Kako smotati dzoint jednom rukom??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

TotalUnderground

Aktivan Član
03.11.2008
64
6
0
35
e,ovo me muchi vec duzhe vreme,chuo sam da ovde kod mene ima par likova koji to umeju,ali ih nikad nisam video..na internetu nisam nashao nikakav gajd...da li je to uopshte moguce ili je samo josh jedan od mitova vezanih za vutru...??i da li neko od vas dugogodishnjih pushacha ima ovaj skill?

zanima me,jer sam jedan od onih da mi je pola gushta u rolanju,a pola u pushenju,a dostigo sam perfekciju u standardnom rolanju,i popravio vreme,da ga vishe ne mogu dostici..nekima ovo mozhda zvuchi glupavo,al ja volem,shta cu..
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Moj bivsi je znao srolati jednom rukom i kurcio se s time kao da je ne znam ti ja sta :icon_lol: Ne mozes to bas uraditi po tutorijalu, potrebna je praksa. Vjezbaj prvo samo s rizlom i travom dok ne steknes osjecaj pa onda kasnije dodaj filter. Nije to neko veliko umijece, vjerujem da ti nece biti tesko, pogotovo ako kazes da perfektno rolas s obe ruke, smatram da ti ne bi trebalo duze od sedmice da se usavrsis i u ovom vidu rolanja :icon_lol: mada mi nikada nije bilo jasno zasto se pravi big deal oko motanja, ali hajde necu opet pocinjati :icon_lol:
Sretno i javi kako ide :sun2:

http://www.ehow.com/video_4414265_rolling-cigarette-1-hand.html
http://www.youtube.com/watch?v=tbeBG9-VRsQ&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=IQc5m5HOIuU&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=MP8lnI_2T1c&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=LsjEbpt39sk
 

TotalUnderground

Aktivan Član
03.11.2008
64
6
0
35
e,hvala puno eva,ja znam da ti to ne rsazumesh,ali gusht je pushiti svoju kreaciju,to je kao kad napravish savrshene lazanje i onmda uzhivash jeduci ih...razumesh,sakramenalno,vaporiziranje,transformacija u drugi hemijski jednachinu,ashes to ashes,dust to dust...
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Ako si već dobar u rolanju normalnom metodom imam pitanje za tebe.
Kada god motam, najteži mi je deo da presavijem zlu savršeno. Gledam neke ljude oni uguraju rizlu prstima i lagano saviju ali meni to nikako da uspe. Daj neki savet nervira me što ne mogu da izvedem to :D
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ma jel be zaebajete
pa sve u malu rizlu se može smotat jednom rukom
ovi svi motaju duvan a to ništa lakše
moga bi i bez ruka
zubima
nego fora je u veliku rizlu

a ovo u malu je kao da da imaš malu tuki pa se još qrciš:icon_lol:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
nakon nekog vremena, bolje su mi i gore pljuge za pušit nego one perfektne:D imaju više duše:)
A šta se tiče jedne ruke, neda mi se ni ovako više motat jednu za drugom, kamoli još jednom rukom:D treba ove koji nikad ne rolaju naučit s dvije:p
 

TotalUnderground

Aktivan Član
03.11.2008
64
6
0
35
ja lepo stavim flop na kraj rizle u sredinu,onda stavim smeshu,pa ga muljam (neznam kako bolje da se izrazim) da se to sve lepo unutra sjedini i dovede u red,pa krenem da ga muljam na dole,sa 2 ruke uzmem flop pa lepo ushushkam rizlu oko njega (to mi je bilo najtezhe da skontam,al sve se vezhbom postizhe),pa sa dva prsta desne ruke drzhim flop,malo ga zarotiram prema gore,a levom vuchem prema vrhu dzointa...i tako vishe puta,malo zarotiram flop,pa prevuchem dok ne dobijem zheljenu debljinu i chvrstinu u zavisnosti od olichine koja je unutra..volim kad su joxovi dugachki i tanki,a ne mali i debeli,mada najvishe volim one buxnetine od po tri grama do fula napunjena stotka..mmm,njam,njam..nadam se da si skontao tarki,teshko je to rechima,a crko mi je fotoaparat pa ne mogu da slikam..

nakon nekog vremena, bolje su mi i gore pljuge za pušit nego one perfektne:D imaju više duše:)

word.....:sun2: najbolje mi je kad po kishi iza neke zgrade dok duva vetar motam,pa ga zbrzam,samo da se shto pre zavrshi pre nego shto neko naidje,pa bude onako sav zguzhvan i iskrivljen,ono vidish iz aviona da je dzoint,onaj pravi rastamanski..a za indoor varijante uvek rolam fensi,merak mi je...
 

oldbulllee

Aktivan Član
21.11.2008
93
1
0
43
ja mogu srolat jednom rukom, a znam i jos likova koji to umeju; ali nikad nisam uspeo ( niti video da je ko drugi) da zamotam pristojan jox na taj nacin. to je ono fora za show of, ili ne daj boze nuzda nekom ko nema obe. ako hoces da ti sprava bude kako treba motaj s' obe. ili ako si roller 7. dan, e, onda ti jos mozda i ispadne podjednako dobro samo s' jednom rukom.
 

Frula

Virtuoz
30.10.2007
193
9
18
32
www.badgerbadgerbadger.com
srolo ja s jednom rukom jointic mali na olympia tower-u u minhenu (gore piri vjetar, jako, jako) iako sam dosta zakrzljao sto se tice toga.
prije godinu dana otprilike sam bio dosta uvjezban.
sad rolam samo lijepe frulice i iglice (nekad i gice) :)
a sabijen srolam najbolju :)
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
ja mogu masinicom smotat, no sad vjezbam motat jedan jox sa 3 masinice odjednom dok zubima flipam palacinke uz reciprocno uvrtanje obiju peta penetrirajuci elektronski spin cestica vodika u zitkoj masi agave
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.