Kako sam prevario test na THC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ovo za kosu mi je malo nedoreceno.
to pod uslovom da se sisamo ili sta?

thc u kosi ostaje trajno, ako nam je kosa duga 30cm+ (nebitno koliko) prilicno precizno moze da se utvrdi u kom periodu smo konzumirali.
kosa raste prosecno 1cm mesecno, znaci odemo na odmor, malo se provodimo... pa napravimo pauzu par meseci, na testu ce se videti "pauza", ustvari nedostatak thc u tom periodu rasta.
e sad kod mene (nas) to je druga prica :D
 

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
Sva sreca pa se sisam na celavo,a i da se ne sisam otiso bi napusen na testiranje i ponosno reko da, jesam :D
Dok u srednjoj je vec bila druga prica :)
Korisna informacija Badi :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Poznato mi je to, jedan poznanik s kvarta si je u srednjoj brijao glavu jer su ga starci testirali :D, al šta je sa ostalim dlakama na tijelu :lol:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: NewPlayer

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
Svi mi imamo jednog takvog u kvartu hehe, nosio se i tudji urin iz sprice u gacama, svjez iz donje pipe( urin mora bit topal pri testiranju) minut prije ulaska na testiranje, show :lol:

Da ne bude spam ovo iznad vam je jos jedna ideja kako prevariti test :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
07.11.2019
1
1
1
34
Pozdrav drugari. Pao sam pre neki mesec sa 0,9 g, prvi mi je prestup, dobio sam oportunitet od tuzioca i da se javim u centar za zastitu mentalog zdravlja u klinickom. Otiso sam tamo i rekli su mi da moram na test urina da dolazim na 2 nedelje.
Prvi put to cujem da neko mora da radi posle prvog padanja, da li se jos nekom to desilo, i da li neko moze da mi kaze kakav test koriste da odem do apoteke da uzmem pre toga da proverim da li sam cist ili da uzmem mokracu od nekog?
Prestao sam prekjuce da palim, ali sam pre toga palio svakodnevno 10ak godina, probacu sa cajevima, vodom i aktivnim ugljem do tad da se cistim i nadam se da ce da uspe.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: OciCrvene

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Čisto iz radoznalosti, koja su neka od zanimanja za koja su obavezni ti testovi? Kolega @nerp, tebi sretno dalje, ne znam šta drugo da kažem, nemam nikakav pametan savjet.
 
  • Love
Reactions: nerp

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.422
258
Mlecni Put
Kod mene nije vezano za zanimanje ili posao, srecom. Test sam obavio iz radoznalosti, inace prvi put u zivotu.
Pa rekoh da okacim na forum, mozda nekom pomogne u dilemi..

P.S. Inace nisam vodio racuna o ikakvom ciscenju, ziveo kao i do sad, bez neke fizicke aktivnosti, jeo kada sam gladan, pio kada zedan... 102KG na 188cm visine. 44 god starosti :)
 

Infinity

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.03.2019
1.754
10.026
358
Za tu građu treba duže, i više truda:). 50+ dana i dosta znojenja. Čak se ne smije biti u prostoriji gdje se puši, pasivno ga unosiš, što produžuje vrijeme čišćenja
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy and nerp

Infinity

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.03.2019
1.754
10.026
358
Tako si prevario sistem, ispro iz bubrega sve, pa nije pokazalo. Za dan-dva si opet pozitivan. To je ok ako radiš samo test na drogu, al ako se rade dodatni nalazi iz istog urina, poremeti sve parametre, pa moraš ponavljat testiranje.
 

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Meni uredno treba minimum 45 dana da dobijem onu "ghost line", a sala nemam ništa. U tih 45 dana je uključen teži fizički rad i žešće znojenje u tropskim klimama.
Inače sa sobom uvijek nosim sintetički urin i mali usb grijač, zlu ne trebalo. Prolazio sam testove i ispiranjem ( 2 litre vode u 2 sata što zna bit i opasno) ali kako kolega Infinity kaže, ako ti se zainate lako te otkriju dodatnim testom za količinu kreatinina i specifične težine urina, pa ponavljaš nakon sat, dva kad ti se količine thc metabolita opet dovoljno nakupe za pozitivan test.
Količina konzumacije - kad se primim pušenja onda to bude žešće, evo sad se čistim jer sam u 9 dana zdimio 25 grama, solo, malo too much.. tako da bi se moglo reć da spadam u ove "heavy/extreme use"
 
01.03.2017
59
202
33
Postavljam glupo pitanje, ali ne zamerite, uhvatila me panika :zvezda::
Ubrao sam biljku i dok sam trimao osetim kao da me blago "hvata" za glavu. Nisam zapalio mesecima. Imam test za 4 dana, da li postoji neka mogućnost da bude pozitivan? Jbt da li je moguće da udisanje mirisa sveže vutre udari na mozak? Da li ostaje u mokraći, krvi? Zvuči glupo, znam ali baš mi je frka.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Saša443

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.618
258
terpeni(miris) te opalio po mozgu...meni se zna desiti da me glava zaboli kad trimam od mirisa,a nekad me opali i na glad...
ne bi trebao da budes pozitivan...
evo nase teme... :D procitaj obavezno @He-Man 2 post i sve ce ti biti jasno..
 
Poslednja izmena:

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Mislim da nas sve udara u glavu, ja to trimanje bi znao produžit na par dana baš zbog toga, muka mi dođe. A što se tiče za test ja mislim da vutra treba ipak gorit tj. bit zagrijana na određen broj stupnjeva da bi bila aktivna, nije da si udisao dim.
A evo ti i jedan članak, na engleskom je, pa da si smiriš dušu, al čitaj do kraja jer početak daje naslutit da si u go*nima :D al ipak na kraju dođu dobre vijesti :thumb:
 
Poslednja izmena:
01.03.2017
59
202
33
I ja sam pomislio, ali nije mi se dešavalo ranije, pa mi sad bilo čudno.

vutra treba ipak gorit tj. bit zagrijana na određen broj stupnjeva da bi bila aktivna, nije da si udisao dim.
Ima logike, ovo me malo smiruje :)

A evo ti i jedan članak, na engleskom je, pa da si smiriš dušu
Nosio sam rukavice - to je to, sad mogu mirno da zaspim :)
Hvala vam obojici :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: truare and Saša443