Kako to izgleda...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
dzidza.jpg



Ovo je pravi list, skeniran... nije slikan, vec pravi stavljen u skener i skeniran.

A head... to je mal' teze da se skenira... namrvi se, a i krupno je. Moz' da se slika. Evo cim bude "rodilo", slikacu :pPP

P.S. A imao sam i jedan list sa 11 malih listica, al' ga nisam uslik'o :(
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ha ha dobra ideja sa skenerom. Posto nisam htio da trazim po netu slike marihuane i radije bih da logo bude neka nasa travka eto sad sam stavio ovu tvoju.

Posto je logo jos u izradi kad neke travke stignu vidjecemo mozda neka bude bolja od tvoje. :)
 
Z

Zelena Akcija Zagreba

Guest
Ma dobar je listic, ali mi ipak sline cure na kifove.
 
I

ixi

Guest
ej a odakle si prebacio te smajlije ovde,gde si ih pronasao ~)
 
I

ixi

Guest
pa nece valjda da se zavrsi samo na mogli bi ,nego ja sam u bg od 23-28 ovog meseca ,hajde da se nadjemo neki datum izmedju (ne samo 24 ,tad mi je ispit ::zidoglav)ha ,sta kazete na to ?

da se navarimo ~) ko stoke(iskreno ja odavno nisam),iskuliramo negde gde je toplo
 

iz0t0p

Aktivan Član
07.09.2005
141
26
0
74
ne uzgaja on, to je od brata ukrao list, mada kod njega to raste u basti normalno... ::behehe
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
iz0t0p je napisao(la):
ne uzgaja on, to je od brata ukrao list, mada kod njega to raste u basti normalno... ::behehe

slushaj izotopchino! :D tu ganju sam ja doneo u moju kucu :D a onda je moj brat poceo svima da se hvali kako je njegova... samo da znash da je MOJA! :p

~)
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Kobaja krade vutru ::histerija ::histerija ::histerija
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.