Kako skinuti film sa Youtube-a...

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
02.11.2014
34
31
18
Otvorite neki video na YT
1.png
Skratite link kao na slici ispod
2.png
Lupite enter i odaberite koji format zelite kad vas prebaci na sledecoj stranici :)
3.png

• Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.545
128
88
Bosnia and Herzegovina
www.gandza.org
Jeste staro, ali ....
... kad mi treba neka zika za puta ... odem na youtube-u (našem mix od 1-2h ), na youtoube downloader (online konvertovanje, i download istog sadržaja) ....
Youtube Downloader (radi i na Windows 10 :D )

• Sviđa mi se
Reactions: revolution

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
1.473
3.774
188
Pa moze i ova app sto sam ja postavio... I ona gore iznad mog posta.
Radi i offline takodje... :djede:

• Sviđa mi se
Reactions: jaime88

grouchy

khoo-vakh!
16.08.2013
4.306
10.547
398
jel ste skoro skidali nesto?
ja juce i danas jedva skinuo par videa?
te video ne postoji, te neki eror 6, eror 5, te stopirano od juzera (mene) a ako i skine video zakuca na audio fajlu i onda naravno nema nista?]
koristim youtube dl-er.
neke random klipove sto sam probao da skinem, skine ko iz piiip, a one koje meni trebaju qrc :D
tek iz ko zna kojeg puta uspe?
jeste da sam koristio neku staru verziju, ali skidoh danas najnoviju i isti problemi/greske?

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
336
1.476
143
ja bre ukucam magic između you i tube youtmagictube i ono mi skine šta oću - koji fomat :)

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
1.473
3.774
188
Ja moram da pohvalim ponovo onu istu app koju sam gore postavio za skidanje svega sa YT.
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

Nije mi se jos desilo da nesto nece da skine, konvertuje ili samo da izvuce audio iz nekog spota... Podrzava i skidanje sa drugih sajtova. Bitno je samo redovno azuriranje, jer YT ne "miriše" bas najbolje ove aplikacije za skidanje, pa se stalno bore da ih blokiraju.