Kako se zaštititi od različitih nametnika u prirodi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.06.2011
17
48
13
37
pozdrav ljudovi!! imam jedno pitanje... posto mi je mraz unistio moje 4 ljepotice, prije cca 3 tjedna, znaci pocetkom 5 mjeseca zasadio sam nove koje su proklijale nakon tjedan dana i lijepo napreduju !! je li moj trud bio uzaludan, jesam li ih prekasno stavio? unaprijed hvala
 

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
pozdrav !

zanima me sledece.. cime prskate biljoze od tkz. nametnika kad beli luk-kopriva i tako te prirodne stvarcice ne pomazu?
 

qwq

09.05.2012
2
0
0
29
Slusajte!!!imam 2 biljke.23.4 su posadene..trenutno su vani.imam jedan problem a taj problem je sta mi usrani crveni mravi il sta vec jedu listove i sve..jel mi mozete dat jedan savjet kako da se rjesim tih usranih nametnika koje mi jedu biljku.
 

CATFISH

Aktivan Član
12.04.2012
93
15
8
48
grickaju mravi grickaju i to baš ti neki crvenkasti,ja sam ih riješio sa onim Neopitroidom.Zaprašio lagano po zemlji oko biljaka i nema ih više,vjerojatno sve krepalo od toga kad su dio toga ufurali u mravinjak.Iako piše da se može zaprašiti i po biljkama ja ipak nisam po njima s tim jer mravi nisu biljne uši koje bi na biljci nesle jaja i množile se.dosta je lagano po zemlji da dio toga odtegle u svoj hotel i riješen problem...
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
nista od treninga,pustena da juri sunce..inace u ovom predelu ima dosta srnece divljaci,zercova,fazana i ko zna cega jos.. dok su mlade moze ih spasiti i od grada(leda),a kasnije..ne znam,smislicemo nesto ako zatreba.