Kako smotati JOINT video vodič by Don Sensi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Ja sam nekad molio ko ce mi smotat ili bi punio cigaretu :) al sam trening i gotova stvar... mada ozenis se sredis problem,samo javis suprugi da ti smota i mirna glava :sesir:
Jebote, ja se sječam jedne situacije, sad sam se napljugo prvo amnezije a onda domače ćibe pa sam se sjetio nas 5 u parku imamo 25 icu mare svi zajedno najbolji frendovi imamo i rizle, tada je bio u fr.di sam živil Cord papir plavi velki , ne znam zakaj, imali 5 upaljača valda i 7 očemo pušit ko svinjčad jer smo novopečeni i popušili čekić od dva i pol sata prije nego kaj se lik vratio, valjda se napljugavo kod suplajera na naš račun a nas 5 mangupa nas kiši se bodrimo "sad će, ma Abdel je ziher liki tak....i dođe Abdel osmjeh od uha do uha da nam žižu i kaže ajde vidimo se i mi u park i iamo navedeni materijal, sjedimo na klupi pod lampom a nitko ne zna motat, e to su bile drame, i nako sat i pol smo napravili prvi krumpir pod svjetlima upaljača i nočne lampe na banderi u parku....ima tom 30 godina hehe :spliff::spliff::spliff::spliff::spliff::spliff::spliff::spliff::spliff::spliff::skot:::skot:::skot:::skot:::vutra:

i da mi još edit, pa evo zli jezici imam pet banki pušim maru 30+ godina govorim, ali stvarno 3 strana jezika u govoru i pismu,francais, english, castellano/espanol , i jpoš 2 jako dobro, radim u uredu i imam plaču veču od 80% Vas hipokrita koji serete protiv Mare nostrum, i do stote ću pušiti a van posla svi koji poznam duvaju 97%, zanimljivo sociološki....

i da ak nekom treba prevod sa nekoh od tih jezika (nikad se ne zna ) nek mi javi :)
 
Poslednja izmena:

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
@Superfly direktore.. opusteno.

Šta mogu, uhvatila me inspiracija :djede:
Ma opušteno i napušeno naravno.....ponekad me samo izbaci iz takta licemjernost ovog društva u kojem alkoholičari prolaze kao normalan folklor a netko tko duva odmah bude stigmatiziran od strane baba i dedeka koji drmaju brlju svakodnevno a ljeta provode u crnim vunenim gaćama i hulahupkama koje peru jednom mjesečno kada se dobro usmrde......šutim ja i mirujem več 30 godina+ ali sada mi več laganini ide na živce cijela ta komplikacija oko obićne biljke čije su pougljenjene sjemenke nađene u grobnim humcima u Sibiru cca 3000 godina prije nove ere......

peace...:rasta:
 

Rope73

Form
Poznanik Foruma
02.06.2015
591
4.662
163
50
mada ozenis se sredis problem,samo javis suprugi da ti smota i mirna glava
Moja se udala za mene da ne mora da mota,ma ni flopove da pravi..gotovanka :)
Sto se tice teme,ja sam se bio (nekada daavno ) zakleo da dok ga ne naucim u jednoj ruci,u djepu dok setam da ga smotam,necu se okaniti treninga :)
Ipak sam ga se okanio,i popusio djepove ;)
Imao sam slomljenu shaku,gips sam "urolao" tako da taman rizla stane a palac drzi flop i ostalo samo ide :)
Pozz... :)