kako se stavlja avatar....:))

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

iffkica

Aktivan Član
27.12.2006
115
4
0
kako se stavlja avatar ako mi netko može pomoæ jer sam totalni poèetnik ne samo na forumu nego i na compu pa ako netko zna i nije mu teško da mi objasni...unaprijed zahvalna i Jah bless... :respekt:
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
izaberi sliku koju zelis ali da ne bude veca od 120 x 120 pix

idi na www.imageshack.us klikni na brows ili upload i izaberi iz kompa sliku koju ces da stavis.

sacekas par sekundi i pojavice ti se uploadovana slika sa linkovima
ti izaberi onaj za direktni link(direct link to image)..mislim da je on dole pri dnu..

copy link..vratis se na vutru org
ides u profil gore desno na moitoru
udji i skroluj stranicu skroz dole
onde gde imas prostor za link uradi paste onog copy sto si napravila

posle toga samo sacuvaj izmene i to je to
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
kad to napraviš možeš i promjenit naslov teme
umjesto
neam pojma
promjeni u
kako se stavlja avatar;)

odeš na izmjeni u svom prvom postu i promjeniš
 

iffkica

Aktivan Član
27.12.2006
115
4
0
ufff....ovo je bilo iz treæeg pokušaja....ali koji je to smijeh bio....onako napušena idem ja napravit taj avatar sve po uputama a ono avatar ispadne skoro preko cijele strane reko valjda se ta sliæica može smanjit i tako evo našla ja najmanju sliæicu....još jednom hvala a sad idem probat promjenit naslov...Jah bless :spliff: :lamer: :bravo: :banana_rasta: :banana_rasta: :banana_rasta:
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
brzo uèi ova iffkica
još malo pa æe bit novajlija he he he he hehe
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
iffkica je napisao(la):
ufff....ovo je bilo iz treæeg pokušaja....ali koji je to smijeh bio....onako napušena idem ja napravit taj avatar sve po uputama a ono avatar ispadne skoro preko cijele strane reko valjda se ta sliæica može smanjit i tako evo našla ja najmanju sliæicu....još jednom hvala a sad idem probat promjenit naslov...Jah bless :spliff: :lamer: :bravo: :banana_rasta: :banana_rasta: :banana_rasta:





vidio :shock:
otvorim stranu.....:shock:.....kad ono iffkicino oko preko cjele strane :D :lol:
 

iffkica

Aktivan Član
27.12.2006
115
4
0
Jesi vidio ti to èudo nadam se da se nisi prestrašio a ono oko zeleno ko.... :maryjane: :p
 

iffkica

Aktivan Član
27.12.2006
115
4
0
Sad sam skužila shemu pa si sad malo mjenjam sliæice a to ti je ko kad malo djete dobije novu igraèku.... :shock: :shock: :lol: :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.