Kako sam prevario test na THC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

stardust

Aktivan Član
28.02.2009
279
427
63
Pozdrav,
Jedini 100% siguran način za proći test je apstinencija!

Ako nemate vremena (manje od 7. dana do testa) sve što vam treba proći test je:

Želin (pektin u prahu) x2 vrećice
zelin.jpg

THC odnosno njegovi metaboliti se u organizmu talože u mastima a da bi se izbacili iz tijela vežu se na žuč i preko fekalija izbacuje iz organizma,
ono što od THC-a ostane u krvotoku izbacuje se preko urina van (manja količina).
e sad pektin(želin) radi tako da se veže na žuč i tjera organizam da izbaci sve THC metabolite preko fekalija umjesto preko urina.
Metoda je američka i u originalu se naziva CERTO Metoda.

evo video:

1.Čim ste saznali za test počnite se čistiti sa puno vode,vježba,detoks

2.Noć prije testa smješajte jedan paketić Želina sa sokom i popijte ga prije odlaska na spavanje

3.Na dan testa pijte što je moguće više tekućine do 3 sata prije testa

4.Tri sata prije testa izmješajte drugi paketić Želina sa vodom(Iso sport sa elektrolitima po mogućnosti)) i popijte lagano unutar 15 minuta zajedno sa B kompleks vitaminima kako bi vam mokraća izgledala što žuća,

5. Sat vremena prije testa zadnji put se dobro ispišajte

6.Na testu nemojte dati prvi mlaz



Pozdrav i sretno!
 
Poslednja izmena:

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Eto ja sam cijelo vrijeme mislio da je upotreba aktivnog ugljena totalni BS... i onda naiđem na ovo na RQS blogu

ACTIVATED CHARCOAL

Another method to prepare your body for a drug test is activated charcoal. Charcoal is often used to medically manage overdoses; it binds to different substances and helps the body eliminate them. That's because charcoal molecules have a negative electrical charge; they bind with positively charged molecules in different drugs, trapping them.

The binding process works with THC metabolites. THC metabolites circulate many times through your system via a process known as "enterohepatic recirculation". They move from blood to liver to bile and into the intestines, before being reabsorbed back into the bloodstream. The cycle then repeats, with a portion of the metabolites excreted as waste each time. Eventually, after many cycles, all metabolites are flushed from your system.

Research[7] shows that activated charcoal binds to metabolites like THC-COOH and THC-COO-glucuronide, preventing their reabsorption into the bloodstream and speeding up their elimination. That means charcoal could help you pass a drug test faster.


I ovo An in vitro experiment on the interaction of charcoal or wheat bran with 11-nor-9-carboxy-Δ 9 -tetrahydrocannabinol and its glucuronide | SpringerLink

Možda odmah nakon prestanka dok sve to još kola našim krvotokom narednih recimo tjedan dana, taj ugljen ipak ima smisla.
 

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
386
1.315
143
Evo prosao, al ne svojom zaslugom, nego uz malu pomoc gospodina na slici, 35 dollara ga platio sa velikom skepsom ali prosao I kemjsku analizu I test.
Lako ga sakriti uz nogu.
Tako da ga je moguce i danima nositi na posao ak ocekujete iznenadni test. Samo jos dokupite heat pack i to je to.
Ionako cu dati otkaz pa me nije bilo briga dal cu proci al sam ga htio testirati jer imam interw. Uskoro a znam da poslije salju na lijecnicki pa da ne moram prestajati jer Bozic dolazi.
 

Prilozi

  • IMG_20201209_084302.jpg
    IMG_20201209_084302.jpg
    194,4 KB · Pregleda: 86
  • IMG_20201209_084234.jpg
    IMG_20201209_084234.jpg
    222,5 KB · Pregleda: 87
28.04.2021
4
0
1
31
Molim pomoć.... Imam izvaredni lječnički obavit do 10.5... zadnji put zapalila 24.4... kolke su sanse da nebudem pozitivna na thc? Citala sam ove objave od 2016 god sta amo rec moze pomoc.. imali sta novih metoda za pomoć? I necije slicno iskustvo? Pusila sam 4 miseca samo prije spavanja...
 
28.04.2021
4
0
1
31
Prije 2 god sam zaustavljena i pala na test droge... Platila sam kaznu i odma su mi poslali da tribam napravit i izvaredni liječnički
 
29.05.2021
3
1
3
45
Čitao cijeli članak kako da smuljam droga test jer i sam ubrzo imam izvanredni liječnički pregled. Nažalost izgleda da sam tvrdi orah pa mi ona fora sa Želinom baš i nije pomogla.
Cijela priča kreće od toga da me za volan zaustavila policija, kod sebe imao par grama i naravno htjeli mi uvaliti testiranje na droge koji sam odbio. Čak mi policajac rekao da mi je jeftinije da odbijem testiranje nego da idem sa njima na testiranje pa budem pozitivan. Odbijanjem u HR stiže kazna od 10.000kn+500kn sudski troškovi a ako si pozitivan na testiranju na sve to ide još 2000kn za testiranje ili ti ga 12.500kn all in.
Vozačka dozvola mi je odmah oduzeta na nekih 10 dana da bi kasnije stigao dopis od policije da imam zabranu upravljanja motornim vozilima na 3 mjeseca i 7 negativnih bodova.
Dan prije nego je prošlo tih 3 mjeseci stiže novi dopis od policije da moram na izvanredni lječnički pregled u roku od 15 dana. Ukoliko ne odradim to u 15 dana oduzima mi se dozvola dok ne odradim lječnički pregled i slijedi kazna od 1000kn.
Sreća u nesreći da je kod nas očito to testiranje na droge jako in pa hrpa ljudi čeka na taj lječnički pregled pa sam dobio skoro mjesec dana fore do lječničkog pregleda. Javio policiji da brže ne mogu odraditi testiranje pa stavili bilješku za taj datum i izbjegao onih 1000kn kazne.
Zadnju pauzu od duvanja sam imao prije 20 godina a duvam u prosjeku 3gr dnevno skunju visokog postotka THC-a a bome imam i nekih 10kg viška (186cm 98kg). Trpam se aktivnim ugljenom, pijem reishi koji čisti organizam ali nakon 15 dana pauze i dalje sam pozitivan na urin testu koji sam kupio za kućnu upotrebu.
Pošto mi je ova pauza ne teško pala nego baš me izula iz cipela jer sam po prirodi malo kratkog fitilja i nervozniji tip, kupio sam neko cbd smeće sa 0.2% THC-a čisto da tu i tamo nešto zapalim. Prestao pušiti cigarete prije 7 godina a tamanio dvije kutije dobrih 15 godina, strastveni pušač u svakom pogledu pa mi mozak traži da nešto zapalim.
Pitanje za Vas, da li i ova CBD trava sa tim malim postotkom od 0.2% THC-a isto utječe na pozitivan test?
Pregled imam za 10 dana i sve mi se čini da ću i nakon 25 dana pauze i dalje biti pozitivan ali se nadam da će bar krv pokazati da je to sve u nekoj maloj količini.
Inaće za ove buduće koji dođu u situaciju za izvanredni lječnički pregled u HR, saznao sam da se radi psihotest te testiranje krvi i urina na droge. Tako da tuđi urin po meni baš nema smisla jer kada ti izvade krv opet cirkus.
Napisao hrpu toga nemojte što zamjeriti za prvi post :)
p.s. dva puta odbijanje ili biti pozitivan na droga test unutar 2 godine nosi 14 negativnih bodova i oduzimanje vozačke dozvole za sva vremena. Nakon dvije godine imaš pravo opet polagati vozački. Bodovi se nakon dvije godine brišu pa treba dobro paziti nakon prve greške i prvih 7 negativnih bodova.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
samo da ti kazem da se thc skladisti u masnom tkivu, pa sad ti gledaj sta ces :)
izlucuje se urinom, dok ga u krvi nema max 3 dana od poslednje upotrebe i to kod hevi juzera.
cbd? vrlo verovatno da ce naci to malo.
ugalj ti tu ne pomaze, dok za te pecurke me mrzi da guglam kako i sta rade, ali sumnjam da skidaju tezinu.
 
29.05.2021
3
1
3
45
To za masti mi jasno zato i vjerujem da ispod 50-60 dana pauze nema šanse da budem negativan na urinu.
Hvala za info za CBD cvjetove, pretpostavljao sam da će i to davati pozitivan test ali sam se nadao da neće :)
Deset dana do lječničkog, preostaje samo pauza par dana radi krvi i tuđi urin :D
 

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
imas moje iskustvo na ovoj stranici, nekoliko postova na gore... 50 dana od jednog (brojkama 1 (jes da je bio NL, ali nebitno...)) je tek pokazalo -
Krv nece pokazati tako dugo dim, osim ako nisi uzimao i ulje,... meni je pokazalo i nakon 20 dana potpune apsitinencije od RSO/pogotovo dima u krvi THC....ali jbg, pre tog testiranja krvi, 2 godine unazad = samo RSO :)
 
Poslednja izmena:
29.05.2021
3
1
3
45
Ako sam dobro shvatio, i nakon recimo mjesec dana što nisam zapalio a pozitivan sam na testu, policija smatra da sam vozio pod utjecajem opojne droge? Neka tolerancija kao recimo kod alkohola ne postoji? Ono pozitivan ali postotak ili što već nizak i ne smatra se da si vozio pod utjecajem.
 

Soze

Aktivan Član
20.02.2018
107
268
63
35
Ne znam, realna je prica da ostaje thc u mokraci 30 dana max, ako se unosi na standard nacin (pusenje). To za ulje ne znam nisam nikad probao. Al sto se tice pusenja hedova, mjesec dana po mom iskustvu je bilo jednom u zivotu. Svaki ostali put nije prelazilo 15 dana. Pusac sam sa 10g iskustva, i kad pusim zgazim sto bi se reklo sve. Ono imam 15g, gruvam dok ne zaspem . Jednom sam se morao ekspresno ocistit se u 10 dana, i uspio sam pomocu unosa 6L vode dnevno(i tako 3 dana) ocistit se za 8 dana. Nemoj im davat prvi plaz mokrace, pij tecnosti i mokri . Srecno!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Harry Trotter

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Hari sta god da se desi, znaj u sebi uvek ko si i sta si!
A autoritete, ma ko je.. shisha, oni upravo sada citaju ovu poruku i cekaju neku vajdicu, obicni botovi!
Obicne flasice za urin! smiley9934
Ako dodje do drzh-nedaj... pisaj im u usta! (izjasnis se kako samo organske bocice prihvatas...)
Pa neka, kao Don Johnson kada u Majami Vajs, razmazuje kokanidzu po desnima...procene koliko ima thca... ali moraju dobro da razmazu :)
Znam da ti ova moja poruka nece pomoci, ali bar ce nasmejati par nas.. u krajnjem slucaju, samo mene :D
 
14.07.2021
1
1
3
26
Pozdrav ekipa,
Evo mog iskustva,prije 2 godine sam bio na testiranju urina,u nedilju zapalia zadnji put u utorak bio test,negativan,poceo sam sa "ciscenjem" u ponediljak oko 6 popodne,samo uvin caj i pisanje,razrjedis mokracu i nema beda..Danas nakon 2 godine opet,17 dana nisam zapalia,znaci 15 dana ne pusenja i normalnog zivljenja(treniram 3 put tjedno,lito je,i inace se znojim dosta).I dan prije testa popio vise tekucine nego inace ,da mokrik u kontinuitetu od popodne pa do kraja dana(popisas se ,popijes uvin caj ,popisas se i tako u krug).Jutro na dan testa popio po litre vode i dva uvina caja,negativan opet.
Znaci samo ucestalo mokrenje prije testa da razrjedis mokracu i to bi bilo to.
Inace redovito konzumiram vec par godina po 1,2 dnevno,a nekad i vise.
Veseli pozdrav!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vetrenjaca123