kako se rade space cookie??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dogo argentino

Aktivan Član
22.01.2009
122
0
0
35
da li mi netko može objasniti kako se napravi space cookie??

i zanima me dali mora baš biti trava ili može biti damjana???


hvala!!
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
zar pored googla imaš obraza to da pitaš
a imaš i podforum kuvanje

ili jednostavno uzmeš omiljeni keks i lansiraš ga u svemir

:signs046:
 

dogo argentino

Aktivan Član
22.01.2009
122
0
0
35
am da.. nije mi se dalo tražit a znam da ste svi vi ovjde iskusni pa sam onda tu pitao..
al uglavnom pitao sam za damjanu jer moj frend ne puši travu radi thc-ea stari mu je drot.. a ja konzumiram i travu damjanu. uglavnom on konzumira sam damjanu. pa mu je sad skoro rođendan pa sam mislio da napravim space cookie sa damjanom.. al mislim ak mi niko neće reć kak se rade oke guglat ću al iskreno.. fakat mi se neda guglat.:vb_kez:

bongash:
a šta bi bila 'damjana'?
damjana ti je ko enka vrsta trave msilim pod vrsta tak neš.. sam nema thc-ea
uglavom imaš temu damjana.pa pročitaj
čist je oke i fino se chill-as
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Damijana je sasvim druga biljka, nema thc-a niti je u bliskom rodu s marihuanom koliko znam
E što se tiče kuvanja eo kad toliko nevidiš da te uputim na cijeli podforum posvećen tome i s marihuanom i bez marihuane
https://forums.vutra.org/kulinarstvo/
Također pogledaj na sajtu je prije bilo recepata sad neznam jel i na novom ima ali ne škodi pogledat
 

RosieLee

Aktivan Član
28.09.2008
69
1
0
38
ovako, za nabrzihe. napraviš spejs butter. postupak imaš opisan iz koraka u korak na sto različitih načina, samo otvori jutjub i pitaj šta te zanima. niš nemoraš čitat, puno je vizualniji medij od gugla.

a damiana nema veze sa trganjem, već je blagi afrodizijak i pomaže ženama kod menstrualnih tegoba, i još neke finte, manje bitne. nemogu vjerovat da konzumiraš nešto za što nemaš pojma šta je.
a pošto postoje ekstrakti od damiane, pretpostavljam da bi se i maslac mogao napraviti, sljedeći upute za trava maslo. ali kako rekoh, nema smisla opisivat, pošto su ljudi na jutjubu snimili i tutorial. sto tutoriala.
 

dogo argentino

Aktivan Član
22.01.2009
122
0
0
35
znam ja šta je al sam preljen da bih objašnjavao ne brini. pročitao sam sve o tome.. al mi se neda sad o tome.. uglavnom hvala vam.
 

Kr.Atom

Banned
Banovan
11.06.2008
18
0
0
45
Damiana has a synergistic effect with Passionflower which when smoked in a combination has been said to be extremely relaxing and promotes lucid dreaming