Kako smotati dzoint?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Ove smart filtere ima za uzet preko interneta... Smart shop koji je držao te filtere u ZG je zatvoren, a headshop u ZG ne drži ovakve filtere neg samo karton...
Ugl, stvar je u aktivnom ugljenu koji je u filteru i on pročisti dim i u sebe upije sva ona govna koja se kroz obični filter ne pročiste... Dim je skroz glatki, jedva da se i osjeti uopće... Osjeti se ona prava aroma ganđe.
Kad se proba, jasno je da je pljuga sa smart filterom skroz druga liga. Imam čak feeling da bolje puca s ovim filterom, ali možda je to placebo samo :D Cijena za 100 filtera koji se mogu više puta koristiti je oko 10€.
Eto tolko...
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Potvrđujem da, ako je placebo onada je dobar,hehe.
Dim je sasvim lagan i čist,a rad je nekako pojačan.Bozga:thumb:za preporuku i par komada :)I da ne zaboravim,2 male pljugice danas a filter još nije za baciti:)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
dizemo iz mrtvih, neverovatno al tokom prosle godine ni jedan post, izgleda da su svi naucili ;)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=y5Mz1pdFhyE
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dk1litk

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Mozda puši SKUNK pa mu treba više duhana jer je malo SKUNKA stavio da se ne odvali previše, a htio je velik joint.

P.S. morat cu ja napravit jedan video tutorial, nije me se bas ovaj dojmio :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
blueberry kush je napisao(la):
... ja i kad skunk pusim ...
ma po cemu je on toliko poseban kad mora to: i kad... inace frend, sta pusis kad ne pusis skunk... i kad je on toliko poseban otkud ti nick vezan za kush, stvarno me zbunjujes, a tamo negde si napisao kako je vazno da se razumemo, ja te zaista ne razumem, ovo je vutra forum, i skunk ima vrlo jasno znacenje, a to nije: bilo koja vutra koja je dobra, nego je zapravo i jednostavno skunk kao vrsta. nadam se da se sada razumemo pa te molim da obratis paznju na terminologiju i specificnost svake vrste, jer ipak nismo na forumu svet biljaka ili ratarstvo pa da se sad tu nesto uopstava. peace to all

edit:
a to kako motas mogao bi nam i demonstrirati, sta je tu problem, ukljuci digitalac i napravi karatak video zapis, moze samo dobro doci ovoj temi, nemam nista protiv
 
29.04.2013
14
4
0
pa znam da je sorta za cem me ti smatras, znam toliko razgraniciti i nisam samo pusio ulicnu robu ako to mislis,i kakve veze ima moj nika sa citavom pricom ne znam ...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
smatram te clanom foruma i samo bih zeleo da razjasnimo terminologiju jer se na par mesta vidi da spominjes samo skunk, naspram "obicne vutre" (nemoj sad da te citiram), tako da opusteno, necemo vise spamati a ti se onda koristi adekvatnim nazivima i sve ok
 
  • Sviđa mi se
Reactions: blueberry kush

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Smotam frulu s jednom rukum, s fikijem na ljevoj strani, s fikijem na desnoj strani, s obje ruke, u mrklom mraku, zavezanih očiju, naopako, veliku, obiteljsku, malu, ma kako god želite i svaka je dobra i što je najbitnije dimi se :)
Kako smotati dobar Joint, zavisi šta se definira pod "dobar", za mene je svaki koji se dimi dobar.
Skoro godinu dana sam pušio samo iz lule, bio sam neka vrsta popaja, al pošto je lula bila od stakla samo je krcnila jedan dan pa sam se vratio ručnm radu :)