Kako se zapravo riješiti kašlja izazvanim pusenjem?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.05.2022
0
0
1
20
Pozzz. :D ovo mi je prvi post, msm da su mi modovi vec jednom obrisali bez da je tema uopce otisla javno pa evo, nakon nekih 2 tj pitam opet... kako se rijesiti kaslja od pusenja marihuane? imam 19 god, pusim aktivno zadnjih 6 god (nije pametno sve znam i sam hvala), i u zadnje 2 god me sve vise hvata kasalj dok pusim i malo nakon pusenja. iako moram priznat da sve vise pusim, ugl dosad sam u smoking rizlama, zadnja 2 tjedna sam na RAW organic hemp, mijesam 30% duhan Old Holborn i 70% kvalitetnog zelenog sk iz španije. :) msm da od opreme je sve visoko kvalitetno a kasalj je idalje tu. ugl to bude full suho grlo i iskasljavanje neke smede tvorevine/šljama a da bi ga kolko tolko izbacio van trebam se mucit kasljanjem tolko da me doslovno cijeli dan glava boli.... takoder cajeve pijem svakodnevno zadnje 2 god (kamilica, menta, zeleni caj i uvijek sa medom i limunom) no i dalje sve isto tako da stv nemam vise ideja kako si sam kod kuce pomoc, a prestat pusit mi se stvarno neda jer mi je inace stcarno sve top i sa zdravljem (bio na pretragama srca i pluca vise puta, zadnji put prije god dana i sve bilo ok a i tad sam imao isti problem) i sa psihom mi je isto sve ok tako da samo oko ovoga molim savjet ima li nes u ljekarni il negdje za uzet. nije mi jasno kako ovi wiz khalifa snooo dogg puse 25g dnevno a kad ih gledas po instagramu aktivni su trce zdravi samo tako, a ja zapalim 0.4g 5 puta dnevno i na samrti sam od kaslja. hvala svim dobrim stonerima unaprijed. :D
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.033
15.280
358
Otiđeš doktoru,a takve stvari ne pitaš na forumu,jer pušim 20 godina i nemam kašalj!
Zašto misliš,da je od trave?
Što nije logičnije,da ti duhan smeta?
Gle,tema ti je otišla na groblje,jer se ne smije otvarat tema za jedno pitanje. Pogotovo,ako su ti več brisali temu!
Ovdje češ dobit informacije,od kojih češ imat šokove,jer od kud mi znamo što je s tvojim plučima i što,koje boje iskašljavaš!
Odi doktoru,jer može biti nešto ozbiljno,a kad te doktor pita,što si čekao ovoliki, što češ mu reči? Da su ti na Vutri obrisali post:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA

neophodnopolje

Ako je obrisano, obrisano je s razlogom. Ako ti se toliko kašlje, nemoj pušit :). Zna se desit da se zakašlješ, pogotovo ako natrpaš frulu sa vutrom kako treba, ali to obično prestane kad se privikneš :D. Ako kašlješ cijelo vrijeme, to nije normalno. Probaj prestat malo sa pušenjem, pa ako se ne smiri otiđi doktoru kao što kolega kaže :).
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Travan