Kako smotati dobar joint

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
Ne znam, meni nekad novcanica samo kao podloga sluzi... Mozda i njima, pa ste istirpovali da motaju u to... mozda samo mrve u novcanicu... Ja to radim :p
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
Motaju u novcanicu od 50kn?damn....za te pare kupe rizle a ak kiosk,benzinska nije u blizini mozes za tih 50 kuna i platit taksi i kupit rizle..ja smrvim u mrvilivi iil ruci i u rizlu odma.kad se covjek spraksira moze sve.ja u hodu srolam baps.nije neka ljepotica al se da pusit.inace prvi put sam pusio s braticem.prvo mi je priznao da pusi,onda sam im ja rolao stalno jel mi je bilo fora.naucio sam rolat prije nego sam zapalio.pa onda polako poceo pusit i eto.al imam par frendova koji puse po deset godina i neznaju rolat.ja mislim da je to sramota.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
to isto.....

vise mi nije uopce bitno kako ona izgleda (kao sto je prije bilo) nego da ju sto efikasnije i brze srolam ako je neka situacija, najbolje mi je u lijevu ruku stavit duhan iz cigare, pa smrvljenu vuvu pomješat s tim, a u desnom dlanu rizla i onda samo poklopis rizlu preko mjesavine i okrenes ruke, sve je unutra, malo rasporedis stavis filter i gotovo.....

nema brzeg....
 
28.12.2011
6
0
0
31
POZZ svima ja sam pocetnik u ovome i zanima me zasto ja nebi mogao jednostavno uzeti obicnu cigaru iscackati duvan iz nje i natrpati vutre ,zapalit i napusit se...koji je najlaksi nacin motanja?
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Zato jer će ti trebati manje vremena da naučiš i smotaš na normalan način nego
dok sve isčačkaš i naguraš u prazni papir od cigarete.
[video=youtube;daF0HnyL4iI]http://www.youtube.com/watch?v=daF0HnyL4iI[/video]
 
23.04.2012
1
0
0
40
dakle, imate posla s totalnim početnikom. sramota me totalno haha i razmisljam jel da vas pitam ili ne, ali čitajući vaše dosadašnje komentare mislim da mi možete pomoći :D znači, namjeravam prvi put zapalit vutru i to solo čisto da se ispraksam i ne ispadnem idiot pred ekipom xD ne vjerujem da ce mi rolanje predstavljat problem jer motam duhan stalno a maltene mi ovo dođe na isto. ono što mene pati je što ne znam što mi treba :eek:hno: koliko vutre ide na joint za jednu osobu, koje rizle da uzmem (velicina), kod motanja da li da pomijesam duhan s vutrom prije ili stavim sloj duhana na rizlu pa sloj vutre pa opet duhana o_O . i u cemu je fora kod onih rips rolica? jel se to odmota koliko trebaš dugo pa se odreže ili koji k? XDD znam da je katastrofa ovo što vas pitam al želja za pravilnim pušenjem ovog mi je jača od trenutne blamaže haha. i koliko da popušim a da se ne prepušim? :O iako to vjerojatno ovisi od osobe do osobe..zasad mi samo to pada na pamet. hvala unaprijed i nemojte mi rec da u startu odustanem od sveg jer sam retard -_-
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
moras experimentisati, kako neko da zna kakvu vutru imas, napravi tri kombinacije pa polako (npr. 2/3 duvana 1/3 vutre, pa pola-pola, pa 2/3 vutre 1/3 duvana), predozirati se ne mozes, videces sta ti najvise odgovara
 
17.02.2012
6
0
1
39
Super je sve to, al ja uvijek zapnem na rizli kod onog koraka sto treba lizat :D , nikako da potrefim da smotam kako treba :S , ali super je "TUT", svaka cast ;)
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Sjecam se ja kad sam ucio motati. Uzeo sam si solo 50g masnih hedova i zakljucao se u sobu na 2 dana :)))
Prva frula koju sam smotao je licila na smotani wc papir poslje sranja majke mi moje hahahahahha jbg to sam pusio par puta... a dobro svih 50 sam krivo srolo pa sam si uzeo jos.


Uglavnom poanta price je: praksa praksa i samo praksa nista pitat okolo lol
 
18.03.2012
18
3
0
31
Ima jedan način za sve one koje ne znaju baš srolati joint (kao i ja), a to je da kada rolate da onaj kraj rizle koji nije s lijepilom znači s suprotne strane od one koju trebaš oblizati stavite u filter. Kada budete pravili filter tj. kada ga budete rolali i prije nego što do kraja zarolate filter stavite taj dio rizle u filter i onda lijepo do kraja zarolajte.Onda kada ste ubacili điđu u rizlu i onaj koji miješa s duhanom, stavili i duhana, sve ste lijepo poravnali i spremni ste zarolati joint, sada samo treba filter okrećati prema naprijed i kada okrećete filter samim time ćete i okrećati taj dio rizle koji ide ispod dijela rizle s lijepilom i onda kada ste sve lijepo namjestili, zaližite i spojite sve skupa i to je to. :D