Kako smotati dobar joint

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Prije 30+ cca godina i prvih godinu dana ...smo u Francuskoj pušili, barem u u Parizu među svima omiljen papir Cord Bleu -plavi kord u prevodu a bio je plav i grub ko crvene rizle al nas je bolelo dupe kako smo se razvaljivali...sad kroz godine gledam čim tanji to bolji, rola mi je tak tak, volim pravilist za đox napravljen, pure hemp k'o što kolega reče...

pakovanje je bilo plavo mislim ne papiri...:razvaljen::
 

ming

Aktivan Član
16.09.2014
250
650
93
Ja kad motam stavim duvana jedno pola centa uz flop. Tako ne moram da pušim do kartona, jer inače poslednji dim zna biti gadan.
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Meni je poslednji dim najbolji,inace OCB samo koristim :) a nekad se desi i one fancy rizle sa ukusima raznim... al to se cuva samo uz zensko drustvo... Edit: al samo uz prve pomenute srolam vrh,mozda do tripa :)
 
Poslednja izmena:

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Ja kad motam stavim duvana jedno pola centa uz flop. Tako ne moram da pušim do kartona, jer inače poslednji dim zna biti gadan.

Ja isto, davno prije genetike kad su semenke bile tu i tamo ipak češče stavljali smo semenku točno u taj komadič duhana samog prije filtera bolje i zdravije i za usnu šupljinu i pluča....i kad čuje "plop" kad se semenka zapali i pukne ko pop corn motaš novi...:rasta:
 
06.08.2015
288
229
43
35
ekipa svaka čast na ovim duguljastim.. =) sjetim se ja tih dana pocetaka.. al di je to od sad.. pljuge su bile min. 3g žita + 2 cigare ako je bila jedna to je bio 100s i dobro si prošo.. hehehehhehe.. nakon nekog vremena gledam ostale i skuzim svi motaju da je fić na lijevo jedino ja kontra eh kazu to je kako si zamotao prvi.. da je tad netko vidio ovakav joint duguljasti dobio bi sljagu.. vremena se mijenjaju.. prije je bilo nezamislivo stavit kesu u gače jer mjesto za to je bila čarapa ovako bi opet dobio šljagu.. bilo je in zamotat panj hedovine u rs široki jer da sam motao u uski dobio bi šljagu.. hehehhe.. šta reč volio bi zamotat jedan kratki top na duplog remusa do 8cm i promjera da se usereš..
 

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
jeste dosadni.. hahaha.. di su fotke?
ja gasim joint cm prije kraja, neće me ta dva dima spasiti.

stvar navike, ako si grower onda te razumijem, "ima se"...ako nisi kao ja onda si več jako sretan kad imaš peticu Amnesie ili Northern Lights i slično nema bacanja...:):rasta::banana123:

p.s. da mi tvoj cm jointa svaki put ostane od jutra do uvečer, imam osječaj da bi se skupilo i za mene đabe pušit :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: xcx
16.12.2014
353
246
43
30
Hahahahah znaci nisam jedini! :D
Recimo kako se jos nisam uhodao u to growanje i imam samo jedan grow iza sebe, dok je bilo gasilo se kao cigare, a kada se nema, samo sta filter ne popusim hahaha :D
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Ja kad motam stavim duvana jedno pola centa uz flop. Tako ne moram da pušim do kartona, jer inače poslednji dim zna biti gadan.

Ja isto, davno prije genetike kad su semenke bile tu i tamo ipak češče stavljali smo semenku točno u taj komadič duhana samog prije filtera bolje i zdravije i za usnu šupljinu i pluča....i kad čuje "plop" kad se semenka zapali i pukne ko pop corn motaš novi...:rasta:

Ja isto stavim malo duhana uz kartončić kako bi iskoristio svu vutru. A nekada, prije desetak godina kada je bilo ko pljeve to nismo radili. I znalo se desiti da se baci i 2 cm joje. Ako pretrpiš napade zbog toga samo kažeš da je to za Marleya.:rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: chakos

ming

Aktivan Član
16.09.2014
250
650
93
Da kad se sjetim toga, motaš i ne stane sve što si izmrvio pa ladno baciš i kažeš za Marlija. I to je bila redovna pojava.

A te fraze, ko se floka nije napušio... to najviše i spominju oni što se nisu floka napušili. :D
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
uzgojio sam tako losu jednu vutru da sam se naviko bio bacat pola doje onda sam preso na pravljenje pola duhan pola cistak.