Kako ubrzati klijanje sjemena?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.281
9.301
258
Super tut. Klijanje na routeru je zakon, to radim otpocetka staza, ali ovo za brusni papir je odlicno, a sad kad razmislim i logicno. :thumb:
edit: evo ja sam sad skinio ovojnice na 2 NLa ali ne tvojom metodom @Stipe jer trenutno nemam brusnog papira - skinuo sam iglicom. TY. :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
17.06.2015
142
137
43
Ma od kkad je počelo informatičko doba nikad lakše da sjemenke proklijaju. Router je i mama i tata za sve metode, uvijek koristim običnu papirnati salvetu ili wc papir, nakvasim dobro papir sa česmovačom stavim na papir sjemenke i samo ga lagano preklopim i stavim na pijat od kave ,poklopim sa drugim i stavim u običnu kesu koju malo poprskam vodom iznutra i malo je smotam i na router i to je to. Nema potrebe za kompliciranjem kad imamo internet, možda nekad u budučnosti budemo radili neke Cloud storage grow-ove, uplaudujemo opremu preko Pc i imamo online grow kao što imamo slike i snimke na Cloud storage.:joint2:
 

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Zanimljiv tutorijal al nisam vidio nijednog posta da je nekom zapravo i uspjelo. Eto ja probao s jedno 30-ak sjemenki starih oko 4-5 godina , bilo je i dosta brendiranih a i domaja i nijedna nije uspjela ni nakon mjesec i pol čekanja. (već su počele lagano trulit nakon mjesec i pol pa ih bacio i naručio nove koje su izašle u roku odmah). Probao sve moguće fore i iz ovog tutorijala i sa stranih stranica. Brijem ako ih ne čuvaš bar u frižideru da ništa od tog. Ove moje su bile u zatvorenim posudicama na suhom al ne i na hladnom.