Kako smotati dobar joint

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Da, to je obrnuto rolanje, i nije tako tesko kad skuzis tehniku. Fora je u tome sto ljepilo polizes kroz rizlu, otkines ili zapalis visak. Tako imas manje papira za pusiti, i laksi dim.
 

Torpedo

Aktivan Član
06.03.2007
80
4
0
46
E na to sam mislio...To je lepota rolanja...Nemash uopshte dodir sa lepkom+paira ostane tacnno toliko da obmota ganju.Ma vrh!!!
 
07.01.2007
25
3
0
35
Ma to vam je najlakse, samo stavite ljepilo na dio rizle koji se podvlaci- kad ga podvucete samo sa vanjske strane lagano ovlažite rizlu da dođe do ljepila i izgorite višak. Sad bi vam i crtao al mi se neda- to je inace u nasem slengu ekoloska bembura
 

Torpedo

Aktivan Član
06.03.2007
80
4
0
46
U pochetku,kada sam pocheo da rolam na taj nachin,vuspre su mi bile,iako stotke,kratke i debele,poput torpeda,pa otuda i ovaj moj nick...Kasnije je sve doshlo na svoje....KEEP ON ROLLIN!!!!
 
13.03.2007
19
0
0
35
he he mi smo tulipana tri jednom bili si pripremili, i u pocetku jako kul, al kad dodje do sirih djeova sva tri, od toga se rusi, i treba probat definitivno..
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
ja vas ne razumem vi stavljate flop na sredini ja stavljam na ivici rizle i posle obmotam!kako zamotate posle ako je flop u sredini?molim da mi objasni neko...
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
:eek:hno:
Stvarno neznam gdje si ti našao da ljudi stavljaju flop na sredinu rizle...

To ti je objašnjenje...
A tvoj post bi najradije brisao...ali neka stoji malo:)))

PEACE!:maryjane:
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
Samo zelim rec da je ona prva buksna cirkus... flop predebel i cirkus rizla... brate pusis vise papira od dima.


Nabavi si ArtInUse (pARTy IN the hoUSE) rizle, odma dobijes i flop idealan unutra i tanku dugacku rizlu za pravu busknu, ne duzu od 15cm da se moze vuc kako treba i da se pri kraju ne nahvata previse katrana.
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Pampers je napisao(la):
Samo zelim rec da je ona prva buksna cirkus... flop predebel i cirkus rizla... brate pusis vise papira od dima.


Nabavi si ArtInUse?.

Gde ima da se nadje kod mene nema u gradu.
Ima li u Bg-u?
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
Ne znam, u osijeku ima u churchillu na korzu. Sive su najtanje i najbolje, papir je rebrast pa se da fino stegnit
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Joint nije dobar ako ga ne ispresujete do 101 i nazad samo tad je zakon,verujte mi.Stavio bih sliku ali neznam kako...
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
70kgShita je napisao(la):
Joint nije dobar ako ga ne ispresujete do 101 i nazad samo tad je zakon,verujte mi.Stavio bih sliku ali neznam kako...

A taman si se bio unormalio nekako ... :-/

Zašto se rasipaš sa tim glupo pretencioznim izjavama ? Mislim koji qrac, nije dobar joint ako ga ne ispresuješ 101 ... whatever, šta si uopće mislio sa tim, da ga triba nabit do jaja ... ?

Na kraju krajeva, većina moje ekipe voli one mlohave, na brzinu smotane jointe. Kažu bolje ih puca. :vb_kez:

Da ne duljim, ne vole svi što ti voliš, nije ono šta tebi paše uvjek najbolje.

P.S.
Ajde unormali se, dobro te bilo krenulo. :icon_wink:
 
28.03.2007
5
4
0
43
imported_Faca je napisao(la):
Evo ovako...prvo pozdrav svima ja sam novi na ovom forumu...


Evo ovako ja i prijatelj smo kupili neki duvan koji se mota,znaèi nije onaj tvornièki i sada kupili mi rizle,filtere,sjeli krenuli motat(btw. ja i on smo totalni amateri u tome) i uvik krivo ispadne...gleda san ove iskusne kad bi iša s njima priko odmora zapalit travu kako oni motaju,znam teorijski dio ali u praksi ne uspijevan nikako...dio oko filtera bude cili mlitav,kao da pukne napola,pokušavali smo toga motat i motat i uspijemo zapalit ali cili taj smotuljak bude šugav nekako...znamo da to nije to pa ako bi neko moga sa par slika pokazat kako se radi bia bi zahvalan...

evo, ako jos imas isti problem probaj ovo, ja tako naucio i uvijek to napravim...

kad motas nemoj filter ful stavit u rizlu, ono, pusti malo (recimo pola) da viri van rizle i motaj normalno ko daces ga tako i zavrsit... e sad, zadnja stvar prije nego sto zavijes i polizes gurni taj filter nekim slobodnim prstom (koji ti pase) do kraja u rizlu, stinut ce duhan i rjesen problem..

hope i helped & works 4 me :costumed-smiley-027
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
ChronicKroner..gle nemam ništa protiv toga da se pomogne ljudima,ali to se radi u neko razumno vrijeme...
recimo ovaj post na koji si odgovorio...star godinu dana...pa stvarno mislim da se čovjek
naučio motati i bolje od tebe...:eek:hno:

Sigurno imaš najbolje namjere,ali to više qrca znači na ovom forumu jer od novih ljudi nitko ne j.e.b.e.
pravilnik ni mrvu kruva:sick:.

Brisat će se i tvoje ..i torcidino (zato jer je morao uletiti..ja sam zakazao) i 70šitovo

I još neki..:icon_lol:

Vrijeme je da skinem paučinu sa opcije DELETE!

P E A C E!:maryjane: