Kako smotati dzoint?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.05.2013
5
1
0
mozda vam zvuci smesno ali ja tek sad prvi put imam priliku sa papirom na izvlacenje da motam,i mogu reci da mi solidno ide kad se nauci covek princip ostalo je lako :) jer sa ekipom uvek iz 100s i nije nam bitno bilo to dok sad nije drug poso do zla shteka donio sve i svasta :D pa moramo i nesto promenit, a inace super sajt nisam znao da ovo postoji dobrih stvari imate ovde,covek sve da nauci :hehe:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
2ze9ild.jpg
:thumb:
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Evo tek sad sam prelistao ovu temu od prvog do posledjeg posta i nisam pronašao da neko mota na način kako ja to radim. Meni je to najlakši način i uvek ispadne dobro.

Jednostavno, smotam karton za "filter" ( vidim da mnogi kažu flok, mi ovde koristimo izraz flop, svejedno) , ubacim jedan kraj rizle u flop, držim za karton i malo okrenem na prazno tako da rizla stoji blago uvijena, ubacim smesu unutra, rasporedim, natapkam i samo zavrtim flop, rizla maltene sama odradi i zarola se. To je to.

Ne umem bolje da objasnim ali je stvarno jednostavno. Mada nemam ništa protiv bilo kakvog motanja, bitno je da se dimi naravno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mukson

Detox2Old

Aktivan Član
21.11.2012
176
424
63
33
patim se već 3 dana da smotam prvi joint,naravno pati me onaj dio s krajem,tj kada treba zamotat...

pitanje,duhan ili ne?koja je razlika?pitam jer ne podnosim duhan baš najbolje,a joint s čistom vutrom nisam probao...

trenutačno sam došao jedva do ovog malog momka,mislim da ne mogu većeg jer nemam veće rizle... :(

 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ako je pun vutre onda ti je taj dosta heheheh....

Ma bitno je da sam sebi mozes smotat nikad se nisam zamarao kakva mi je pljuga, bitno je da nije rasparana i šuplja, tj da se proces pušenja normalno odvija, svi oko mene mi govore da motam vrhunski al nikad se ne trudim nego samo smotam šta brže da se taj tako nebitan dio uživanja vutre šta brze riješi.

I da, zadnje vrijeme već konstantno samo slojke motam i motam ih jednako brzo kao i regular, stvarno je isti k samo ližeš prije, a manje papira pušiš.

Uvijek ću biti veliki fan DOBROG bonga i zato mi nikad ne pada na pamet da stvaram neku filozofiju iz motanja frule. :)
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Detox i bolje ti je tako mala rizla za cistu vutru...

realno, king size neces popusiti sam nikako odjednom, a i pred kraj vutra ima okus potrosenog wc papira (sto se kod obicnih malih rizla ne dogadja)



Samo rokaj :D
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
heheh, motanje je poseban gušt.. :spliff:
ali oni pokušaji motanja frule kad si poluosakaćen i nemožeš.. pravi izazov.. onda oduševljenje kad ti uspije..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Creative
23.10.2012
7
12
3
29
Svuda pomalo
Hooker je napisao(la):
Evo tek sad sam prelistao ovu temu od prvog do posledjeg posta i nisam pronašao da neko mota na način kako ja to radim. Meni je to najlakši način i uvek ispadne dobro.

Jednostavno, smotam karton za "filter" ( vidim da mnogi kažu flok, mi ovde koristimo izraz flop, svejedno) , ubacim jedan kraj rizle u flop, držim za karton i malo okrenem na prazno tako da rizla stoji blago uvijena, ubacim smesu unutra, rasporedim, natapkam i samo zavrtim flop, rizla maltene sama odradi i zarola se. To je to.

Ne umem bolje da objasnim ali je stvarno jednostavno. Mada nemam ništa protiv bilo kakvog motanja, bitno je da se dimi naravno.
Takodje...

Ko pocetniku mi bio laksi taj nacin i ne vjerujem da cu je drugacije ni motat :)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
pa svaka pljuga ima dio mene, ali mi nije vise tolka napetost u motanju pljuge kao prije

naravno da imam svoj proces kad to radim i uvijek je isto, samo ne dajem toliku paznju svemu tome kao prije kad sam bio manji xD