kako zamskirati miris trave?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
27.07.2008
8
0
0
34
zivim na mestu koje nije adekvatno za pusenje:)Zna li ko ima li neka fora da se neoseca onaj klasican miris nego da se zamaskira jer vec sam provaljivan vise puta hval unapred
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Mirisni stapici:

1. Neki miris, koji ce maskirati miris trave. Meni su "Opium" i "Nag Champa" bili super za to
2. Mirisni stapici s mirisom kanabisa, pa kad netko osjeti miris trave kazes da je to od mirisnih stapica :D
 
27.07.2008
8
0
0
34
ROX je napisao(la):
Mirisni stapici:

1. Neki miris, koji ce maskirati miris trave. Meni su "Opium" i "Nag Champa" bili super za to
2. Mirisni stapici s mirisom kanabisa, pa kad netko osjeti miris trave kazes da je to od mirisnih stapica :D
Brate hvala ali dal ima nesto efektnije?
Ja sam cuo da sveca ubija miris?
 
27.07.2008
8
0
0
34
Flegy je napisao(la):
a da jednostavno nades neko drugo onda mjesto za pusit posto na ovom sadasnjem nije bas sigurno... :read:
Brate ovde kod nas samo gledaju ko vari i samo vataju uzas tako da izbor mesta u gradu nije bas veliki
 
27.07.2008
8
0
0
34
brate dobar ogovor ali ja nemam toliko dzidze imam neku sicu ali havala mislio sam nesto onako sveca itD.
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
nemoj se prati koja tri mjeseca pa ce tvoj smrad zatomit miris vutre...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
pazi se mirisnih štapića jer ima debila koji misle da je sve to droga
vaporiziraj ili pravi kolače
a imaš i one otrovne prskalice što koreanci mali prskaju po wc poslije sranja
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
dobro si cuo to za svijecu...
ja si kupio svjecu neku mirisnu dosta mekanu ali mirisa kao neka zvaka... i to kad mi je svjeca zapaljena ne osjeti se miris wu... osjeti se da se pusilo u sobi ali ne i sta... tako da meni ta svijeca dosta dobro radi...
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
neznam ono al ja da sam ti i od zivotne vaznosti ti je to... mogu ti postat sliku svoje svjece koja sve prikriva (sveLOL) al ono i ljudi koji puse wu kad su mi usli u sobu nisu mogli osjetit smel iako sam udario pol sata prije(inace mi se danima osjetilo u sobi onaj specifican miris).
tak da svjeca je majka sto se tice prikrivanja
ja kad sam sprico s osvjezivacima zraka tim i imo one u uticnici i svakaka sranja al nist mi nije tako diskretno prikrilo ko ova svjeca. tak da neke aromaticne svijece uzmes par komada pa koja ti najbolje radi tog se drzis..
sretno stim!
:p
pozz
 
27.07.2008
8
0
0
34
zelenikawasaki je napisao(la):
neznam ono al ja da sam ti i od zivotne vaznosti ti je to... mogu ti postat sliku svoje svjece koja sve prikriva (sveLOL) al ono i ljudi koji puse wu kad su mi usli u sobu nisu mogli osjetit smel iako sam udario pol sata prije(inace mi se danima osjetilo u sobi onaj specifican miris).
tak da svjeca je majka sto se tice prikrivanja
ja kad sam sprico s osvjezivacima zraka tim i imo one u uticnici i svakaka sranja al nist mi nije tako diskretno prikrilo ko ova svjeca. tak da neke aromaticne svijece uzmes par komada pa koja ti najbolje radi tog se drzis..
sretno stim!
:p
pozz

Klasicne mirisljave svece?
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
m nije klasicna neg je bas ono mekana pun qurac i bas ono mirisi i kad nije upaljena i topi se dost brzo... a sad ova moja ima miris ko neka zvaka i to mi dosad nabolje ubija miris.. (to su ti one svijece po 40-50 kn (6,7e) i imas u bilo kojem trgovackom centru.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.