Kako smanjiti dejstvo Marihuane ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.09.2013
1
0
0
Pozz ...jel se nekom desilo i ZASTO! ...znaci imate dobru vutru , vrhovi , masna, miris i ono jednom zapalis ubija ...i onda se desi nakon par dana opet zapalis i nista...kako je to moguce? i zast
 

fourtwenty

Aktivan Član
09.12.2013
95
93
0
Odgodi obaveze i uzivaj!!!A ako bas nesto iskrsne onda radi sta trebas napusen i bit ce ti super zanimljivo sta god radio,za oci se nakapaj i ljepota :D :D :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: GoLee
30.11.2013
48
12
8
32
Rijeka,Hrvatska
ne znam gdje bi drugdje smjestio ovo pitanje pa kad se već ovdje priča o tome kako se 'kamuflirati' sam odlučio ovdje...moj frend kad god zapali(uvijek istu) ima neugodan miris,ali ono baš sjeban miris...e sad me zanima da li je to do uzgoja ili baš do vrste?
 

Vu ing.

Aktivan Član
09.03.2012
191
229
43
Mozes da zamaskiras dejstvo tako sto osines par piva i onda smrdis na pivo i svi pomisle da si popio malo a to je drustveno/moralno prihvatljivije od marihuane

PS: autor ovog posta nikako ne podrzava konzumiranje marihuane od strane maloletnih lica i ostro se protivi istom. Ovaj post je edukativnog karaktera :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
cro_botaničar je napisao(la):
ne znam gdje bi drugdje smjestio ovo pitanje pa kad se već ovdje priča o tome kako se 'kamuflirati' sam odlučio ovdje...moj frend kad god zapali(uvijek istu) ima neugodan miris,ali ono baš sjeban miris...e sad me zanima da li je to do uzgoja ili baš do vrste?
tko ima neugodan miris ? frend ili frendova marihuana ?

Dakle , ako se uneredim od nekog kvalitetnog dzoka , i ne znam de sam , kako da izadjem mojima gajbi na oci u nekom iole normalnijem stanju ?
ako ti ćale duva,nemoš se sakriti :D
 

fourtwenty

Aktivan Član
09.12.2013
95
93
0
To tebi malo ostane aroma u nosu pa namirises po pamcenju. Ispari jako brzo iz odjece jedino ako si sada bacio dzox pa usao u kucu ili posao onda je lako namirisati.Sa jakne je nemoguce jer se na nju nakupi prijasnjih mirisa kao duhan iz kafica itd. Za miris iz usta je dovoljna zvakaca guma - bilo koja.A za oci: kapi,pogled u jako svjetlo (jako kratko u sijalicu npr.) da se zjenice skupe i miran si!!! I sada ne razbijaj glavu glupostima vec se bacaj na uzivanje!!! :D :D :D
 
17.01.2014
5
3
0
Ma brate, sto vise duvas to ce te vise boleti dupe sta drugi misle, makar je meni tako, pre me je uvek bilo frka,krio se blablabla i cim tako razmisljas odma te roka paranoja i sta onda dzabe duvas ako ce ti biti lose. Samo se opusti i to je to. Nauci da uzivas ne da te puca los trip. A za crvene oci, uvek hemokulin (kapi za oci) i to je to, resen problem
 
15.11.2013
29
3
0
Zapalim sa drustvom, taman zavrsimo i sve bude super, zvoni telefon, hitno moram da idem negde, koji je po vama najbolji nacin da se 'otreznite' kad se lepo uduvate? :)
 

Gagiba

Aktivan Član
Zapravo postoji način da se stabilizuješ koliko toliko, ali on je strogo mentalne prirode pretpostavljam da je on individualan za svakog posebno.
Ja lično u sličnim iznenadnim situacijama koristim kombinaciju mikro i makro kosmosa. Lociram svoju poziciju u svemiru a onda je prenesem na trenutnu lokaciju i neposredno okruženje. U komunikaciji ne ulazim u dubinske razgovore i svakog hvatam površno, bez analize sagovornika.
Ono što u pretpostavci treba da bude otežavajuća okolnost (jak uticaj THC-a) pokušavam da iskoristim kao "korporativnu" prednost... :)

Ili popiješ jedno pivo da se osećaš na njega i svakome kome izgledaš sumnjivo kažeš da si stukao deset komada!! :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran