Kako smotati dobar joint

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.05.2007
2
0
0
41
yo,e...
jel itko zna rolati amsterdamish...tj rolati od strane di je ljepilo i onda ostatk rizle spaliti..
pljuga je jebena i tnaki papir...
ako neko ima neke informacije skicice crteze kako mislim o je vjezba al opet..
ae... btw neznam di bih ovo mogla pitat pa sam eto tu stavila...aeeee
uzivajte...
 
05.05.2007
2
0
0
41
ah tek sam sad skuzila da se o tome pise..ugl ima neko neke slicice..to je stavrno vjezba al to mi je umjetnost kad vidim frenda da on to roal sa takvom tehnikom i uzitkom...bio naj kad je bilo neko natjedanje..srolo je prejebenu za rekordno vrijeme...ae
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Nije teško tako naopako rolat to uglavnom ljudi zovu zastavica i isto ti je ko normalno rolanje sam rizlu izvana poližeš da se promoči i zaljepi i to je to
 
06.05.2007
1
0
0
39
e ovaj tulip je extra stvar ... spravih ga bas prije, i to iz prve, a nisam nista bar mjesec dana i jos mi je dz taman toliko stara, skupljo sam je po uglovima kutije, do zadnje mrve ... no da ne smaram. dje da postavim pitanje koliki je rok trajanja gandzi? moze odje :))
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
jebiga ja duvam več punih 20godina ali još kažu da su mij jointi užas izgled :(
smotam ja to žmureči ali se uvek potrudim fino naseckati- bez makazica nikud
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
red alibi je napisao(la):
yo,e...
jel itko zna rolati amsterdamish...tj rolati od strane di je ljepilo i onda ostatk rizle spaliti..
pljuga je jebena i tnaki papir...
ako neko ima neke informacije skicice crteze kako mislim o je vjezba al opet..
ae... btw neznam di bih ovo mogla pitat pa sam eto tu stavila...aeeee
uzivajte...

slojnica?to ja mogu...
 
18.05.2007
9
0
0
38
b r a i n c h i p je napisao(la):
nama je su slengu: fleg
Eengleski ''flag'', zastava... tako smotani joint izgledao kao zastava, dok je ne spalite i zapalite :)

mi to zovemo "slovenka"
nemam pojma zašto. valjda jer ima malo papira :)

inače u mom kraju ima pravilo "ako se da pušit dobro je srolano"
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Samo neka nije ko pita zamotano u 3 sloja ko tariguz papir. Možeš pravit te flagove a možeš jednostavno i jezikom i usnama višak papira otklonit tako da je dupli sloj samo gdje je zaljepljeno treba malo prakse i bude onda kao oni napunjeni u pre-roled cone(već pripremljeni papir s filterom,smotano i zaljepljeno samo treba napunit ko one stare puške što su punili barutom, treba pazit da ti ne pukne :) ) .
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
TorcidaSpalato je napisao(la):
Video tutorial ... kako smotati tulip joint na hard core način ... strava, obavezno pogledati.



I moj skromni doprinos (rollao uduvan)


Taman htjedioh da te pitam gdje nabavljaš duvan , kad pogledam malo bolje ono piše rolao uduvan , :) kakve to veze ima , pa nije ti 12 godina .
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
cannebosanac je napisao(la):
Taman htjedioh da te pitam gdje nabavljaš duvan , kad pogledam malo bolje ono piše rolao uduvan , :) kakve to veze ima , pa nije ti 12 godina .

Duvan nabavljam u trafici, Drum - extra mild ... a ovo ostalo ... ne kontam, majke mi. :)
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
cannebosanac je napisao(la):
Taman htjedioh da te pitam gdje nabavljaš duvan , kad pogledam malo bolje ono piše rolao uduvan , :) kakve to veze ima , pa nije ti 12 godina .

Zasto si odustao da ga pitas gde je kupio duvan ako je rolao uduvan? :icon_lol:
 

RastamanBG

Aktivan Član
04.03.2007
53
1
0
37
www.myspace.com

RastamanBG

Aktivan Član
04.03.2007
53
1
0
37
www.myspace.com
imported_Faca je napisao(la):
znan ali sve dobro ide osim dole kod filtera...oko filtera uvik mlitavo ispadne...pokušava san puno puno puta i neæe nikako da ispadne dobro :|



brate samo vezbaj, ja sam potrosio sigurno pakovanje i po rizli dok nisam izvalio kako ide, a ni sada mi ne ide super, ali su bar OK i vishe mi ne ispada sve u tolikoj meri kao ranije

evo ti savet za taj deo kod flopa, to se i meni desavalo.
kada postavis sve, kreni da rolash i izvuci malo flop(tako da pola flopa viri, a da je pola u samoj rizli) i nastavi da rolash. preporuchujem ti da nagnesh malo stranu na kojoj je flop NA DOLE kako ti sa druge strane ne bi ispalalo mnogo trave/mixa.
kada sve lepo srolash tj "istrljash" ide, bar meni, najtezi deo, a to je da zatvorish joint. ja to uvek traljavo uradim ali se kasnije snadjem.
pogledaj na youtubeu neki dobar videotut shto se tiche toga
e sad kada zatvorish joint, gurni flop nazad unutra i bice manje mlitavo. uzmi neku olovku/cigaretu... i sabij sve unutra. zatim uhvati joint sa suprotne strane od flopa i tresi sve.
sada bi trebalo da izgleda normalno. samo vezbaj i sve ce biti super

PRACTISE MAKES THINGS PERFECT...
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
70kgShita je napisao(la):
ja vas ne razumem vi stavljate flop na sredini ja stavljam na ivici rizle i posle obmotam!kako zamotate posle ako je flop u sredini?molim da mi objasni neko...

Kad stavis u sredinu samo preklopis prvo jednu stranu pa drugu(podmotaš prvu pod drugu).Nema bas neke razlike.Mislim da možda malo bolje prijanja uz filter ako obmotaš.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ne kontam ni ja kak na sredinu rizle flok stavit šta onda otkineš dio rizle koji je iza njega ili šta pušiš prvo jednu pa drugu stranu??
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
rijetko se nade tko moze smotati bas dobar đoint , neznam kak vecina radi predpostavljam da svatko mota sam sebi...mi imamo ekipu koja uvijek pusi zajedno tak da imamo tko ce motao i taj uvijek mota, imamo tko ce nabavit taj nabavi i tako dalje...
ali stvarno je lijepo gledati nekoga tko smota đoint kak spada da bude funkcionalan i da lijepo izgleda..ehehhe
e da , i da mi se ne raspadne i ne odlijepi u pola posla...