Kako smotati shit?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Marsbre

Banned
Banovan
12.07.2007
28
5
0
35
Ljudi znaci ako je ovo negde jbga trazio sam i ne mogu da nadjem. Stvar jr sledeca, imam kockicu i objasnjavali su mi ljudi kako da napravim dzok ali necu da ga srolam shelo pa da mi se sve sjebe kada ga budem pusio...
Da li moze neko da mi ilustruje kako da srolam shit???????
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
vrlo jednostavno,uzmeš kockicu,zagriješ je upaljačem samo jedan njen dio(ako je dobar haš ne treba puno stavljat)taj zagrijani dio uzmeš palcem i kažiprstom(lako ćeš otkinit)pa onda smrvi sve to u rizlu s duhanom,a motanje je jednostavno isto kao i s vutrom,ali nemoj puno tucat nakon što zarolaš doavoljno je da natucaš par puta,zavrneš i...:sick:
 

Marsbre

Banned
Banovan
12.07.2007
28
5
0
35
E hvala momci, evo nasao sam neke slicke pa da ih stavim ako jos nekom bude trebala pomoc. Znaci fora je u stvari da se duvan posoli.
joint1.jpg

joint2.jpg

joint3.jpg

joint4.jpg

joint5.jpg

joint6.jpg

joint9.jpg
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
Mislim da ti je puno bolje shit fino nareckati oštrim nožem. Uzmeš kockicu i što tanje nasjeckaš tanke šnite shita jer shit gori puno sporije nego duhan i ako su ti preveliki komadići zna se desiti da duhan izgori, a shit ne i onda ti samo bez veze ispadne sa pepelom. Uzmeš npr. cijelu cigaru i istreseš duhan u rizlu i zatim posoliš sa shitom koji si fino nasjeckao...ne moraš puno stavljati (iako to najviše ovisi o kvaliteti), dovoljna je jedna lajna shita uzduž rizle. Probaj što čvršće smotati i kad smotaš nemoj previše "natuckavati" onako na filter jer se zna desiti da ti dosta shita padne uz sam filter što nije dobro. Smotaš i samo malo nabiješ kraj sa cigarom i to je to..
I još nešto kad pušiš puši drugačije nego grass...uzimaš manje dimove al držiš malo duže u plućima i vučeš polako tako da se uspije fino razgoriti...
Eto to je sva filozofija pušenja shita....
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ni slucajno kao na slikama

uzmi duvan za motanje ako nemas onda cigaru
bez ovog slikovitog zagrijavanja vec samo pokidas cigaru ili isjeckas duvan
uzmi četvrti dio kockice i stavi na zippo koji si okrenuo vodoravno,upalis ga a na metalni dio sa rupama stavis šit kada se zagrije umijesiš ga sa duvanom pa u rizlu
ako nemas zipo na bilo koji metal a ispod plamen i ista stvar
meni je bar najbolje da ga toploga umijesim sa duvanom
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Svizac_:) je napisao(la):
Mislim da ti je puno bolje shit fino nareckati oštrim nožem. Uzmeš kockicu i što tanje nasjeckaš tanke šnite shita jer shit gori puno sporije nego duhan i ako su ti preveliki komadići zna se desiti da duhan izgori, a shit ne i onda ti samo bez veze ispadne sa pepelom. Uzmeš npr. cijelu cigaru i istreseš duhan u rizlu i zatim posoliš sa shitom koji si fino nasjeckao...ne moraš puno stavljati (iako to najviše ovisi o kvaliteti), dovoljna je jedna lajna shita uzduž rizle. Probaj što čvršće smotati i kad smotaš nemoj previše "natuckavati" onako na filter jer se zna desiti da ti dosta shita padne uz sam filter što nije dobro. Smotaš i samo malo nabiješ kraj sa cigarom i to je to..
I još nešto kad pušiš puši drugačije nego grass...uzimaš manje dimove al držiš malo duže u plućima i vučeš polako tako da se uspije fino razgoriti...
Eto to je sva filozofija pušenja shita....
e tako je još bolje,istina da treba uzimati manje dimove jer kad uzmeš više razdere grlo brate
 

Marsbre

Banned
Banovan
12.07.2007
28
5
0
35
Da da i meni je bilo chudno zasto lik prvo stavlja shit pa preko pljugu i povrh svega tek onda u rizlu, znaci nije logicno uopste
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
prvo se stavlja duhan u rizlu a onda se soli shit gore koji se ljepi na duhan, neki zagrijavaju cigarete kao na slici jer na taj nacin ishlape parfemi koje koriste proizvodjaci cigareta za aromu.