogud

“Bolje piti vodu nego naftu.“
24.08.2017
530
841
113
njega sad puca pubertet, zenske i druzenje, moze biti bilo sta od ovog, kako si zakljucio da je wutra u pitanju?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
htela bih da uradi test pre nego sto napuni 18.
a vidi, zakonsko pravo imas, samo si onda mogla to i malo ranije. sad ako je vec na korak do punoletstva... ne znam, po meni uvek bolje izgraditi poverenje sa decom nego ih kontrolisati kao da si policija. trebalo bi da si za tih 17 godina upoznala svoje dete, al ako mislis da treba i test, odradi test u nadi da cela prica nece izazvati kontraefekat. sto spomenu gore ekipa, pubertet moze svasta da povuce, mozda je samo vutra, mozda ciganski spid, mozda ljubavni jadi, hormoni, drugari, cuga... samo imaj takta u celoj prici i shvati da i dete treba da se izbori sa tim