Kako zbog gostiju da najbezbolnije promjenim fotoperiod?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.02.2010
14
0
0
41
Pomozite neznam koji je kompromis "bolji" s obzirom na stres??
Uglavnom dolazi mi jedna osoba doma na 3 dana koja ne smije znat za biljke, a biljke su smjestene u starom ormaru kroz kojeg se vidi svijetlo (ne puno; jer san izolira koliko san moga, al svak bi skuzio da je nesto cudno) E sad svijetlo moze bit upaljeno od 00:00 do 08:00 dok ta fuckin osoba spava, a biljcice su mi mjesec i 7 dana stare i na 18-6 je svijetlo, a visoke su po 20 cm, al su bujne lijepo.. Znam da mi je to malo rano za prebacit na cvijetanje al nazalost moram minjat rezim svijetla na 3 dana. E sad pitanje: dal da ih ostavim u cvijetanju do kraja, oce li mi narast i rodit lijepo, il da ih nakon 3 dana vratim na 18-6 pa da nastave vegetaciju jos mjesec dana, sta je manji stres, koje je manje zlo???

TA OSOBA MI DOLAZI ZA PAR SATI PA VAS MOLIM DA STO PRIJE ODGOVORITE!! UNAPRIJED HVALA!
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Da se mene pita na cvitanje.Imaju 30 dana vege,iako su trebale biti još malo visočije za to vrime al ok,neznam o kakvom se setapu radi.
Ali nemoj se igrati s režimima.
Pretpostavljan da je netko od staraca jer tko ti drugi može haračiti po stanu i otkrivati njegove tajne:)
 
15.02.2010
14
0
0
41
prvo hvala na pomoci! ma ja san svojima zabrania da dolaze, hehe..al cimerovoj staroj nemogu, sranje, a ona je jako brizna zena koja voli usisavat i brisat prasinu po stanu :))
Znaci ostavljan ih u vegetaciji, e i dok si od volje daj reci mi, posto ce bit na samo 8 sati svitla i dugih 16 mraka (citiram: "Ali nemoj se igrati s režimima"), oce im smetat ta mala promjena na 12-12??
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ne kontam promjenu na 12/12 kad je ne spominješ.Možeš obasniti?
iskreno,nemam baš iskustva s problematikom režima i njihovim posljedicama,ali ljudi koji su experimentirali često dobiju hermiče(dvospolac) koji ga sami sebi metnu i ode sve u sjemenke i potencija bay bay!
Ako nije tvoja stara,pa daj joj do znanja koji je tvoj dio ormara i privatnost ne smije nitko da ti kvari,znaš šta imaš e pa onda se ozbiljno i s autoritetom postavi pa ako joj paše paše,ako ne njen problem,ali imaj u vidu moguče posljedice! Izoliraj svijetlo da ne izlazi iz ormara.I ne stavljaj ispod 12/12.Riskiraš,ali bolje to nego da se gosti iznenade.
Neka mama bude gost a ne domačica.
Neznam,na tebi je,neznam više ni šta pišem:)
 
15.02.2010
14
0
0
41
ma ugl. zelin da to prodje sta bezbolnije, za cimera, mene, a najvise za biljcice, pa da pojasnim ponovo: do sad su bile na 18-6, danas san ih mislia prebacit na 8-16 tako da svjetlo radi od 00:00 do 08:00, tad sam siguran da spava.. pa bi onda za tri dana prebacia na 12-12 i ostavia do kraja..svejedno odgovoria si mi na pitanje (citiram:"I ne stavljaj ispod 12/12").. potrudit cu se nekako to zatvorit hermeticki, da ne pate bebice!! :)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
A gle,bolje i riskirati nego sigurno na:bananabang:bati,svakako nek bude najbolje za tebe:)
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
greeny lepeta gluposti ... mozeš im komotno mjenjat ciklus i preokrenut natrag bez poslijedica... ako bi to napravio za vrijeme cvijetanja imalo bi nekog učinka ovako ne, greeny je zapeo za jednodome biljke jer nije znao odabrati konstantan strain...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Sa prvim i zadnjim se slažem:))
Ma ne kontam se i ne zamaram se time,jedino nevolim gnjaviti biljke,ili slušati slično.
Najbitnija stvar i problem je jer mu je možda več sad uljez u kuči,hehe,netko možda ima fetiš na mračna mjesta pa ih traži:bis:
 
13.01.2010
21
6
0
45
Ormarinjo je napisao(la):
Pomozite neznam koji je kompromis "bolji" s obzirom na stres??
Uglavnom dolazi mi jedna osoba doma na 3 dana koja ne smije znat za biljke, a biljke su smjestene u starom ormaru kroz kojeg se vidi svijetlo (ne puno; jer san izolira koliko san moga, al svak bi skuzio da je nesto cudno) E sad svijetlo moze bit upaljeno od 00:00 do 08:00 dok ta fuckin osoba spava, a biljcice su mi mjesec i 7 dana stare i na 18-6 je svijetlo, a visoke su po 20 cm, al su bujne lijepo.. Znam da mi je to malo rano za prebacit na cvijetanje al nazalost moram minjat rezim svijetla na 3 dana. E sad pitanje: dal da ih ostavim u cvijetanju do kraja, oce li mi narast i rodit lijepo, il da ih nakon 3 dana vratim na 18-6 pa da nastave vegetaciju jos mjesec dana, sta je manji stres, koje je manje zlo???

TA OSOBA MI DOLAZI ZA PAR SATI PA VAS MOLIM DA STO PRIJE ODGOVORITE!! UNAPRIJED HVALA!




ma prebaci i onda vrati sta bi bilo da je vani i da pada 7 dana kisa isto ko da je mrak nece ona pocet cvijetati za 3 dana
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
travar44 je napisao(la):
ma prebaci i onda vrati sta bi bilo da je vani i da pada 7 dana kisa isto ko da je mrak nece ona pocet cvijetati za 3 dana

:shit2::shit2::shit2::kackepieksen::kackepieksen::kackepieksen::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Spasi me majko!
 
15.02.2010
14
0
0
41
ljudi ostaju na 12/12 do kraja i pokazale su spol iman mudonju koji je rjesen po kratkom postupku i jednu prekrasnu djevojcicu..hehe..moga bi ubrzo ubacit koju sliku!!