Kako se resiti paranoje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.11.2019
3
6
3
26
Ovako u zadnje vreme me puca paranoja nenormalna kada se napusim,nije mi se desavalo nikada da imam toliko paranoje kao sada moze li mi neko reci kako da je se resim a da ne prestajem da duvam jer sam i smanjio i pusim samo navecer a opet drma paranoja kao luda
 
04.10.2019
11
24
3
popricaj malo sa svojim strahovima i dogovorite se tko zapravo ima kontrolu ipak je to samo osjecaj nakraju zar ne :D nadi si neko opustajuce mjesto gdje mozes meditirati izbaciti sve negativno iz sebe...nisam nikakav strucnjak niti se zelim praviti pametan samo moras biti svjestan svoje situacije i prihvatiti je kakva god je i ne overthink-aj previse to nikada nikome nije pomoglo :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and Infinity

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
probaj trazit dilera sortu koju ti je prodavo prije koja te nije tresla na paranoju.... smiley9934

ili ako želiš malo mozgu soka dat, počni čitat pa češ vidit da pro pušać uvjek zna šta puši....
ja sukljam 7-10 dnevno, no da zapalim pola đoksa nekog hibrida sativastog, skrenio bi od nelagode....
 

KönneR

Đubrica G
20.06.2013
476
3.861
143
New Zeland
Dobro kaze @PowerSeed
O cemu se radi?
Konkretno imam dosta primjera al jedan svjezi, kada me pralo zbog odredenih tema u razgovoru, tipa migranti. Pa sam pri polasku doma gledala da mi se netko slucajno ne drzi ispod auta, bojala se u svoju kucu uc (ne znam za sta bi se drzao al dobro :crazyd:)
Drugih je niz nakon citanja raznoraznih sranja na netu.

Ubuduce, drz se dobre glazbe, opustanja ili neceg kreativnog...dus, vreli tus, neka seksi mjuza i plesi u mraku. Nece nitko znat :rasta:
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
A fino je napravit pauza,bas radi naseg hobija... ne bitno da li imas ili nemas VU... valjaju se nekad i kockice u mozgu slozit... a dok nisi strejt slabe vajde od tog... uglavnom je okidac za paranoju nas hobi.... Ja sam to uklonio kad sam sve tegle sklonio i ostao na nesto sitno na dohvat ruke.... grow pauzirao i na miru rivao :)) probaj malo skulirat u prirodi.... cudan je osecaj kad lupeta po stomaku i glavi,ne da ti mira smiley9934 ... posle kreni udarat po indici i bude cool kroz neko vreme kad sredis vijuge u glavi :)) stej haj
 

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
Imo sam istih problema. Mogu samo rec kad sam u potpunosti zavolio ovu biljku i poceo ju gledati drugacije, ne kao sredstvo za napusavanje i ludorije nego kao nesto posebno, kao lijek, kao hranu, kao dusevni mir, tad sam rijesio taj problem. Vise nemam straha niti od policije, niti od ljudi sto ce znat da duvam, niti roditelja, nista bas. Jedino ona mi pomaze da se "lansiram" iznad ove zemaljske kugle i gledam ju kao nesto carobno sto nasa vrsta unistava.
Citaj knjige kolega, knjige.. Pokusaj ju gledat kao spas za covjecanstvo i obrambeni sistem protiv svega loseg na ovome svijetu i mozda ti pomogne, naravno ako te pere slicna ili ista paranoja iz razloga kojih je mene prala, peace
 
08.09.2019
35
178
33
28
Jbg alkohol i trava su totalno dva razlicita sveta, od alkohola si socialno prihvatljiv a od trave zapravo suprotno, barem u mom slucaju. Pucaju paranoje pa onda vristanje,smejanje,zezanje,euforija itd itd.. nema sta nema :zvezda:::D
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Sve je to u glavi. A svaka glava različita. :D

Ja, kako sam prije par godina provalio da mene ustvari niko ne konta da sam napušen, tako sam i prestao da mislim na to. Nekad, kao kljinju, kad me starta murija na ulici, ja se saserem i poslije se 2 dana tresem i kontam, zašto je baš meni tražio ličnu od 50 ljudi oko mene.
A on je eto, baš, potrefio mene. :murija:

Danas sam sa svima, (šefom i likovima na poslu, sa porodicom, poznanicima Pa najposlije i murijom kad startaju random po parkovima) isto kao strejt, ne mogu provaliti razliku, osim što je samo ja vidim i osjetim. I ta misao me uvijek čini sretnim i bude mi drago što sam to provalio... :razvaljen::

Dadon Roski Probaj se natripati na neki sport. Fokusiraš misli na nešto, i nečeš imati kad "proizvesti" paranoju. :))
Eto ja npr, pičim bajk svakodnevno, tokom cijele godine.


 
18.11.2019
3
6
3
26
Znaci mora pauza da pukne,ovo je stvarno ludilo ponajvise od murije jer zivim u Srbiji i mnogo losem gradu sto se toga tice i imam VU kod sebe nikad hvala Bogu nisam imao neka cimanja sa plavcima,al paranoja bije da ne upadnu jednom mi se desilo da sam izasao posle posla da produvanim i naletim na njih i oni brzo u kola i ja dodjem kuci i od paranoje pored prozora sam sedeo celu noc cekajuci njih......
Jbg mora str8
Hvala vam svima donekle ste mi i pomogli videcemo sta ce vreme pokazat
 
08.09.2014
26
96
13
Između jave i sna
popricaj malo sa svojim strahovima i dogovorite se tko zapravo ima kontrolu ipak je to samo osjecaj nakraju zar ne :D nadi si neko opustajuce mjesto gdje mozes meditirati izbaciti sve negativno iz sebe...nisam nikakav strucnjak niti se zelim praviti pametan samo moras biti svjestan svoje situacije i prihvatiti je kakva god je i ne overthink-aj previse to nikada nikome nije pomoglo :)

Baš to dok popričaš sa svojim strahovima obično je bolje, moja najžešća paranoja je bila malo nakon što sam se pridružio na ovaj forum, a išla je ovako, chillao ja sa Bratićom i njegovom ženom kad oni mi odjednom rekli da sam problijedio i da sam cijeli plavi (imam TX srca pa odma krenule negativne misli) cijelu noć sam proveo razmišljajući kako ću drugi dan biti u novinama jer sam umro od pretjerane konzumacije trave :D:D:D (volio bi otić 6 godina natrag) drugi dan dok sam se probudio sam shvatio samo da imam šupka za bratića i da ga drugi put jednostavno ne slušam, nakon toga laganica..
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.065
15.489
358
Tako su mene cimali, da sam žut u faci, a sredina ljeta... Ja u kupaonu na ogledalo, doslovno su me uvjerili, da sam žut u faci:)
Ali, za 20 minuta smo umrli od smjeha!
 
  • Haha
Reactions: Yaichii

silvester

Aktivan Član
29.07.2018
89
367
53
Dadon Roski inače ta paranoja od policije nije bez osnova, možda je čak i dobra u ovakvom vremenu nažalost

Ako već voliš onda pukneš se u okruženju gde nema tih stresova i razno raznih sranja i videćeš već na čemu si