Kako sam prevario test na THC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Ja zaista ne razumijem kako se taj mit o aktivnom ugljenu toliko rasprostranio po forumu. Znam samo da je to neko provalio prije 10-ak i više godina na forumu, i ljudi su to prihvatili zdravo za gotovo.
:crazyd:
 
11.03.2023
35
71
18
40
mogu vam reći kako sam prošao preko 60 testiranja bez da sam jednom pao a princip je jednostavan.
Vutra se zadrzava u masnom tkivu tj. njezini metaboliti. ostaje u sistemu dugo ovisi koliko covjek dimi naravno :)
u mojem slučaju predugo da bi se uživalo u pauzi zato.
Piješ vodu ne da ti pozli ali blizu i polagano ,zatim pišaš dok ne pišaš prozirno i često te tjera , a dva sata prije pojedeš puno pekmeza (blizu polovice) koji sadrži pektin ovaj kupovni piše u sastojcima.
Spreman si za pišat.
Ovisi oce li te zezat za prozirnost al i onda da pisas odmah poslije toga bit ces ok.
Kad pišaš prvi kratki mlaz usmjeriš u wc , pa ako imas dobru kontrolu da ne pošpricaš puniš čašu sa ostatkom.

nisam siguran kako tocno funkcionira ali mene nijednom nije iznevjerilo ako se dobro napravi.
paziti da ne popiješ previše vode može bit smrtno opasno , uzet si vremena i ako se osječaš omamljeno odma prestat jer si popio previše.
bitno je pišat svježu prozirnu mokraću. može bit i sok od jabuke uz vodu il slično.

s ovom metodom prošao sam test u vedrom stanju tako da se isplati probat. ne mogu garantirat da ce radit za vas ovo je samo za edukacijske svrhe.

(mislim da pektin tjera metabolite ne preko urinalnog kanala vec probavnog na nekoliko sati i dobro ga je pojest na prazan želudac 1.5 - 2 sata prije testa)
 
12.03.2023
3
1
3
F1B36111-EA31-41C9-87DC-6DB369A60471.jpeg F1B36111-EA31-41C9-87DC-6DB369A60471.jpeg Update
Znaci tesirao sam se jucer nakon sto nisam zapalio od 01.03 i zasad je to vec skoro pa dobro, do petka cu bit nadam se negativan, samo me zanima kako sad najbolje da dobijem boju u urinu posto vec danima je skroz prozirna?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
bojaj vodu koju pijes sa bojilom za hranu/slastice. puno cedevite oce obojat urin. vitamini b2 i b12 isto znaju pozutit urin.
ili dr.oetker npr

i bilo bi ti pit neke iso napitke (tipa iso sport) sa elektrolitima posto si se flusho cijeli... to nije bas zdravo.
 
10.09.2023
1
0
1
49
Spremis urin za hitne slucajeve
Hvala na savijetu :thumb:
To da uvek imaš spreman čist urin u slučaju kontrole na poslu, od tog posla nema ništa ! Kao prvo, pre mokrenja te pretresu, sam sebi izvrćeš sve džepove koje imaš, skidaš suvišnu garderobu, jaknu, kaput, mantil, bundu... i onda krećeš do toaleta da mokriš. Ali, zajedno sa tobom ide i tehničar i nema zatvaranja vrata ! Ti mokriš, on ti stoji iza leđa diskretno i prati da nešto ne pokušaš u cilju varanja testa. Toliko od mene. A ovaj momak koji je uspeo da prevari test, već radi u firmi pa nam on može reći da li ovo što sam ja naveo rade i kod njega u firmi kad dođe kontrola i kad se radi test. Pozdrav svima i sve najbolje !
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
hahah,a vidi ovog tehnicara
 
09.11.2023
4
2
3
33
pozdrav ekipa...dns pala test na ljecnickom za poso...nisam ni znala da ce me testirat...tek kad sam dosla su mi rekli...znaci haos...sta cu pisaj padni i jbg...rekla doktorici da sam jucer zapalila kao dim dva u drustvu...prodala pricu da nisam redovan pusac a ono svaki dan frulica...je malo al jbg redovno je...i dala mi je drugu sansu za 7 dna da opet dodem na provjeru...panika me vec sad hvata kaj da radim....kak da se ocistim za 7 dana....ni mi dobro al ajd nije mi zbog posla tolko neg ovdje odma zovu socijalu i muriju....a to mi bas i ne treba....pomagajte kako god znate...pliiiz
 
09.11.2023
4
2
3
33

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
831
4.381
163
Thiaoouba Prophecy
@ivkica911

Ako si uspjela uvaliti nek taj neko proba doći s tobom pa prije nego ti dođeš na red nek urinira pa probaj uvaliti... Nez šta da kažem kod nas se znalo desiti da drug ode i predstavi se kao taj što treba da radi test sa njegovom knjižicom i sve nema nigdje fotke da znaju da nije to on...

Šta da kažem sretno!
 

Vetrenjaca123

Degustator kanabisa
31.05.2018
267
1.232
143
Jamrock
pozdrav ekipa...dns pala test na ljecnickom za poso...nisam ni znala da ce me testirat...tek kad sam dosla su mi rekli...znaci haos...sta cu pisaj padni i jbg...rekla doktorici da sam jucer zapalila kao dim dva u drustvu...prodala pricu da nisam redovan pusac a ono svaki dan frulica...je malo al jbg redovno je...i dala mi je drugu sansu za 7 dna da opet dodem na provjeru...panika me vec sad hvata kaj da radim....kak da se ocistim za 7 dana....ni mi dobro al ajd nije mi zbog posla tolko neg ovdje odma zovu socijalu i muriju....a to mi bas i ne treba....pomagajte kako god znate...pliiiz
daj otkaz :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jolly Joker
09.11.2023
4
2
3
33
nisam ni pocela radit...ahhahha..to mi ovisi oce li me primit il ne...
@ivkica911

Ako si uspjela uvaliti nek taj neko proba doći s tobom pa prije nego ti dođeš na red nek urinira pa probaj uvaliti... Nez šta da kažem kod nas se znalo desiti da drug ode i predstavi se kao taj što treba da radi test sa njegovom knjižicom i sve nema nigdje fotke da znaju da nije to on...

Šta da kažem sretno!
nemre mora bit sa slikom..dns joj pokazala knjizicu kaze ladno zenska sa slikom...znamo mi te fore...reko super...u govnima sam do grla...a nista pit 10l vode na dan i kljukat se zelenim cajem pa sta bog da...dan prije kucni test ak je poz nazvat pa lagat da sam dobila kao da nemrem dat urin..ako uopce touvaze nez...sam da mi to upali jer druge mi nema
 
  • Sviđa mi se
Reactions: toomzy

JohnnyJohnny

Aktivan Član
21.05.2023
208
830
93
Postovana kolegice, moji savjeti i prijedlozi su bili sasvim dobronamjerni i zelio sam Vam pribliziti kako sam uspio prevariti stari test prije vise desetina godina.
Moji komentari nisu naisli na odobrenje kolektiva te sam izbrisao svoje komentare.
Zelim Vam svu srecu ovog svijeta i da ubuduce pametnije postupite u slucaju otvorenog konkursa za odredjenu poziciju gdje je testiranje na zabranjene supstance navedeno. Ne preporucujem Vam da ugrozite svoje zdravlje zarad dobivanja pozicije, pa da se kasnije vratite starim porocima.
Radije preskocite ovaj konkurs ukoliko Vam nije bas potreban posao.
Svako dobro zelim.
 
Poslednja izmena:
26.04.2016
21
35
13
43
nemre mora bit sa slikom..dns joj pokazala knjizicu kaze ladno zenska sa slikom...znamo mi te fore...reko super...u govnima sam do grla...a nista pit 10l vode na dan i kljukat se zelenim cajem pa sta bog da...dan prije kucni test ak je poz nazvat pa lagat da sam dobila kao da nemrem dat urin..ako uopce touvaze nez...sam da mi to upali jer druge mi nema

Možda bi ti mogao pomoći i aktivni ugljen, ja ga nisam probao, ali sjećam se davno da mi je frend govorio kako je on to pio kad je imao testiranja, iako neki tvrde da ništa od toga, a pričalo se i ovdje na forumu o tome pa malo pogledaj (stavio sam ti link dole) ...uglavnom mislim da se može pronaći u apoteci.
 

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
574
3.138
203
Postovani,. nesto mi je cudno u ovih zadnjih par postova, mislim da ne grijesim.. prvo @ivkica911 nigdje zbog potrebe posla nitko ne stoji nad tobom niti te gleda dok obavljas nuzdu, ti si bila ili bio uhvacen/a sa kanabisom te ides na prisilna testiranja.,drugo to se radi u slucajevima kad je osoba maloljetna ili mladi punoljetnik, sto ostavlja sumnju da si maloljetna osoba, nadalje, kolega @JohnnyJohnny se zaista potrudio da ti pomogne savjetom, i trece @Mildy ugljen niti enormne kolicine unosa tekucine u sebe nemaju nikakvog ucinka na navedeno pitanje.Pitanja se ucestalo ponavljaju samo skrolajte na pocetak ,vec sve pise,osim ukoliko imate provjerenu novu metodu to slobodno nadopunite. Ukoliko se jos necega sjetim nadopisat cu ,. uzivajte i pazite sta radite, vutra je hobi i ugodna zanimacija, medutim pamet u glavu. :thumb::respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ivkica911 and Cyric
09.11.2023
4
2
3
33
da je johnny se stvarno potrudio i hvala mu beskrajno na tome...
kud srece da sam mlada punoljetnica...ahhahahah...i da nazalost ovdje gledaju dok lulas jer je u pitaju test na droge inace bi me bolio lulek kojeg nemam za ista od ovog...fino bi frendica otisla mjesto mene i mirna bosna sto bi se reklo al nazalost ovdje to tako ne ide...i da ovdje na zahtjev poslodavca pri zaposljavanju radis testove pa i na to a saznajes na dan ljecnickog....nije bas svima praksa ali eto nazalost mene zakacilo da traze...al nebitno sve to sad...ugl...
samo sad imam jedno pitanje posto je veca populacija ovdje sa tintilinicima pa nema mjesecnih tegoba al mozda neko zna informaciju...ukoliko dode teta crvena a taman se i poklapa test dali ga odloze jos koji dan ili im to ne smeta...
 
Poslednja izmena od urednika: