Kako smotati dzoint?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kurt_cobain

Aktivan Član
05.07.2005
71
0
0
ja nisam nikada imao los trip, ali apsolutno nikada. ponekad mi se desi da budem paranoican, vecinu puta i ne znam uopste gde se nalazim, ali jednostavno kazem sebi da je sve to ok i da treba samo da se opustim i uzivam.
a sto se tice prvog puta-meni je bio odlican rad.
moja drugarica je sinoc prvi out probala ganju i iskulirala. kaze da su joj bila suva usta i oci su joj bile crvene, ali jednostavno nista nije osetila.
 

xarabas

Aktivan Član
05.09.2005
161
8
0
40
Ma prvi put trebas samo biti opusten i nema nikakvih losih tripova,a i osjeti se nesto.Svi pricaju o tim nekim losim tripovima,kad ja nisam za svoje 2 godine od tih losih tripova nista imao,nikad i necu.
 

embrlajzer

Aktivan Član
29.10.2004
119
3
0
39
www.labrnja.tk
Ja medjutim znam za 2 osobe koje su u mom prisustvu probale prvu ganju i odradilo ih je... marihuane su bile vrhunske, domaæice... E sad, nisu provalile baš da je to taj rad, bilo im je èudno, a garant sa gandžama koje sadrže manji procenat THC osobe jednostavno ne mogu da prokljuve, dok s ovakvim ubicama ne možeš a da te makar malo ne klepi...

I još nešto, i duvan klepa po mozgu, bar nas nepušaèe. ~~
 
23.12.2005
13
0
0
bLoCk je napisao(la):
Znaci laik sam u owim stvarima pa bih molio da bi objasni neko kako smotati najobicniji dzoint.Znaci nikakve egzibicije nego onaj standarni...Znaci kod sebe imam "paklicu" koja je dovoljna ja mislim za 3 dzointa e sad da mi onjasni neko kako se smotava :) dal isijecem obican papir u obliku pravougaonika istresem vutre na njemu i savijem zapalim il kako vec?Uzmem obicne cigare ispraznim duvan i ubacim vutre?

Poshto si toliko smorio da nemozesh da smotash buksnu
najbolje da te nauchi maj ortak kermit(Zodra).

my.php
[/URL]
[/img]
my.php
[/URL]
[/img]
fkermit57hi.jpg
[/URL]
[/img]
fkermit70xe.jpg
[/URL]
[/img]
fkermit103zc.jpg
[/URL]
[/img]
fkermit139wk.jpg
[/URL]
[/img]
 

Oresar

Aktivan Član
17.11.2005
51
0
0
sve zavisi s kim pusis i sta pusis,meni je od vutre uvijek bilo super,je na pocetku sam znao i povracat i srce radi i sve negatvine posljedice,to su bili pocetnicki dani (isto ko sto ce se netko ispovracat kad se prvi put dobrano napije u zivotu ili ako se prejedete),sad kad vec malo duzem dimim,nikad mi nije lose,dapace super mi je,naravno,ako netkome neodgovara,bolje da ni neuzima
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
kad sam pocela pusit prvih 5-6 puta mi nije bilo nista... samo ko da sam popila 2 pive... a onda jednom kad smo se svi lijepo skupili u krug i zdimili se.... jaaaaooo kad sam se pocela smijat... i sad mi svaki put bude super...
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Hehe.....najobièniji :wink: :lol:

Inaèe, kod ovako velikih pljuga obavezno je napravit velik filter (oko 2 cm) i mora bit širi inaèe se ne može uvlaèit.

p.s. Lijepo sfrljeno, brate :)
 

DA GURU

Aktivan Član
20.01.2006
66
0
0
doors_of_perception je napisao(la):
Hehe.....najobièniji :wink: :lol:

Inaèe, kod ovako velikih pljuga obavezno je napravit velik filter (oko 2 cm) i mora bit širi inaèe se ne može uvlaèit.

p.s. Lijepo sfrljeno, brate :)

ma da, velike pljuge su sranje i za radit i za pušit i nisu previše zahvalne...više volim male cca 10-15cm...

imam jednu sliku uploadanu veæ pa evo:

 

DA GURU

Aktivan Član
20.01.2006
66
0
0
takve frule ne možeš normalno pušit...nego ga moraš ili držati/pridržavati cijelom dužinom dlana ili ga pustiti za dole vertikalno...ili staviš preko krova od nekog auta, lol

e da, motanje...mora ti neko pridržavati jedan kraj (prednji) dok ti motaš...



...iako frend sam smota dosta duže i bolje pljuge od te...
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Najgore zato kad su u ekipi svi lijeni i nitko ne želi držat taj drugi kraj dok se motaju takve autoceste

:jebemo_tjelawe:

...mamu im, pušit a ne radit. Sreæom pa postoji uvijek onaj "Zadnji".

:behe_hehe:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Vutragenjo je napisao(la):
Sto to pusite pelin?

Oprosti, ne shvaæam te.

Pelin sam u životu samo konzumiro u obliku alkohola i danas mi je to najmrskije piæe. Zadnji put kad sam ga pio toèno 25.2.2004., i to mrskog li "Labuda" (Imate u Hrv 4 osnovne marke pelina...ne želim nabrajat radi reklame, al Labud ima najviše alkohola: 31% i meni osobno je najnekvalitetniji), popio sam ga litru na ex i išo u zvjezdarnicu (imali školski organizirano), napravio skandal itd. da ne duljim... Godinu dana sam ga svakodnevno konzumiro, sve do tog 25.2. kad sam prestao pit žestoka alkoholna piæa, a 25.2.2005. presto i sa svakom konzumacijom alkohola. Rad na Sebi Braæo...i problem Riješen.
Zato danas i sam miris pelina mi se gadi i ne podnosim ga.

Kažem Vutragenjo da imaš onaj "popularni" cannabis bonton...Tko rola zaslužuje da puši prvi iz èistog razloga da je on najzaslužniji za moguænost konzumiranja. Tko mu soli je drugi, nakon njih ide onaj tko drži svjetlo ("svjetlaèa") i nakraju ostaje onaj "Zadnji" koji ništa ne radi il jednostavno zaboravi reæ "manjaèa" i gubi bitku s ostalim neradnicima :wink: