Kako smotati dobar joint

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.05.2007
8
0
0
34
sve sto ima reci je;sve je stvar prakse.u početku cete potrošiti cijelu rolnu da bi smotali nesto pušljivo a kad dođete do vrhunaca onda cete od 10 cm rizle smotati dva predobra đoksona.sto se tice nekih drugih tehnika meni se posebno sviđa tulipan.prelako za napraviti meni čak lakše od motanje standardnog jointa.jedini problem je sto vam treba malo vise travulje jer se neisplati pušiti na taj način ako imate za dva đonta.ja preferiram velike tulipane,preciznije oko 5 g trave al zato brate odvalite do jaja i ti i lega i njegov prijatelj i od njegovog prijateja 2 prijatelja,predobro.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Vi dobro smotajte, a ja ću vam reć kako dobro popušit :D :D

Inače, malen savjet onima koji žele dobro naučit motat... kolko sam primjetio kod onih koji su još novi u tome ili kod onih koji nisu dobri u tome (dođu skoro pa na isto), uzrok greške je glavni taj šta ne žele da uče i ne gledaju druge kako to rade!

Ja sad npr kad rolam, SVE ali ama baš sve stvari koje radim tokom tog čina, sam uzeo od nekoga koga sam procjenio da to radi najbolje (kolko sam imao dosad prilike da vidim, kad dođe netko bolji s nečim, preuzimam njegov dio)... od mrvljenja vutre, rađenja filtera, lizanja rizle do presavijanja, tabanja i zatucavanja i kako npr. tokom motanja sužavat rizlu (ovo zadnje je inače glavni razlog zašto kod većine pljuga ispadne ili puna zraka ili debela i mala a ne tanka i duga).

Gledajte sve dok motaju i učite kako tko šta radi...nakraju, skupljeno znanje kroz cediljku i sami napravite svoju kombinaciju koja vam naj leži:)
 

Bull

Aktivan Član
10.02.2007
139
124
43
i ja to ne kuzim ... ako ga stavis u sredinu , ostatak ce ti se zaljepiti za usta ili za dio rizle popunjen travom ... de malo pojasni ...
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Moras se nadimit da bi ga skuzio... Vjerovatno misli na ovo, kao na sredinu rizle po sirini...

ggjx6.jpg


Dakle normalno... tako svi motaju, barem koje ja znam...
 
10.07.2007
4
0
0
47
Mogu srolam dzok i sa jednom rukom. Pre par dana ja i ortak rolamo buksne i posle par minuta treci ortak ih pogleda i kaze brate ove buksne kao da je rolao jedan covek, sve su identicne, hehehe godine iskustva, rada truda i sve to dodje na svoje. Zato samo rolajte i rolajte i sve ce to doci na svoje:smoke18:
 

Jim Morrison

Aktivan Član
13.07.2007
65
1
0
32
ja imam masinicu za rolanje jointa... nije ko ona obicna za cigare nego je na jednom kraju tanja a na jednom deblja... za sekund zmotas odlican dzoujus i nabijen i lepo izgleda i sve to.... Ali meni je car u rolanju, zato retko kad je koristim!!! Samo kad zurim negde... posto uzasno nevolim ralot po tim nekim wc-ima...
Zivielo rolanje!!!
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Mislio sam da nikad ne bi mogao dobar jock da smotam dok sam gledao starije kako motaju iz sale,ali praksa je ucinila svoje,evo sad bi mogao jednom rukom da srolam :)peace & respect
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
U pocetku motao kako sam znao i umio... Ljepilo na unutarnju stranu, 3 sloja rizle ako se radi o nekoj širokoj rizli itd.
Zadnje dvije godine samo jednoslojke (zastavice, amsterdamski stil ili kako se gdje zovu) - puno pusljivije, ugodnije, manje stetno a po meni i jednostavnije za smotat lijepu gicu.
Nije bitno da li se pali ostatak rizle (opasno ako splalis i napravis rupu na gici) ili se samo otkine (bolje- ali se mora malo osusit ili pazit kako se kida).
Kod losijih rizli postoji mogucnost da, dok se otkida nepotrebni dio rizle (zastavica), se otkine i komad ljepila te da se gice raspadne.
Kod Smoking i OCB-a nema tih problema.

Uglavnom, jednoslojka je najbolje kako mozes pusit gice. Puno se bolje osjeti vutra, ne pece jer nema dva sloja papira itd.

Znaci, ili
papersrollsmokingblack.jpg

ili najbolja rizla
7733.jpg
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Da da brate OCB i Smoking su zakon,ja imam Smoking 120's i OCB 100's,nikad mi nisu pukle pri motanju ili kidanju nepotrebnih delova rizle...Ta dva pakovanja imaju po 50 kom. u svakoj.Ali moja su jednostavna i mala pakovanja nisu kao ova na tvojim slikama...


 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Mi ih imamo i u rolicama...
Iako moram pohvaliti i RS, ali u zadnje vrijeme su mi malo predebele - vise papir nego rizla - naucio sam se na bolje :)

OCB ima najbolje ljepilo od bilo kojih rizli a naravno da je i natural gum
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Jel to možda ona fora da prvo napraviš s jednim pa fino obulijuješ pa dodaš još jedan pa si sve namjestiš i tako mislim da je tak moj leag moto s dva i tri floka puno posla ali jako fora
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
hehe, tako je. s dva uopce nije bed, ali sa cetiri ili sest je vec zajebancija. s tim da je 6 cisto pretjerivanje :)) sljedecu sesticu cu postat da vidite :)