Kakve ljude ne volite??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Hmmmmmmmm, hmmmm, ja ne volim umisljene ljude, ljude koji misle da su centar svijeta, ljude koji uvijek komentiraju shto god ti kazes, i proturjeceti iako ih ti nishta nisi pitao, ne volim pijane ljude,
ne volim ljude koji se ponasaju kao seljacine,
mrzim ljude koji se prave vazni i koji uvijek glumataju kao darkere, pijane cajkase, uopce nemam pojma shta oce darkeri sa svim tim svojim cudnim bojama, ne kuzim shta misle dokazati, prije sam slusao SLAYERA, dosta rijetko i svaki put kada bi ga poceo slusati nakon dvije pjesme su me usi bolile da sam ga morao ugasiti i ostala emocionalno poremecena lapatala volim normalne ljude,
ljude s kojima mozesh normalno pricati i ne volim ljude koji se smiju necemu shto uopce nije smjesno, i koji dobacaju svakakve posalice na racun drugih i ostala sranja, volim normalne ljude, samo se nadam da ih josh ima
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Volim sva živa Biæa zato jer su oni moj razlog Postojanja, moja Inspiracija djelovanja i moja svrha èinjenja. Ove osobine koje si brate naveo, samo su posljedicom ispiranja mozga i usaðivanja materijalizma i kompetitorstva ovog represijskog totalitarizma profitabilne hipokrizije.


U našim Srcima ima puno Ljubavi, samo ju valja znat pronaæ i podijelit. Tada ona dobiva na važnosti i jaèini jer povezuje i spaja dvojnost u Jednu Komplementarnost. Najveæa snaga samog Svemira :D
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
Nevolim ljude pune sebe koji misle da su iznad svih,te se ponašaju prema drugim ljudima kao smeæe.Ljude koji nikada nežele pomoæi i slièno...i ljude koji govore da je vutra droga :D
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Ne volim depresivne ljude, da me jebavaju sa svojom depresijom, ako su depresivni neka se ubiju a ne da govore drugima kako su sjebani
 

Lowrider

Aktivan Član
16.07.2006
69
2
0
Moguce je da si ti depresivan i da posjudujes osobine koje si gore naveo da ne volis. Depresivan si definitivno, dok ne volis ljude.
 
19.09.2006
0
0
0
Ama ako mi je jaran,drug ja cu trpiti i trpiti ,pa i ako je depra. ,pa i ako je ljut ili sta ti ja znam.
Ali ako je neko nepoznat i ono depra ga maznula, ili sa trebom se posvadjo.Nece mi prostajati nista drugo, NEGO DA GA PONUDIM JOINTOM!!! :D :D
 
21.09.2006
0
0
0
:evil: ne nudis joint tek tako! :!: :!: ti nisi bas sav svoj! oke ak je bila zajebancija al nemoj se s tim zajebavati! btw kad smo kod depre iam takvog jednog legu al sad se navodno smirio pa ce biti bolje!! :) ma za vecinu tih cure su u pitanju ja se ne bih mogao bedirati zbog cure jer necu sebe unistavati zbog njih!! ne ide, ne ide!! a jbg.!! nedavno sam imao fuj odvratan prekid! ugl ae pozz opet idem offtopic!! uglavnom ne volim dvoliène ljude!! to je glavno! :evil:
 
19.09.2006
0
0
0
Slusaj hill, ja sve sto sam napisao STOJIM IZA TOGA.
Ja kad uzimam gandju ,uzimam 50 i vise grama.Drugo, ja imam malo vise godina, i imam hvala bogu, ne zalim se.A ovde u Sarajevu je normalno da se ponudi joint, ja ne znam mozda tamo gdje ti zivis nije to normalno,ali te uvjeravam da je kod nas to NORMALA.
Svako ko je pusio a da sam se ja zateko, i uz put pitao.IZVINITE MOMCI,moguli sa vama povuci koji dim, nikad nije bilo problema,nikad.Eto Bezze SA ti moze to potvrditi,1000 puta sam na ZELJINOJ tekmi osjetio na JUGU miris i nadjem ,pridjem ,pitam i nikad odbijen nisam bio.Eto
 
19.09.2006
0
0
0
Odlicno brate moj, imas gdje spavati ( kod mene) sam zivim, trosoban stan, derneci ,pusenje .....
A ko si stvarno zainterosovan, dacu ti moj broj tel.samo javi kad dolazis, i da ti pokazem kakva su raja ovde i kakvi smo mi domacini.
Samo reci zelis ili ne zelis.
 
21.09.2006
0
0
0
e ja bih dosao! al nemogu!! jebiga ja jos u skolu prokletu idem!! al ak ikad budem bio u mogucnosti! nacu te negdje na forumu!! al sumnjam za 2 godine cu 18 i onda idem di hocu i kada hocu!! :twisted:
 
19.09.2006
0
0
0
Ejjj drug, nije bitno, vazno je da si dobar covjek, da si drug i sve cemo lako.Daljina ne prestavlja problem za dobro siljenje, i dobar dernak.Jel tako, pa i kad bude taj raspust, i tad se nestu moze skontati ba.Evo Bezze SA je bio veceras kod mene, neka ti on kaze kako mu je bilo.
PITAJ GA !!!
 
18.09.2006
0
2
0
ne volim ljude koji prekidaju u razgovoru, ne volim ljude koji ne slusaju, ne volim ljude sa uskim pogledom na stvarnost, ne volim materijaliste, ne volim ljude koji misle da je filoz(s)ofija beskorisna, ne volim ljude koji misle da je matematka beskorisna, ne volim ljude koji veruju u sve sto im se kaze, ne volim ljude koji lazu bez ikakvog razloga a jos vise one koji lazu s razlogom.. Ne volim ljude koji skrivaju da im se ne svidjas.. itd, ima ih mnogo koje ne volim, ali znam da moji najbolji prijatelji i mnogi od vas niste takvi..
 

sinsemila_smajl

Aktivan Član
02.02.2006
286
3
0
43
pa deco draga, ljudi osluhujte:

doors_of_perception je napisao(la):
U našim Srcima ima puno Ljubavi, samo ju valja znat pronaæ i podijelit. Tada ona dobiva na važnosti i jaèini jer povezuje i spaja dvojnost u Jednu Komplementarnost. Najveæa snaga samog Svemira

nemojte gubiti vrijeme na ne voljenje, sprijeèit æe vas u voljenju...
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
sinsemila_smajl je napisao(la):
nemojte gubiti vrijeme na ne voljenje, sprijeèit æe vas u voljenju...


Kako je mene ovaj iskaz Osjeæanja prožeo i dotaknuo tamo di rijeèi ne mogu niti hipotetièki stiæi. To nije normalno. Rijeèima ne opisiv proživljaj Istinske Emocije. Usreæenje pruženim stanjem usreæenosti.

Baš me sad pogodila proživljena Misao i morao sam doæ dat svoj glas. Dotaknulo mi Srce i samu Srž Duše Postojanje.
 
23.01.2005
47
1
0
46
Fanatik je napisao(la):
Ejjj drug, nije bitno, vazno je da si dobar covjek, da si drug i sve cemo lako.Daljina ne prestavlja problem za dobro siljenje, i dobar dernak.Jel tako, pa i kad bude taj raspust, i tad se nestu moze skontati ba.Evo Bezze SA je bio veceras kod mene, neka ti on kaze kako mu je bilo.
PITAJ GA !!!


doèi èu ja u bosnu ali u jajce samo neznam kada ali evo pošto si raspoložen za druženje ako ne zaboravim javit èu ti se! pozdrav! :D