Kako smotati dobar joint

Hesi Canna Mills Nutrients
16.12.2014
353
240
43
24
Kakva god da bila, ja uvijek oderem do kraja :)
Prosle godine sta sam uzgojio, jedna je bila super, ali druga koje sam dobio na bacanje je bila uzas, zapalis i neda ti se pomaknuti, ne puca prejako, ali tako lijeno da ti se neda zivjetii cak bi i nju do filtera oderao svaki put, nema iznimke :D

Sviđa im se: Superfly and xcx
18.11.2015
12
2
3
38
na temi sam procitao da se mogu koristiti pripremljene cigaret tube sa filterom? da li je to tacno? mislim meni bi mnogo pomoglo s obzirom da ganju trosim u medicinske svrhe i da mi se ruke jako tresu...

L0oD

Hocus pocus,try to focus but I can't see...
Grow Support
09.03.2015
5.550
17.763
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Frend,nekad sam osobno to radio... onaj aparat mali i odmah gotovo,a sas hvala bogu,manje problema sa podrhtavanjem ruku,pa se lepo srola... al bi posle napravljene cigarete,uzeo filter izvadio i ubacio flop... i ok je to bilo,probaj pa javni :) a mozes pogledat neki vajp ili ti lulicu ;) peace

23.03.2014
97
96
18
radio sam sa masinicom za duvan i onim fillterima obicnim,normalno sa flopom,ali ima jednu manu. ako se napljugas pre kraja i zabodes ode sve u dim,ne gasi se pljuga kao u rizlu kad motas...

02.01.2016
152
10
18
31
jedan mali savjet iz mog iskustva...pustite filter da malo viri van, samo seljaci pale onaj piece zle kad im ostane

09.06.2017
196
738
93
Ja u zadnje vrijeme motam na masinicu rucnu 100s najobicniju. Mrsko mi motat i nisam neki jos strucan. XD
Fino odrezem rizlu po pola i motam jedan sloj bez imalo viska papira.
Ali joj fino dam ljubavi i slozim carobni stapic

20.08.2018
1
2
3
28
Pozdrav iz RajvoSa
Debeo i nabuban da preljeva iz ljepotana i samo ga takvog pusim
A ta zadnja dva nemoj ni pusiti ostavi za ujutro 2 3 mica i citav dan ti je obojen.
Inace 20 i kusur iskustva i ako sve bude u dure ubrzo indor uzgoj pa se javim sa slikama
Ma da se razumijemo bitno je da je malac srolan a kako nije ni bitno znao sam ih pusiti u obicnom papiru u filterima od cigara itd.. kad nemas sve se moze iskoristiti iz trenutnog okruzenja

Pali topove zzzz

Sviđa im se: dmvusa and .i.