Kako sam prevario test na THC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.02.2015
6
4
3
28
A pusim puno hahahahah....tri dnevno skoro svaki dan i tako vec ko zna od kad a testirao sam se 7 dan od zadnjeg pusenja (zacudujuce brzo).
Hahahahaahah hvala na upozorenju
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cyric

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
736
5.162
233
Dalmacija
Ok al isto pazi. 7 dana je malo. Ako pusis po par truba dnevno, nebi smio bit negativan..neznam pazi se bome. Ja iz osobnog iskustva znam, pusio sam po 3-4-5 truba dnevno i trebalo mi je doslovno al doslovno bez imalo preuvelicavanja mjesec i 20 dana da ujutro budem s prvom mokracom negativan.
U svakom slucaju sretno :)
 

SnakeAhead

Banned
Banovan
26.01.2023
6
0
1
20
zdravk svima imam jedno pitanje

mene su panduri nahvatali sa travom i sad je tu bilo sudjeno i sve i na kraju sud mi kaze da idem na mentalno na pregled.
ja sam se raspitao za to tamo ides na pregled i rade ti test na mokracu sada posto sam ja do juce pusio svaki dan kako i da li postoji nacin da se ja kroz mesec dana magicno ocistim

Hvala svima na odgovoru nikome ne zelim da se nadje u situaciju kao ja nije mala stvar kad te sud salje na mentalno i jos ti tamo rade test na drogu svako ko ima ideju bilo kakvu znacilo bi mi previse hvala svima unapred
 

SnakeAhead

Banned
Banovan
26.01.2023
6
0
1
20
citam ja ali konkretno ovo je kad te sud salje zato sto si pao a ne zbog dozvole cuo sam sa je drugacije zato se raspitujem
 
Poslednja izmena od urednika:

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
574
3.138
203
ne razumijem...sud,mentalno,dozvola..zasto uopce ides na test? koja si drzava neznam ., u hrv nema testiranja,. padnes platis kaznu i bok.,prekrsaj., nista ides dalje kao da nije bilo nista., kazna za brzu voznju ili ovo ., who cares
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cyric and sale82ful

SnakeAhead

Banned
Banovan
26.01.2023
6
0
1
20
srbija pa pazi ja sam sa mng malo pao i sada kao sud nalaze da se podvrgenm odvikavanju od opojnih droga.

ni ja to ne razumem iskreno

drugar je bio i dobio papir da se javi na pregled i kao sa dostavi lekarevo misljenje da li se odviko u prevodu da li je negativan ili ako je pozitivan da li se pridrzava terapije
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Angry
Reactions: DjedMraz

Wendigo

大麻鉴赏家
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.287
9.623
256
@SnakeAhead to je tzv "načelo oportuniteta" - za manje količine tužilaštvo odustaje od krivičnog gonjenja, a ide ili društveno-korisni rad, ili uplaćivanje novca u humanitarne svrhe, ili (kao u tvom slučaju) odvikavanje.
Zapravo, to je super. Naši uglavnom samo pune budžet, i pljušte novčane kazne, po mom mišljenju, odlično si prošao kako je moglo :D
IMG_20230126_224858.jpg

Mada ništa ti ne bi falilo ni da skupljaš lišće po parkovima par meseci, fizička aktivnost ovo-ono :D
 

SnakeAhead

Banned
Banovan
26.01.2023
6
0
1
20
10 za krsenje pravilnika!
ma znam sve je to lepo al kako proci taj test hahahahah ja sam do juce svaki dan po gram gram ipo pusio znam sve to sto pise informisao sam se ali za test posto testiraju urin to ne znam
 
Poslednja izmena od urednika:

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
574
3.138
203
prestani konzumirat kanabis, napomena : maloljetne osobe bit ce iskljucene sa foruma, ne dajemo savjete takve vrste ,mi smo strastveni ljubitelji istog stoga ne varamo niti ne idemo na testove nikakve,snadi se sam
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: 0Marac0 and Cyric
12.03.2023
3
1
3
Pozdrav,
Ovak, idem u petak na ljecnicki ali mj je napomenuto da ce me testirati da droge( zbog zaposlenja) , e sa, pusim vec godinama.. zadnje sam zapalio 01.03, od onda uzimam aktivni ugljen, pijem vise tekucine(saml voda vecinom), uvin caj, zeleni caj i tu i tamo pivu, dve.. ugl samo da pisam sto vise.. Ja se nadam da ce to u petak proc sa negativnim testom, jos uz to mi je sreca sto radim nocnu i drito iz nje picim na ljecnicki pa jos tokom noci stignem se nalijevat s tekucinom i pisat ugl javim u petak kako je proslo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jolly Joker