Kako smotati dzoint?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
znas kako kazu
9s5pis.jpg
 
08.01.2015
40
29
18
Dolina Vukova
Ipak moramo priznati da one bolje motaju joint od nas i mi sve sto vise starimo svejedno nam je kako izgleda samo nek gori ... onda druga je prica kad to malo prstici smotaju za razliku od nas nekih koji imamo tubave prste ...hahahahaha ipak cast pojedincima ja sam jedan od perfekcionista ne volim kada nije simetrican ... npr ja lijepsoj polovoni za 8 mart pripremim specijano izenadjenje mozda nekom bude od koristi ... uz ruze i jedan tulipan ... hahahahahah ... :ljubav:

:spliff:

photo.....jpg photo....jpg
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ovo dole na drugoj slici ti nije tulipan, znam šta je al nemogu se sjetiti kak se zove. Puši se na običnu cigaru i mislim da potječe iz dominikanske repuplike il tak nešt. Ova prva šablona je za tulipan ali bez latica pa ti pepel pada uokolo. Napravio sam ih se bogu hvala na desetke kad sam bio mlađi, i bez bar 3 grama vutre tulipan nema smisla ;)
 
08.01.2015
40
29
18
Dolina Vukova
Ma ok ali znas na sta mislim ako si ih vec napravio uz malo kreacije mozes i do latica a tu je nestalo papira pa smo morali malo improvizovati stvar ali je na kraju ispao lijepse nego inace ...I tacno nista bez 3 grama ne lici na tulipan... I nije bas za pocetnike ... :zvezda:::D:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva