Kako smotati dobar joint

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.12.2014
353
246
43
30
Kakva god da bila, ja uvijek oderem do kraja :)
Prosle godine sta sam uzgojio, jedna je bila super, ali druga koje sam dobio na bacanje je bila uzas, zapalis i neda ti se pomaknuti, ne puca prejako, ali tako lijeno da ti se neda zivjetii cak bi i nju do filtera oderao svaki put, nema iznimke :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Superfly and xcx
18.11.2015
12
2
3
43
na temi sam procitao da se mogu koristiti pripremljene cigaret tube sa filterom? da li je to tacno? mislim meni bi mnogo pomoglo s obzirom da ganju trosim u medicinske svrhe i da mi se ruke jako tresu...
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Frend,nekad sam osobno to radio... onaj aparat mali i odmah gotovo,a sas hvala bogu,manje problema sa podrhtavanjem ruku,pa se lepo srola... al bi posle napravljene cigarete,uzeo filter izvadio i ubacio flop... i ok je to bilo,probaj pa javni :) a mozes pogledat neki vajp ili ti lulicu ;) peace
 
23.03.2014
99
147
43
radio sam sa masinicom za duvan i onim fillterima obicnim,normalno sa flopom,ali ima jednu manu. ako se napljugas pre kraja i zabodes ode sve u dim,ne gasi se pljuga kao u rizlu kad motas...
 

Vanzemljak27

bzzzzzz
09.06.2017
373
2.131
143
Ja u zadnje vrijeme motam na masinicu rucnu 100s najobicniju. Mrsko mi motat i nisam neki jos strucan. XD
Fino odrezem rizlu po pola i motam jedan sloj bez imalo viska papira.
Ali joj fino dam ljubavi i slozim carobni stapic
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Aezakmi246
20.08.2018
5
5
3
33
Pozdrav iz RajvoSa
Debeo i nabuban da preljeva iz ljepotana i samo ga takvog pusim
A ta zadnja dva nemoj ni pusiti ostavi za ujutro 2 3 mica i citav dan ti je obojen.
Inace 20 i kusur iskustva i ako sve bude u dure ubrzo indor uzgoj pa se javim sa slikama
Ma da se razumijemo bitno je da je malac srolan a kako nije ni bitno znao sam ih pusiti u obicnom papiru u filterima od cigara itd.. kad nemas sve se moze iskoristiti iz trenutnog okruzenja

Pali topove zzzz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dmvusa and .i.