Kako smanjiti dejstvo Marihuane ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Najbolje ne pušitI ako se misli trijezniti, nema smisla. Ja uglavnom ne pušim dok obaveze traju ili dok mislim da me netko može nazvati i da ču morati negdje i te stvari. A kad završim sa obavezama i zapalim nema tog telefona koji če me natjerati da idem negdje zapravo telefon onda ne postoji za mene i obično se uopče ne javljam na njega.
A ako bi se več trebao trijezniti polio bi se hladnom vodom.
 

NoSeeds

Aktivan Član
17.09.2012
213
304
63
my.mail.ru
ne vidim smisao duvanja ako ces se "trijezniti",ja dok sam isao u srednju sam obozavao dolaziti naduvan na casove,sto ti vise brines da ce te neko provaliti to si vise upadljiv,bitno je biti opusten bez paranoje i tad malo ko skonta da si high osim ako ti nisu oci pukle,kad sam high i kad mi nesto iskrsne,idem normalno sve obavljati naucio sam se kontrolisati,jedino sto mi se po ocima poznaje da sam odvaljen,ali se vadim na neku alergiju ili nosim naocare :D
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
658
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Meni su pre te fore bile sa ocima, da puknu oci a sad nema te trave od koje bi mi pukle oci, i cudim se, uvek svima puknu a meni ne. :D
Inace ja nisam znao, i jednom prilikom kupim sa drugom dzuganj i odemo i napusimo se i pijuckamo na plazi, leto i kad sam usao u vodu kao da nisam nista ni popusio, to je jedan dozivljaj koji nikad necu zaboraviti, ostao bez trave i bio napusen sat vremena samo ahahha al eto da podelim sa vama da se vi ne zahebete ko ja :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
nisu ni kapi za oči zdrave, pogotovo ako se često koriste. isto tako ovisi i koje kapi uzmeš, moraju biti baš protiv crvenila...
 
jednostavno imaj vjere u sebe dok si high, znači čim tripuješ automatski se uočava.. panika je loša u bilokojem slučaju.. svi znamo da svi mi možemo u trenutku bit ozbiljni, čak i brže nego u "normalnom" stanju, i svi znamo da oči mogu biti krvave ne samo jer ekipi pada prvo na pamet trava, već i od sitne piljevine, alergije, prehlada, nespavanje, blejanje u pc dan i noć, budite kreativni, i ostalo je da briješ ko normala situacija. fino kultura i opuštenost šta god da je u pitanju.. kapi su loše, kod nekih ljudi pogoršaju crvenilo.. nikako u duge staze uzimat hihi happy smoking :)
 

Rasta Man

Aktivan Član
11.05.2010
127
148
43
Ma znaš što je meni najgore. kad se ovako napusim i trebam ici u ducan.... i onda dođem do ogledala boktemazo oči ko dvi crvene lopte... aj dobro bar mi se uravonmjerili kapci :zvezda::
 
05.03.2016
4
7
3
36
Misljenja sam da slatkisi uopste ne smanjuju rad thc-a, vec vitamin c. Tako je bar kod mene. Evo, bas juce ortak doneo OG Kush i odvalili smo se propisno i nakon deset minuta popili po casu limunade. U roku od 15 minuta smo se osecali upola manje naduvani...