Kako se rijesiti ovisnosti o zlorabljenju cannabisa?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Bokte ak sam privatnik ne znaci da sam bogatas, imam mjesecna primanja izmedu 1000 i 1500 eura, radim sam za sebe i kolko odradim tolko zaradim. Vidite kako ste stekli krivi utisak :) Nisam trebo nis ni spominjat :)))
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
Napušena Vjeverica;209178 je napisao(la):
Bokte ak sam privatnik ne znaci da sam bogatas, imam mjesecna primanja izmedu 1000 i 1500 eura, radim sam za sebe i kolko odradim tolko zaradim. Vidite kako ste stekli krivi utisak :) Nisam trebo nis ni spominjat :)))

cuj stari,

virtualna simpaticnost prelazi u virtualni pritisak,ovaj prostor koji nam je dan na korištenje trpi svakakve tripove za koje osobno nisam zadužen pa cu na tome stati.

Ne smeta mi zezanje,dobronamjerno sprdanje al ne volim kenjanje...750 grama podjeljeno na 21 daje broj 35....što bi znacilo da si pušio 35 grama dnevno,da si stavljao cijeli gram u đoju ispada da si pušio 35 gramskih jointa dnevno sa cim bi i neuništivi chuck norris imao problema.

volio bih te upoznati sa par ljudi koji kopaju cjeli dan u polju sa šakom suhih smokava i dva prsta vina na 30+ stupnjeva i da sjedneš s njima u konobi kad se ti isti zabavljaju pa da znaš na cemu si
 
20.03.2012
30
1
0
31
Ti ako imas takva primanja ti ces propast s takvim stavom i s tom opsesijom o konzumaciji. Naravno ako je sve ovo sta si napisao istinito. Makar jbt i sam znas da je vecini tesko povjerovat ovo sta si ti sve napisao. Nekuzim kak uopce radis kad si non stop napusen ? mislim nemoj me shvatit krivo da ti se rugam il nesto al ono cisto me zanima.
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Kako osoba kojoj su dijagnosticirani službeno toliki pshiho problemi može imati prijevoznićki obrt i vozaćku?

Da ti ja frende odgovorim...nikako...budi mi dobar i uživaj u vuji ja se povlaćim s teme na groblju tebi želim svaku sreću
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
znaci sa 18 g si kupio kilo trave da dilaš jer si rekao da ti je sad 24 ako se ne varam pušio po 10 grama u đoji jer je gram prije 6 godina koštao 3 kn???????????????

jel moram dalje nadodavat....zakljucavam se necu više majke mi :ludak
 

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
Vjeverice,

Od tvog prvog posta na ovom forumu, samo sam ( meni deluje ) gubio vrijeme citajuci, odgovarajuci,....

Nemoj se ljutis, ali evo i ja se odjavljujem sa tvoje teme i necu te vise prozivati, u usta stavljati, a ni smarati.

Sretno u resavanju problema, grow-a i svega u zivotu.

p.s. ako sam nesto lose napisao, nemoj se uvrediti :) peace
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Eh sad sam dobre volje a nemam pametnijeg posla pa cu si fino zapisati ovdje.



Uglavnom, jucer (subota) nisam zapalio ma ni gram, ma kakav gram, nisam zapalio nis. Probudio sam se u 6 ujutro da upalim lampe... malo prozujo do wca i tako to, pogledo vijesti na netu i otisao u krevet. Da sam imao sta pusit, ostao bih budn al eto...

Lezao sam u krevetu, nisam ni bio toliko pospan koliko sam bio svijestan da danas necu nista zapaliti. Tako sam lezao/spavao u krevetu do 14h kada vise nisam mogo izdrzat jer sam se sav ukocio.

Vec oko 14:30, kad sam popio prvi srk kafe, dosla mi je ogromna zelja da zapalim. Hodao sam po kuci smisljajuci di da nabavim pare, jel imam sta vrijednog u kuci da prodam ili da negdje zaradim mozda, posudim...

Nista mi nije palo na pamet, do 15h hodao sam lud po kuci nisam znao sto bih sam sa sobom. Zaletio sam se u ducan po cigare, da bar nesto pusim. Sjeo pred komp, pio kavu pusio. Zapalio jednu, drugu, trecu.. i sesta je vec ugasena a nije ni 15:30. UZAS.

Do 16h sam hodao po kuci i dvoristu, cijelo vrijeme u glavi sam razmisljao da stisnem okidac i kazem bye bye, ne da mi se vise...al ajd...
Doslo je i 17h... e sad sam stvarno bio lud. Nisam znao sto bih. Upalim komp nema nis, upalim tv nema nista, odem van nema nista, odem jesti... i opet NISTAAAA

Treba mi trava a nema je. Nemam ni para. Otisao sam leci, na silu zaspao.
Probudio se oko 19:30 brijem, nisam siguran. Malo mi je bilo lakse posto sam jeo i odspavao. No i dalje mi je bilo muka. Popusena je i 15 cigareta.

E onda je pao mrak. Nema mi goreg od toga, vani mrak a ja cist. Nemam ni alkohola... nemam nis. Zadnju kap destiliranog alkohola iz kupaone sam popio davnih dana.

Cijeli dan se tresem, nisam dobre volje, mrk sam i muka mi je od svega. Hocu da ovaj film vise stane jer ga ne mogu gledatttttttttt.



Al ne gasi se jbg. Evo nekako sam probdio noc, ne sjecam se kad sam zadnji put osto ovak dugo budan... aha kad sam prespavao kod jedne cure pa smo se.. cijelu noc.
Uglavnom... pozitivno je sto je jedan dan prosao. Negativno je sto nisam spavao, ne jede mi se, ne pije mi se i nije mi do niceg. Popusio sam kutiju cigar u pol dana, to je jako jako lose.


Nadam se da cu prezivjet ovaj dan bez ikakvih ekscesa, probat cu si naci neku zanimaciju.
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Napušena Vjeverice,da si jeo suncokreta onoliko koliko si konzumirao ili koliko konzumiraš vutre ti bi se i na suncokret navukao...

Lepo je neko ovde na forumu rekao da je prednost ove komunikacije što možeš dva puta da razmisliš pre nego nešto napišeš.Samo čekam da se posle ovih tvojih postova javi neko od ispranih mozgova i kaže - Eto bili smo u pravu,marihuana je opasna droga,ona stvara zavisnost,pogledajte šta pišu oni koji je koriste.

Treba biti iskren,ali prvo budi iskren prema sebi pa napiši da nije vutra u pitanju nego da si u pitanju ti.Ti imaš problem sa sobom a ne sa vutrom.

Nema tu puno filozofije,dva i dva su četiri,kraj priče.

Nemam ništa protiv tebe,ali čoveče stani na loptu.Mlad si,razmisli...

Pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: amrildooo and ljoVe

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Ako ne lažeš, uspješan si privatnik.Kako to da nemaš za pis vutre? Nisam zagovornik toga da te se sputava jer onda bi smo bili kao političke partije, jednoumlje i slična sranja.Ali brate, kad već fantaziraš, piši nam o sexu, zanimljivije je...:eek:hno:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Begaaj

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
pokojni dino dvornik bi ti rekao:
"SAMO RECI NE:dada:pilot"
[video=youtube_share;6-2tqaDEpvk]http://youtu.be/6-2tqaDEpvk[/video]
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Nenash, bio sam napisao pa obrisao da sam privatnik i da radim sam, nemam zaposlenih. Nemam registriranu firmu nego radim sam nesto, nije bitno sta. I nemam love kolko mislis da imam i ne da mi se vise o tome, krivo smo se razumjeli, moja greska.

Nego... Hook, mogu ti reci da si mi otvorio oci. Bio sam procitao tvoj post cim si ga napisao ali sam nesto prtljao po kuci i razmisljao usput.


Ja sam si krivo poslozio stvari u glavi sto se trave tice. Nije trava ta koja mi stvara probleme, tj. ovisnost. Ona je bila moj lijek od 14 godine a ne uzrok mojih problema. Mislim nisam na to tako ni gledao ali sam ovom temom ostavio taj dojam, sada to shvacam.

Istina, da, ne izaziva trava ovisnost meni nego ja bez nje ne mogu/tesko mogu jer sam od puberteta sve probleme rijesavao tako da bih se dooobroo naduvo pa mi je sve bilo svejedno. I tako nisam emocionalno sazrio.


Hvala Hook, ovo ce mi pomoci u daljnim razmisljanjima.
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Evo jos jedan dan je prosao.

Jucer, tj. danas, sam bio zaspao oko 6 i 15 ujutro, nakon sto sam ugasio lampe.
Oko 11 i 30 probudio me zvuk katastrofe - pao mi je reflektor u ormaru. Digao sam se brzinom munje, krmeljavih ociju, sanirao stetu. Nista strasno sva sreca, par grana supercropano, cak niti jedna puknuta.

Kupio sam cigare u 12. Pio kavu, pusio, bio na kompu... do 17h popusio sam 15 cigara. Tada mi je dosla "frendica", koja je otisla nema ni sat vremena. Cigara vise nema.
Trebao bih ici leci... spava mi se a bojim se leci, svasta mi pada na pamet. Moram se dici u 6 pa otici naci neku lovu...

Uglavnom, osjecam se uzasno, stisce me u prsima ko trema neka nonstop, zapalio bih joint dao bih bubreg za pol kile trave.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Napušena Vjeverica je napisao(la):
Nadam se da cu prezivjet ovaj dan bez ikakvih ekscesa, probat cu si naci neku zanimaciju.

:thumb:

@svi koji samo pljuckaju i bockaju:
Aj ostavite dečka na miru, šta ga provocirate. Vidite da ima momak ozbiljnih problema. Ako nemate što pametno za reći, nemojte ništa ni pisati, kao što sam ja do sada ostajao po strani u ovoj temi.

Vjeverice, ovo što sam citirao je ključ! Vjeruj mi, znam šta je nervoza kad se nema marihuane, a dosada izjeda. Nemoj dopustiti da ti bude dosadno! Evo, ja baš ovih dana pokušavam pobjediti dosadu, jer posla ne da imam, nego ga imam na hrpe, a niš mi se neda...al obavit ću sve što trebam, jer ću se poslije bolje osjećati.
:ridinghorse:

Btw, ova tema bi se mogla prebacit u Marihuana FAQ, jer nije potpuno beskorisna. Za sad ostavljam tu gdje je, pa nek se i ostali izjasne. Malo editiranja, neki postovi su suvišni itd...
:vb_wave: